Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınn demeden daldım
Günaydınn
Sabah babası gitti diye bi dramaquen e bagladı Alya
1 saat agladı
Kahvaltıyı falan annem yaptırdı ben cıkınca
20 tl marketten kahve,kefir shot,yerfıstıgı,soda aldım.
71 tl lcw den kıza kot tulum aldım kkdan.
Trendyoldan cekildi mi lcw ya
11 tl yapmıs kargoyu kendi sitesinde.
Orda en azından 50 tl üzeri kargo olmuyordu
Aksma kuru fasulye yapcm cacıkla yeter.

dun 240 liralik corap aldim kizlar.ikizlerle yetmiyor hic .hep de kargoyla aldigim icin kargo parasi falan cikiyor.ben de 70 tane aldim yikayip kaldiricam aprca parca cikaririm kayboldukca
7 tanesi esli kalırsa 1 haftaya öp basına koy
Corap perileri ucuruyor

Arkadaşlar sizden bir şey rica etsem, böyle daha önce gidip beğendiğiniz denize sıfır her şey dahil otelleri paylaşabilir misiniz? Ben otel bakıyorum nette buldum bütçeme göre güzel gözüken oteller var ama iyi yorum da var kötü yorumda o yüzden girmiş birilerinden öneri alayım dedim.

valla benim bildiklerim masallah 30 bin semalarina ucmus sustum oturdum.onerileri alayim ben de

valla benim bildiklerim masallah 30 bin semalarina ucmus sustum oturdum.onerileri alayim ben de
Valla aynenmesela 5 yıl önce gittiğiniz bir oteke baktım, o zaman maaşımdan az tutuyordu 5 gecesi şu an maaşımın 2.5 hatta 3 katı aynı Otel. O yüzden otel bulmak zor, yoksa para olsa

En ucuzu evin bodrum olsa gerek
Herşey ucmuş bacım

sağ ol cnm
sen nasılsın?
her şey yolunda mı?
Teşekkür ederim iyiyim dimplecim. Oğlunda iyiymiş sevindim. Ben akşam için yeşilmercimekli semizotu yaptım ilk defa yaptım kızlar birazdan tadına bakar bir tane de enginardan dolma yaptım. Yanına illaki birşeyler daha olur salata-ayran tamamdır. İşlerin kolay gelsin özletme arada yaz arıyoruz seni.

Biz en son kusadası Tusan otel e gittik
Hersey dahil kendi sahili var.
Memnun kalmıstık

Biz en son kusadası Tusan otel e gittik
Hersey dahil kendi sahili var.
Memnun kalmıstık
Teşekkür ederim, evet benim de baktıklarım arasında vardı burası artı koyayım yanina
Flora garden Ephesus a gitmiştik biz de kuşadasında fena değildi orası da ama havuz biraz küçüktü, farklı bir yer olsun bu yıl dedik

Selam kızlar
Okuyorum ama yazamıyorum
Oğlum bu ara çok hırçın 2 yaş sendromu dibine kadar yaşıyoruz hwrşeyi yere atıyor masa ya oturtturuyorum sofradakileri yere atıyor çok daraldım
Benimde son haftalarım kaldı oğlumdan fırsat bulunca elimde bez dolanıyorum kirlenmesine müsade etmiyorum doğumum da kim yapacak yoksa
Buzlluğuma hiçbirşey yapmadım gelen ikramı ile gelsin, kalksın kendi yapsın yoksa
Akşam yemeklerimi bile zor yapar oldum artık

Yaaa hepsi dusununce cok tuhaf geliyor.
Ben o ev icin cok dua etmistim cunku hic sevmiyordum.
Nasip ya hersey
Ne ara oldu bitti ben bile anlamadim

tr_lelli geçmişi okumadım taşınıyor musun ev bitti mi? Allah işini kolaylastirsin canım simdiden güle güle oturun
Cok gecmis olsun.
Evet canim bitti ev ay sonu teslim.
Allah razi olsun
D dimple81 kuzu geçmiş olsun
Kusadasi omer holiday'a gitmistik begenmistim guzeldi alani genis.
Bodrum yalikavakda da Age otele gitmistik orasi da guzeldi eglencesi boldu.
Side de gittigimiz otelinde alani eglencesi guzeldi ama yemeklerini sevmedik.

Hep öyle oluyor galiba benim amca kızlar ve oğlu var aynısı ablalalari arar sorar para fln yollar yine kiymetim yok derdi küçük bı kere arasa söyler durur derdi

Aynı dert bendede var valla bı kendim olsa peynir domates yeşil soğan bide karpuz yerim habire yemek sevmiyorum ama seçen olunca zor

Ben aldım en son yokmu ki artık koton LC karışık biseler aldım hatta

Basimin agrisindan oluyorum
2 gunde 1 kilo vermisim stresten.
Ben bu stresle cok yasamam
Uykularim kaciyo dusunmekden.

Babamin tadigi mobilyaci 6000tl yaparim dedi o da size son dedi..
1.500 de portmanto icin istiyor.
Cevrede 2 yere daha sordum biri gardrop icin 8000tl digeri 6 750 dedi.
Yeminle herkes kafayi yemis.
Soklar icindeyim.
Artik esime dedim buna yaptiralim gercekden cok bunaldim dedim.
Masa icinde elinde siyah beyaz tabla vardi ondan keserim monte ederiz dedi.
5 ay 1.500 odicez kapatcaz.
Kaldi koltuklar.
Ay basi da onu halledicez.
Mutfaga, antreye ve odaya hali bakiyorum onlarda 650tl tutuyor.
Tasininca alicam artik.
Zulamla alabilirim taksitler 5-6 ay bunaltir bizi cunku.
Koltuguda 4-5 taksit yaptiririz.
Hepsi birden bitsin gitsin.
Halinin acelesi yok ama ben olunca hepsi birden olsun istiyorum
Sonra alirim diyince hevesimde kaciyor.
O ki oluyor hepsi olsun.
Perde ve hali tasininca artik.
Yeminle ustumden yuk kalkti en azindan odemeye baslaninca odenir biter gider.

Su ek is olmasa gercekden zorlanirdik

Cok sukur o rahatlatacak bizi.
Cok sıkışmadan altindan kalkacagiz evellAllah.

Bu sene sıkılirim belki ama seneye rahat ederim Allahin izniyle.
Sadece esya alirsam onun borcu olur ufak tefek.
Esim Altin almaya devam edelim diyor.
Kredi cekmemek icin almaya devam etmemiz lazim.
Yoksa harcaniyor bir sekilde.

Kizi parka goturdum oglen yarim saat takildik salladim kaydirdim.
Simdide yemek yapiyorum
Supurge yapip dinlenicem basim catliyo resmen.

Hangi bölge tercihiniz. Bütçeniz nedir.

Antalya'da Voyage Belek ve Voyage sorgun öneririm. Hele çocuklu iseniz çok rahat edersiniz.
Amara Clup nature var oda güzel orman içindesiniz hissi veriyor agacliklar içinde ve denize sıfır,
ayrıca Alva donna var o da Antalya'da güzel denize sıfır oteller

fethiyede jiva beach otelden de memnun kaldık o da denize sıfır

Kıbrıs düşünürseniz de Nuh'un gemisinden çok memnun kaldık. Alanı çok büyük olduğu için bu süreçte daha önemli insanlarla iç içe olmazsınız.

Bendede var yapıp edene kadar düşünmek eşimde çok rahat o konuda yaparız hallolur diyor bu stres endişe kadınlarda var sanırım şimdi torpuledim biraz o yönümü zor eşyalar çok pahalı valla benimde oğlanın odada beşik var inan 1 sene kullandık anca park beşikte yattı yanımızda bu yaz artık o gitsin çocuğa baza alalım istiyorum küçüldü istemiyor orda yatmak onu kuruyorum kafamda bugün çıktım sporcular var ikinci el aliyolar hem sorcam hazirandan sonra alsınlar oralarda sıfır bazalarda var düşerler içinden diyorum ikinci el uygulamasında sıkıntı gelip sokup alması lazım esim uğraşmaz ben ugrasicam yinebakicam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…