Küçük Düşün Büyük Olsun!

Merhaba kızlar bildirimler gelmiyordu grubun bana bayagi dir yazamadım
kızımın da sıçrama irkilmesi oldu 15 gundur stres yaşadık bayagi eeg falan çekildi şükür birsey çıkmadı ses yokken uykusunda birden irkilmeye başladı çok canım sıkkındı bu duruma şükür daha az suan inşallah tamaMen biter 2 aylık oldu dün kuzum
Sizler Nasılsıniz

Sagolun canımlar.
Ust dudagi biraz sisti yavrimin.
Azcik icten yara oldu da bugun iyiydi.
Cok korktum agzinda kan gorunce cok yarildi sandim hastaneye gidelim dedim esime dikislik falansa diye
Ama kucukmus ben bakamadim esim bakti
Geçmiş olsun canım şimdi tam kollamalik zamanı Allah beterinden korusun

Kimse dört dörtlük değildir.
Bizde, eşlerimizde Bu durumu kabullenmek gerekir bu saatten sonra
İlla ki bizim sevmediğimiz yönleri var, ama sevdiğimiz yönleri de fazlaymış ki evlenmişiz

Ben de istemediğim şeyleri sırf o istiyor ve o mutlu olacak diye yapiyorum. O da aynı şekilde davranır. Zaten evlilik de ortak yaşam da bunu gerektirir bence.
Her durumda illa kendi istediğimiz olacaksa niye hayatımizi,evimizi paylaşıyoruz ki...
Biz pek kisitlamayiz birbirimizi.
Çoğu şeyi birlikte yaparız. Ama ara sıra o kendi arkadaşları ile çıkar, arasıra ben çıkarım.
Eşim herşeyi birlikte yapmayı sever. Ama çevresinde yüzyüze pek fırsat bulamasalar bile, sürekli telefonla görüştüğü lise, üniversite, çalıştığı yerdeki farklı farklı arkadaş çevresi var. Zaten çoğu ile ailece görüşüyoruz. Sürekli irtibat halindedir. Bende sürekli uzun uzun telefon görüşmelerini şikayet ederim ne anlatıyorsunuz bu kadar zaman diye
Arkadaşlarıyla buluşunca ben hic aramam. Sadece çok geç olduysa çocukları uyutacaksam eğer ona göre mesaj atarım uyuyoruz zili çalma, telefon et diye.
Ben onu erkek arkadaslari ile tatile ne gönderirim de o gitmez
Pandemiden önce her hafta 1 gece şehir dışına çıkardı. Ben 2 çocukla evde kalırdım. Bazen bizde giderdik onunla ama çoğunlukla gitmeye usendigimden kendisini gönderirsin.

Bizde kizkiza birkaç günlüğüne tatil yapalım diyorduk ama pandemi bitmedi, bebeler de memeyi birakamadi. Artık seneye imkanımız olur

Allah yokluklarini göstermesin diyelim

İyi geceler kızlar,
Tam seri okuyup yazamadım bugün. Diğer kardeşime geldik kahvaltıya eşimle. O gitti. Kız peşinden ağlamadı bye bye yaptı okadar. Kız full hareket. Ancak rahatladım uyudu.
Annem salça melemen ceviz koydu. Sarmalık yaprak koyacaktı koydurmadım evdekiler beni bekliyor. Kardeşim akülü traktör verdi kıza diğer kardeşim de bisiklet verdi. Eşim bir tanesi sığar dedi. Birini götürdü.
Sağolsunlar yine kıza annem de kardeşler de bayramlık almışlar.
Hava soğudu bugün aksilik. Her kardeşime gelince oluyor bu.

Bayramın ilk günü gec kalktım eşim namazdan gelince yattu
Kahvaltı 12 geliyodu
KV aradı bayramlaşmaya bixi
Öldü geberdi dedim
Dayanamadım diyo
Ya insan bi bekler
Biz arayalım şu saçma hareketlerini hiç sevmiyorum
Bu sene yoksunuz diyo valla bi güzel olduki
Heer bayram böyle gitmesek dedim
Görümcelerden aradan dereden gitmişler kv gile nasıl cesaret dedim

Sagolun canımlar.
Cok korktum agzinda kan gorunce cok yarildi sandim hastaneye gidelim dedim esime dikislik falansa diye
Gecmiş olsun cnm
Artık mama sandalyesinde filan bırakmayın
Onun tam yaramazlık zamanı masada barsak filanda bırakma çeker alır

Her sene bayramda kvgilde olurduk
Biyere bayramlaşmaya gidecek oluruz
Durum gelen olhr
Eşime diyordum biz gidelim onlar durrsun
Eve gelcem eğer gezer gelirsek
Sırf bekletirdi
Sonra gideriz çabucak çıkmaz biyerden
KV masus yapıo
Sonra eve gelmeye kalkarıs
Teyzesi piknik planlardı
Bende bigün dedim
Ya ne pikniği benimde ailem var dedim
Çektim çantayı doldurdum gidiyorsan git dedim bırak arabayı git pikniğe
Tabiki geldi benle
Daha neler neler
Şimdi kızının gelmesini bekliyor biyere gezmeye gitsek ya ne bekliycem desim
Arkamızdan gelsin
İyiki yasak oldu Allah razı olsun bakandan iki bayramdır rahatım

Sagolun canımlar.
Cok gecmis olsun, duse kalkar buyur derler ya cook dogruu. Allah beterinden korusun

Bugun valizleri hazirladim,yarin yolcuyuz ins.
Babam hasta olmasa biryere gidemem bu cocuklarla ama gormem laizm ne zamandir gormemisim..
Bugun esya hazirla ortalik toplama ile gecti,dunden yemek vardi yemekle ugrasmadim. Yol icin pogaca yaptim acikinca yeriz. Biryere ugrayip hastalik kapmayalim hasta yanina gidiyoruz.

Geçmiş olsun canım çocuk olunca yanına bişe alma iyi oluyor herşeyi yemiyor küçük çocuk hijyen açısından iyi oluyor ve rahat geliyor banada Allah şifa versin babanız a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…