Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hava buuzzz ya. Günlerdir yorgan kullanıyorum. Evde pike burada yorgan :)
Kardeşim yazlık ferah tişörtle yatıyor ben kalın sweetle 😅 kış günü buraya gelmemekle en doğrusunu yapıyormuşum. Gelsem zangır zangır titrerim net!

Selam kızlar 😇
Annemden eve gelince detaylı temizlikle geçti iki günüm. Banyoyu ve mutfağı dolap içleriyle hallettim. Bir sürü çamaşır birikmiş onu yıka as.Sil süpür zaten hiç bitmiyor. Ev işleri bitse yemek derdi var, yemin ediyorum ne pişireceğini bulmak yapmaktan daha zor. Eşim de bu ara şikayet ediyor hep aynı şeyleri yiyoruz diye ama her gün hamur işi yapsam gıkı çıkmaz, sebze yiyor diye tüm bu tantana 😂
Geçen görüntülü konuştuk eş dostla bayram için herkes eşime çok kilo almışsın bu göbek ne falan deyince baya morali bozuldu. Yarın diyete girecekmiş diye gitti bir sürü yeşillik almış. Sadece salata yiyecekmiş akşamları 😂 ay beni aldı gülme, salata yiyor ama akşam yatmaya yakın başlıyor ben açım diye. Bakalım pazartesi başlayıp hangi gün bitecek diyeti 😅

Selam kızlar 😇
Annemden eve gelince detaylı temizlikle geçti iki günüm. Banyoyu ve mutfağı dolap içleriyle hallettim. Bir sürü çamaşır birikmiş onu yıka as.Sil süpür zaten hiç bitmiyor. Ev işleri bitse yemek derdi var, yemin ediyorum ne pişireceğini bulmak yapmaktan daha zor. Eşim de bu ara şikayet ediyor hep aynı şeyleri yiyoruz diye ama her gün hamur işi yapsam gıkı çıkmaz, sebze yiyor diye tüm bu tantana 😂
Geçen görüntülü konuştuk eş dostla bayram için herkes eşime çok kilo almışsın bu göbek ne falan deyince baya morali bozuldu. Yarın diyete girecekmiş diye gitti bir sürü yeşillik almış. Sadece salata yiyecekmiş akşamları 😂 ay beni aldı gülme, salata yiyor ama akşam yatmaya yakın başlıyor ben açım diye. Bakalım pazartesi başlayıp hangi gün bitecek diyeti 😅
Benim eşim de diyete başlayacakmış. Annem köy ekmeği ve cevizli ekmek yapacaktı yaptırmadı. Diyet yapacağım dedi. Pek inanasım gelmedi ama mis gibi ekmek şansını kaçırdı artık

Benim eşim de diyete başlayacakmış. Annem köy ekmeği ve cevizli ekmek yapacaktı yaptırmadı. Diyet yapacağım dedi. Pek inanasım gelmedi ama mis gibi ekmek şansını kaçırdı artık
Valla iradeliymiş tebrikler 😂 benimki olsa cevizli ekmeği yer sonra kaldığı yerden devam eder diyetine😂 sonrada aman ben kilo veremiyorum deyip bırakır diyeti 😂

Selam kızlar 😇
Pazartesi gecesi biter bence benimkide oyle ay bide kendim olsa ne bulsam yiyorum esim seçiyor oğlan herşeyi yemiyor et et onlara kalsa ben sebze severim çok yapamiyorum

Hava buuzzz ya. Günlerdir yorgan kullanıyorum. Evde pike burada yorgan :)
Kardeşim yazlık ferah tişörtle yatıyor ben kalın sweetle 😅 kış günü buraya gelmemekle en doğrusunu yapıyormuşum. Gelsem zangır zangır titrerim net!
Ablam Yalova'da şuan gitsek yorganla uyurum serin geceleri üşüyorum hırka fln götürüyor um giderken

Kimse dört dörtlük değildir.
Bizde, eşlerimizde 🙂 Bu durumu kabullenmek gerekir bu saatten sonra 😂😂
İlla ki bizim sevmediğimiz yönleri var, ama sevdiğimiz yönleri de fazlaymış ki evlenmişiz 🥰🥰

Ben de istemediğim şeyleri sırf o istiyor ve o mutlu olacak diye yapiyorum. O da aynı şekilde davranır. Zaten evlilik de ortak yaşam da bunu gerektirir bence.
Her durumda illa kendi istediğimiz olacaksa niye hayatımizi,evimizi paylaşıyoruz ki...
Biz pek kisitlamayiz birbirimizi.
Çoğu şeyi birlikte yaparız. Ama ara sıra o kendi arkadaşları ile çıkar, arasıra ben çıkarım.
Eşim herşeyi birlikte yapmayı sever. Ama çevresinde yüzyüze pek fırsat bulamasalar bile, sürekli telefonla görüştüğü lise, üniversite, çalıştığı yerdeki farklı farklı arkadaş çevresi var. Zaten çoğu ile ailece görüşüyoruz. Sürekli irtibat halindedir. Bende sürekli uzun uzun telefon görüşmelerini şikayet ederim ne anlatıyorsunuz bu kadar zaman diye 😄😄
Arkadaşlarıyla buluşunca ben hic aramam. Sadece çok geç olduysa çocukları uyutacaksam eğer ona göre mesaj atarım uyuyoruz zili çalma, telefon et diye.
Ben onu erkek arkadaslari ile tatile ne gönderirim de o gitmez 🙂
Pandemiden önce her hafta 1 gece şehir dışına çıkardı. Ben 2 çocukla evde kalırdım. Bazen bizde giderdik onunla ama çoğunlukla gitmeye usendigimden kendisini gönderirsin.

Bizde kizkiza birkaç günlüğüne tatil yapalım diyorduk ama pandemi bitmedi, bebeler de memeyi birakamadi. Artık seneye imkanımız olur 🤭

Allah yokluklarini göstermesin diyelim 🥰🙏❤️
Ben yakısıklı diye evlendim😂😂
İdeal es secimim ins kıza gecmemistir🤦🏻‍♀️😂

Günaydın kızlar hayırlı haftalar.
Dün sabah 8 de kalkıp biraz kitap okudum.
Dün aperatif yemekler le geçirdik günü
Eşimin işyeri sınavları vardı günlerce uğraştım bitti sonunda nefret geldi.
19.5 saat sürmüş toplamda eyuh.
Ben onlarla uğraşırken eşim çekmeceleri düzeltti atılacak attı,evi komple toz aldı evi süpürdü 🤣
bende silecektim ama sınav akşam 7 den sonra bitince bugüne kaldı.
Dün araba vergisini yatırdı 398 TL.
Önceki gün dr markete gitti 50 tl ancak harcamıştır.
Gececi işe gitti,bende çok oturmadım yattım.
Bu sabah yine 7de uyandım 😂

Pazartesi gecesi biter bence benimkide oyle ay bide kendim olsa ne bulsam yiyorum esim seçiyor oğlan herşeyi yemiyor et et onlara kalsa ben sebze severim çok yapamiyorum
Benimki de öyle, her gün et ver yer bir de dediğin gibi yemek seçer. Bakalım geceye mi bitecek yarına mı bırakacak göreceğiz 😂😂

Günaydın herkese 😍
Güzel haberler alacağımız,tüm işlerimizin kolaylıkla hallolacağı bir hafta olsun.🙏
İşe gidenlere de kolay gelsin.
Dün mutfak ve banyodan sonra çekmece içlerini temizlemek var aklımda. Bir de nevresim değişecek. Yemek yapılacak vs. Bak yine sıralandı işler 🥺
Nankör ev işleri :sinirli:

Günaydın herkese 😍
Güzel haberler alacağımız,tüm işlerimizin kolaylıkla hallolacağı bir hafta olsun.🙏
İşe gidenlere de kolay gelsin.
Dün mutfak ve banyodan sonra çekmece içlerini temizlemek var aklımda. Bir de nevresim değişecek. Yemek yapılacak vs. Bak yine sıralandı işler 🥺
Nankör ev işleri :sinirli:
Ben işe gitmeyi özledim, yinede buna şükür

Ben işe gitmeyi özledim, yinede buna şükür
Ben bebek olduğundan beri evdeyim valla ülkede benden çok eve kapanan yoktur.😂 ama çok bunaldım psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum artık kendimi. Belirsizlikten bıktım, sosyalleşememekten bıktım. Nereye kadar sıyırmadan devam edicem allah bilir 🤷‍♀️

Cok gecmis olsun, duse kalkar buyur derler ya cook dogruu. Allah beterinden korusun

Bugun valizleri hazirladim,yarin yolcuyuz ins.
Babam hasta olmasa biryere gidemem bu cocuklarla ama gormem laizm ne zamandir gormemisim..
Bugun esya hazirla ortalik toplama ile gecti,dunden yemek vardi yemekle ugrasmadim. Yol icin pogaca yaptim acikinca yeriz. Biryere ugrayip hastalik kapmayalim hasta yanina gidiyoruz.

Mama sandalyesinde ayaga kalkip dusen cok oluyor. Bizimkide kalkip duruyor.
Cok sagol canim.
Babanada cok gecmis olsun Allah sifa versin🤲

Benim kiz icindeyken dusmedide mamasandalyesine tutunup kalkmis birlikde devrilmisler sandalyeyle.
Icinde degildi.
Ne bulsa tutunup kalkiyor hemen.
Bazi seyler tekerlekli(zigon falan)
Plates topunuda kaldirdim onada tutunup kalkiyor birlikde yuvarlaniyorlar sonra topla🤦‍♀️

X