Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ahahahah ben de yapılmış şeyi yerim bak 😄

Yürüyor canım. Benimki de öyleydi zorlamadım ben de ama kızım elimden tutup yürümeyi çok seviyordu. Önce iki elinden tuttum yürüdük baya evin içinde sonra tek el tutup yürüdük. Öyle öyle dengesini bulup başladı yürümeye. İlk başta çok düşüyordu ama şimdi baya iyi yürüyor.
Suan tek elle yurume evresine gecemedik hemen yapisiyor pacama🙈
Ama bi hirsli bakalim

Allah kem gözlü insanlardan korusun herkesi.
Kem göze çok inanırım bak
Şimdi arabayı alırsak, bizimki de hala bizde ya 2 araba görünecek bizde 😂
Binada kem gözlü insanlar var,cidden korkuyorum onlardan.
Eşime dedim Kurban mı kessek hani
Dedi ki onu yapacağımıza,
Kuzeni cezaevinde,ailesine yani karısına cocuklarına her ay destek olma kararı almıştık onu yaparız dedi...
Benimde daha çok içime sindi bu 😂
Allah'tan hayırlısı artık inşallah nasip olur da alırız yarın.

Allah kem gözlü insanlardan korusun herkesi.
Kem göze çok inanırım bak
Şimdi arabayı alırsak, bizimki de hala bizde ya 2 araba görünecek bizde 😂
Binada kem gözlü insanlar var,cidden korkuyorum onlardan.
Eşime dedim Kurban mı kessek hani
Dedi ki onu yapacağımıza,
Kuzeni cezaevinde,ailesine yani karısına cocuklarına her ay destek olma kararı almıştık onu yaparız dedi...
Benimde daha çok içime sindi bu 😂
Allah'tan hayırlısı artık inşallah nasip olur da alırız yarın.
Nazar değeceğini düşündüğüm her şeye ufak kese içinde çörek otu koyarım. Çörek otundan nazar geçmezmiş. Çocuğumun yakınında da hep vardır. Sen de öyle yap,çörekotu koy arabanın bi yerine😇

Yakışıklı diye evlenilirmi kız🤣🤣🤣🤣 ben de iyi baba olur sorumluluk sahibi diye evlendim galiba. Sonuçta bu sevmediğim genel özellikleri hep vardı hatta o zaman hat safhadaydı. Değişir diye de düşünmedim. Sadece iyi yönlerini düşünüp teselli oldum hep. Bazen böyle sabrımın tavan yaptığı oluyor işte.
Asıktım yani adamın huyları ortada,huyuna asık olamayacgıma göre:KK70:
Bence tipine asık olmusumdur:KK70:
Bide babam cok savruktu,sandımki tutar yerine göre harcar.
Anam bu da elinden gelse hic harcamıcak:KK70:

ah bi dinlenebilsem bunyeye ders calisma islemis durmuyor durtuyor sanirim beni bilemedim.
ah bi bilsem degip degmiceni ona gore kesin karar vercem.2 haftadir surekli dusunutorum
Ben olsam artilari bir tarafa eksileri bir tarafa yazar oyle karar verirdim. Hangi tarafi secersem diger taraftan ne kaybederim. Ve artik secimlerimde sadece kendimi degil en cokta cocuklarkmin geleceklerini dusunurdum..
Yakışıklı diye evlenilirmi kız🤣🤣🤣🤣 ben de iyi baba olur sorumluluk sahibi diye evlendim galiba. Sonuçta bu sevmediğim genel özellikleri hep vardı hatta o zaman hat safhadaydı. Değişir diye de düşünmedim. Sadece iyi yönlerini düşünüp teselli oldum hep. Bazen böyle sabrımın tavan yaptığı oluyor işte.
Biz de dunyaya ayni gozle bakiyoruz, ayni karakterdeyiz diye evlendim ama evlilik ile sevgililik cok farkli bence. Zamanla töleransinda bitiyor artik. Bilmiyorum ben dunyaya 2.defa gelsem evlenmem heralde 😂
iyi cesaret yakışıklı diye hayatta evlenmem,ondan sonra peşindekilerle uğraş dur.
Çirkin olsun bir ben bakayım 🤣🤣
Bizim buyuk teyzenjn lafidir o. Her soylediginde haklisin derjm valla😂

Ben olsam artilari bir tarafa eksileri bir tarafa yazar oyle karar verirdim. Hangi tarafi secersem diger taraftan ne kaybederim. Ve artik secimlerimde sadece kendimi degil en cokta cocuklarkmin geleceklerini dusunurdum..

Biz de dunyaya ayni gozle bakiyoruz, ayni karakterdeyiz diye evlendim ama evlilik ile sevgililik cok farkli bence. Zamanla töleransinda bitiyor artik. Bilmiyorum ben dunyaya 2.defa gelsem evlenmem heralde 😂

Bizim buyuk teyzenjn lafidir o. Her soylediginde haklisin derjm valla😂
Aklın yolu bir işte😂
Eşimde çirkin değil ha,
Ben daha güzelim ama herkes öyle söylüyor 😂

Günaysss
Ac perdeleri ac ac pencereyide ohhh bol oksijenn.

Kız yine saatine kalktı asla sasmaz.
1 yumurta kirdim peynirli tereyagina yedi.
Birazdanda sut veririm
Bugun corbasi yok ona corba yapmam lazim.
Eskiden sutlu bulgur corbasi yapardi babannem ama tarifini hic bilmiyorum.
Int. Bakicam bulabilirsem belki icer.
Denicem az bisi.
Kuskus almistim onuda et suyuyla pisirip yogurtlarim seviyo yogurlu makarna falan.
Evede Tavuk ve pilav yapicam.

Dun salon nasil mis oldu esime diyorum ki soyle kalsa ya yerler falan parliyodu🙈
Tasininca mop alicam elimin altinda olsun
Hemen silerim evi hergun.
Ev kucukde olunca alan kucuk hoop silinir pıt pıt.

Zabah zabah yine hali ve yolluklara düştüm 😬
Gri yapicam ya odayi gri tonlarinda hali ve koridora yolluk bakiyorum.
Koltugu secseydikde kafamda netlesseydi renk.

Ahh beni cok harcamali gunler bekliyor gensler beni beklemen varın gidin yolunuza 😂
Dukkani kaparim bende artık kucuk esnafiz surda.

Neyse sabah esim hesap yapiyordu altin uçuşta ya.
Kart 6bin olmus.
3.400de ata aliriz ohhh gitti 10bin kafadan diye aglaniyordu.

Su bayramda biraz gorduklerimden sonra bisileri ertelememe karari aldim.
Yani birikimi yaparken alacaklarimida ertelemicem.
Esimden beklenti icindeler bunu dillendiremeselerde ajitasyon yapıyorlar.
Ben yiyemedim siz mi yiyin dicem.
Asla acimiyorum artik.

Aha yazdim suraya acirsam kötekleyin beni vurun abaliya😂
Ben de dün kardrşime bunu diyordum lellim. Eşim bu yıl otele tatile gitmek istiyor. Evet pahalı ama ben hayır gitmeyelim desem, gidip ev tutup tatil yapsam iş güç yemek bulaşık ucuz olacak ama ben uğraşacağım eee sonra ne olacak belki başkalarını düşünme derdine düşecek. Ne tatilimden kısacağımki dedim kardeşime.
şimdi kimseyi düşünmüyor ama yine de güvenmiyorum o konuda geçmişte çok yaşadım. Biri ağlansa vicdan yapar

Nazar değeceğini düşündüğüm her şeye ufak kese içinde çörek otu koyarım. Çörek otundan nazar geçmezmiş. Çocuğumun yakınında da hep vardır. Sen de öyle yap,çörekotu koy arabanın bi yerine😇
Bende 41 corek otuna ayetel kürsi okuyup asmistim kapi esigine.
Hatta burayada getirdim kesemi astim 🙈
Tekrar okuyup asicam tasinincada
Inanarak yapmak lazim bence korur kem gozden nazardan dua neticede.

Estagfurullah🙏
Ahh nasil haklisin nasil nasil
Beni okadar iyi anlamissin ve anlatmissin ki.
Biri soyleyince inan daha iyi isliyor beynime.
Suan aynen o durumdayiz.
Ama bakinca onlarinda evi arabasi var.
Sadece benim ailemin durumunun iyi olmasi ve benim daha tutumlu olup arttirip gezmem, esya degismem lux olarak goze geliyor.
Beklenti icine giriliyor.
Baskasinin kazancina, rizkina goz dikmek oluyor bu onun cocuklarinin hakkina girmek oluyor.
Ben çok o hatayı yaptım eşim çalışmıyordu elimiz dardı biraz
Şarj aletim bozuldu ıphoneler biraz pahalı şarjları 300 civarı eşime söylemedim çakma şarj aldım 6-7 ay kullandım
Daha sonra görümcem şarjını kaybetti ve kaybettiği gün bize gelip eşimden şarj istedi eşim hemen aldı o sırada banada aldı
Üstünden 3 ay geçti görümcem tekrarlar aletini bozdu ve bir gün bile beklemeden tekrar eşimden istedi eşim tekrar aldı
Ben orda bi şok oldum
Aydınlanma yaşadım resmen
Ben kızamadığım için bozuk şarjlarla idare ederken o ikinciye aldırdı ve abisi elimiz dar olmasına rağmen gık bile demedi
Ve bahsettiğim kız 14 yaşında ve nerden baksan 5-6 bin birikimi var

Ben çok o hatayı yaptım eşim çalışmıyordu elimiz dardı biraz
Şarj aletim bozuldu ıphoneler biraz pahalı şarjları 300 civarı eşime söylemedim çakma şarj aldım 6-7 ay kullandım
Daha sonra görümcem şarjını kaybetti ve kaybettiği gün bize gelip eşimden şarj istedi eşim hemen aldı o sırada banada aldı
Üstünden 3 ay geçti görümcem tekrarlar aletini bozdu ve bir gün bile beklemeden tekrar eşimden istedi eşim tekrar aldı
Ben orda bi şok oldum
Aydınlanma yaşadım resmen
Ben kızamadığım için bozuk şarjlarla idare ederken o ikinciye aldırdı ve abisi elimiz dar olmasına rağmen gık bile demedi
Ve bahsettiğim kız 14 yaşında ve nerden baksan 5-6 bin birikimi var
Bende suan o evredeyim
Esim benden kismaz hep al der iyisini al der hatta.
Bende de aliskanlik iste yapi meselesi sizin gibi hani en iyisi olmasinda isimi gorsun yeter mantigiyla..
Ama bu ornekle oyle haklisiniz ki.
Onlar yok diye aglayip aglayip ev alıyorlar araba degisiyorlar.
O esimden alacaklari 3 kurusu kar sayiyorlar
Bende burnum dusse egilip almam oyle gurur.

Bende 41 corek otuna ayetel kürsi okuyup asmistim kapi esigine.
Hatta burayada getirdim kesemi astim 🙈
Tekrar okuyup asicam tasinincada
Inanarak yapmak lazim bence korur kem gozden nazardan dua neticede.
Evet tabi inanmak çok önemli 🥰. Benim içim çok rahat ediyor çörek otuyla 😇

Bende suan o evredeyim
Esim benden kismaz hep al der iyisini al der hatta.
Bende de aliskanlik iste yapi meselesi sizin gibi hani en iyisi olmasinda isimi gorsun yeter mantigiyla..
Ama bu ornekle oyle haklisiniz ki.
Onlar yok diye aglayip aglayip ev alıyorlar araba degisiyorlar.
O esimden alacaklari 3 kurusu kar sayiyorlar
Bende burnum dusse egilip almam oyle gurur.
Aynen öyle canım aynen
Varsa eğer parası bırakın harcadığı sadece siz olun :)

X