Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benimde yorumum vardı o konuda

Büyüdüm de koca yolu gözlüyorum hahahahaha salatayı yaptım buzdolabına attım gelince salatayı yap dicem hazır bulsun. Ona küçük sürprizler yapıyorum
Neye alışıyorsun evliliğime mi
Ben senin gezmelerine alisiktim beeylee yemekler kocci beklemekler
Bak cok gzl bir suprayz bu evlilikte bi isi digerine kaktirmakdan daha guzeli 2 isi birden kaktirmak

Ben senin gezmelerine alisiktim beeylee yemekler kocci beklemekler
Bak cok gzl bir suprayz bu evlilikte bi isi digerine kaktirmakdan daha guzeli 2 isi birden kaktirmak
Ay ne güzel geziyordum dimi
Sonra gelip hazır sofraya oturuyordum
Balayından geldik ertesi gün akşam acıktık hadi şu yemeği yapıp yiyelim dedi. Sen mutfağa gir başla 2 dakikaya geliyorum dedi. Gittim internetten tarif bakıyorum herkes farklı bişi koymuş oturdum ağladım ben napcam diye sonra geldi kahkaha ata ata yaptı yemeği bana da gösterdi falan şimdi yaptığım yemekleri tatlıları hazır mı diye soruyorlar

Yaa ama cok tatlis.
Bende hic yemek yapmayi bilmiyordum esime nasil yiyordun diyorum ozamanlar pisirdiklerimi
Cunku gercekden kotu yapiyordum bence yani bilmiyordum.
Lapa pilav falan.
Yapa yapa ogreniliyo bir sekilde.

Yaa ama cok tatlis.
Bende hic yemek yapmayi bilmiyordum esime nasil yiyordun diyorum ozamanlar pisirdiklerimi
Cunku gercekden kotu yapiyordum bence yani bilmiyordum.
Lapa pilav falan.
Yapa yapa ogreniliyo bir sekilde.
Ya ikimizken neyse de babamla yemeğe geliyordu damat ne pişirdin diyorlardı geçen babamlar geldi diyor ki ‘babam benim yemeklerimi özlemiştir’
Aman hersey öğreniliyor ya

Selam kızlar,
Annem 1 hafta kaldı bende.bugun kontrole gitti ordan da eve geçti daha iyi çok şükür.
Bizde çocuklarla dışarı çıkıp biraz yürüdük, pazara uğradım meyve ve çocuklara çorak aldım. 2 kg da bezelye aldım 100 TL harcadım.
Eve gelirken hamburger yedik çocuklarla 55 de oraya bıraktım.
Zulamdaki 290 TL yi hesaba atıp 0.55 Gr altın aldım.
Evde de biraz hazırlık yaptım atistirmaljk hobi bahçesine geldik. Çocuklar uyudu arabada bizde biraz bahçeyle ilgilendik. Şimdi birşeyler yiyip, çocukları parkta oynatıp, az oturur döneriz..

Günaydınlar
Dün gelemedim kız bırakmıyor
22.00 a geliyodu uyudu
1 saat yatakta muhabbet ediyorz
Bamya vardı cnm su italyan makarnasından istedi
Su domatesin üstüne peynir atıp fırınlatmalıladdar.
Yarım paket yaptm makarna hepsini gömdüm
7.30 da uyandık 2 yufkam vardı gözleme yaptm
Kız yemiyor peynirli diye
Yumurta yedirdim ona o da peynirli ama icinde akıskan olunca gözleme yemiyor.
Değisik bi insan yavrısu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…