Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi geceler,
Dün eşimin babası geldi onu almaya gittik. Eşim büyük ihtimal arabayı bu defa bana kullandıracaktı. Ama ben E5 e çıkmaya hazır değilim diyecektim. Ses etmedi :)
Akşam babayı yemeğe götürdük.
Bugün de sabah kahvaltıya teyzeye gittik. Baba bu gece orada kalacak.
Yarın bize gelmeyi istiyormuş.
Elanın bugün sabahtan akşama kadar gün boyu öksürüğü vardı.yarın geçermi emin olmadığım için öğretmene söyledim yarın okula göndermeyeceğim.
Alerjiden biliyorum ama sınıfta çocukların konsantrasyonunu bozmasını istemiyorum.
Yine öğretmene derste neler yapıldığını sorarım evde yaptırırım.
Ödevimiz vardı genel olanı yaptı.
Diğerlerini de aralar vere vere yapıyor.
Bu öksürüğü azaltmak için bildiğiniz şeyler varsa yazarmısınız.
Bayağı azaldı derken ilkokul başladı yine arttı.

Canım geçmiş olsun
Araba sürerken her daim olabilecek şeyler
Direksiyon sert kırmış olabilirsin
Sağol canım.
Evet geçen gün okuldan eve dönerken döndüğüm yolda iki araba birbirine yapışık şekilde bekliyordu. Ben de şerit değiştirdim.
Tabi dediğin gibi olabiliyor her daim.
Direksiyonu sert kırmış olabilirim çok doğru teşhisin. Çünkü büyük arabayı görünce yol da dar olunca biraz tedirgin olup ani hareket yapmış olabilirim.

Sağol canım. Benim hep eşim kullanırken bile yıllarca avuç içlerim terlerdi.
Ama şimdi çok hızlı olmadığı sürece kendimi kasmıyorum.
Gerçekten hiç belli olmuyor.
Kaza yaptığım günün akşamı eşimin kardeşi de yapmış. Ama ona arkadan vurmuşlar. Arabanın arkası yamulmuş.
Benim kardeşimin eşi sıfır araba aldılar ikinci hafta annem o ben pazara gittik park ederken arkadaki arabaya vurdu. İki arabada yamuldu.sonra da kasiste yavaşlayınca arkadan vurmuşlar.Anlık oluyor.

Çok sağol nazenin9320 canım benim.
Şimdilik pes etmiyorum. Oysa eskiden böyle olay yaşarsam vazgeçerim diye düşünüyordum.
Sadece tekrar o yolu kullandığımda ilk biraz tuhaf olurum.
Ama bu olay üzerine tedirgin olsam da tekrar o yolu gidesim var
Çünkü o yolu tekrar gidersem sonra kendimi tebrik etme mutluluğunu yaşarım[/QUOTE]

yedirenk79 geçmiş olsun canım
Cana gelmesin mal yapılır.
Korkma üstüne git bırakma araba sürmeyi
Canım çok sağol.
İnşallah öyle olacak
Şimdi tek kaygım yine benzer şey yaşarsam kaygısı olur.sonuçta acemi sürücüyüm.
O kadar itinayla dikkat etmeye çalışsam da yıllardır araba kullananlar gibi değilim.
Elim de pratik değil.
Ehliyeti verince iki yıl acemi sürücü olarak görmeleri haklıymış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…