Küçük Düşün Büyük Olsun!

Çok sağol canım yazdım detaylarını size de çok geçmiş olsun diş çok zor
2 sene önce narkozla yapıldı bizimde 3 kanal 4 dolgu 2.5 saat sürdü oğluma, iyi sedasyona olur demişler. Biran önce olur biter inşallah. Dişin yapiisyla ilgiliymis iyi bakım da önemli ama sadece bakım yeterli olmuyormus maalesef

D dimple81 S sutlukawe çok geçmiş olsun. Rabbim yine de geçer dertler versin kalıcı şifalar versin. citl iyi yapmışsın yüzü yumuşak olanın celladı çok oluyor, sen haddelerini bildirmezsen onlar hadlerini aşmalarını özgüven sanıyorlar. tr_lelli yazdıklarını okurken nerden-nereye dedim ev mütehatte verilmeden önceki zamanları hatırlıyorum şimdi ne güzel taşınma telaşı yaşıyorsun umarım çok ama çok mutlu olursun yeni evinde eşinle ve çocuklarınla çok sevindim lellim.
K kardespayi arsa düşünüyormuşsunuz inşallah aldık sevincini de burdan paylaşırsın doktorcum.

Geçmiş olsun canım rabbim yaşatmasim bı daha
Geçmiş olsun canım inşallah çabucak ağrısız yapilir

Bir sınır cizilmesi lazım evet isteklere kpderinin.
Yani herseye gel bizde var denmez tabiki.
Her ailenin dinamiği farklı iste.

Cok enteresanlar cidden
Ne münasebet yani
Her önüne gelen bilezik istesin

İyiaksamlar bacımlar
Anam evi hallac pamugu gibi değistirdiği icin gelemedim
Alalhım bu kadın durmuyor
İyi güzel heryeri düzenlemis ama bisürü atılcak flaan cıkmıs
Toz flaan aldım
Süpürge attum
Bezelye yaptm kıymalı yogurt karpuz yedik.
Gelirken bime 50 tl bıraktım;asperoxx,bazlama ekmek,kendimize süt,süzme yogurt,sogan halkası.
Hurc almaya diye gittim zalımlar 1 tane bırakmamıslar
Alamadan geldim
1 satısım oldu gerdolapsta,elimdeki mayoları cıkardım 80 tl gelcek toplamda.
Alisden alırım onla mayo dedim.
Hesaptan 10 eur aldım

Gecmis olsın kuzu

Alya beni öldürcek
Sayı sayııyor yerlere yatıyorz gülmekten
2yi hayatından cıkarmıs cocuk asla 2 demiyor
Kac yasındasın diyince 6 diyo
1-2 yok 3/5/6 setiz (sekiz değil setiz ama)10
10 a kadar sayıyor ama yarısı yok sayıların
Ark.var kızı Alyadan bikac ay büyük,oyun grubuna baslamıslar bu hafta.
1 saat le baslamıslar,bana dedim haber et napmıs merak ederim
Foto atmıs oto koltugunda suratı asmıs oturuyo
Noldu dedim kızmıs bıraktık diye ,gittik ögretmenin kucagında asmıs suratı oturuyodu dedi
Ölcem ya okullu mı olcak bu bebeler
Daha dün ek gıdaya geciyoduk,gelmis bana sayı sayıyo

Ahahah çok tatlı oluyorlar yarım konuşurlarken.
Bi sevimli...
Benim Ömer im de
Dokuz demez Kotuz derdi
Domates e Domames
Mutfak değilde Yotfak
Kitap Kipat
Yaprak Yapbak
Ahaha şimdi hiçbiri kalmadı tabi

D dimple geçmiş olsun çok Allah şifa versin.
@kardeşpayı arsa mı alacaksınız umarım alırda burada sevincini paylaşırsın seviniriz beraber

Abindeki akıla şaşırdım gerçekten. Kendisi için bile değil, kpi için istemiş. İnsanlar gerçekten kenarda iki parası olanı zengin sanıp medet umuyor. Ay allah herkese versin de kimsenin gözü kalmasın malımızda.
Çok geçmiş olsun
Oyyy bıcır bıcır allahım ne güzel
Ben de diyorum kızım konuşmaya başlasında bıcır bıcır şakısın evde
Yerim onun sayılarını. Öp benim yerime annesi

Benimkide Supurge ye sukube diyo

Abla onların hakkından gelmezsem
Hepten tepemize binerler

Karpuz çekirdeği abimin kaynanası
Benim oğlan olunca çocuk görmeye
Geldi diyoki kimsenin malında gözüm yok
Diyo
Bende dedim ki gözü olmayıpta başkalarının
Malıyla mal sahibi olmak ne acaba dedim
Göz koymak resmen bu dedim evim filan demedim valla söyleyiverdim gıkı çıkmadı

Bir sınır cizilmesi lazım evet isteklere kpderinin.
Yani herseye gel bizde var denmez tabiki.
Her ailenin dinamiği farklı iste.

Cok enteresanlar cidden
Ne münasebet yani
Her önüne gelen bilezik istesin
Benim kp etrafım çok param varmış gibi
Para derdinde herkes suan
Mali müşavir diye tonla sanki para alıyo sanıyolarya
Kendime zor yetiyo
Bugün magayaa gittim valla
Fiyatlara baktım oğlana üçbeş parca bişey aldım tşört esofman altı çorap şapka yoktu küçülmüş
Kendime lazım kıyafet dışarı çıkmıyorum diye almıyorum ama hırkam yok ince gömlek yok giydiğim iki tane var
Para çok oldugundan
Kimseye paranı malını söyleme ailene diyom kocam akıllısın.a
Su kadar param var araba alacam diyo
Deme tabi ister senden para diyom akıllıya ama ne fayda bilsin
Sanki babası para tutan bişeymiş gibi
Ona buna ister

İyi geceler kızlar,
Yine bir gecenin başlangıcından selamlar. Herkes yattı ben de uyumadan önce kendimi buraya attım.
Bugün sabah kahvaltı ve kahve sonrası annemle çarşıya gittik. Gezdik biraz. Kızı da bebek arabasına attım. Sonra kıza ve yeğenime toka cüzdan falan aldım 17 tl ödedim. Annem kıza isim yazılı bileklik aldı.
sonra kız dondurma istedi A101 den aldım. 5 tl verdim. Taç aldım 7 tl. İki yeğene hediye kıyafet aldım 85 tl. En son simit alalım eve gidince yeriz dedik. 8 tl. Bime uğradık. Annem yağ abur cubur falan aldı. Ben kıza hellim peyniri aldım, bu arada sülalecek hellim peyniri yiyor bebeler kardeşim zaten ben gelmeden hellim peyniriniz de hazır diye yazmıştı neyse bimden, kızlara hüpp meyveli yopurt aldım. Bir de küvetli bebek istiyordu onu aldım. Toplam 170 tuttu kart çektim. Anneme ödetmedim. Ayy bir de engellemeye çalışıyor ödememem için.
Sucuk köfte alacaktım onu da aldırmadı uzak baban alır dedi. Neyse pazara da uğradık. Onları annem ödetttirmedi. Bir koşu çaktırmadan çilek aldım onu ödedim 10 tl.
Eve gelirken geline dedik çayı hazırla iki gündür çaya kahveye çağırıyor gidemedik.
çay faslı falan ben bahçede çocuklarlaydım. Annem yemek hazırladı.
Annem akşam kız İçin 100 tl verdi. Bereket versin. Almak istemedim zorla verdi. Maaşı yeni çekti ya.
Akşam kardeşlerle annemle oturduk.
Evimi de özledim de gidince de sessizlikten kötü olurum kesin.Kardeşim de diyor evin sakinliğini özlemişsindir. Aksine buradan sonra sessiiiiz sakin içim buruluyor. İnsan alışıyor. Özlüyor. Son günlerim bakalım. Perşembe dönüyorum kısmetse.

Benim kız buradaki yeğen var oğuzhan ona korsan diyor koptuk yaaaa
Bu arada teyzelerinden bahsederken bazen ismiyle anlatıyot.,kardeşimin hoşuna gitmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…