Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bereketli olsun canim yüzüğünü güle güle kullan

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltıdan sonra sancılandım uzanıyorum oğlum yanımda oynadı çizgi filim izledi sıkıldı
Anne anne diye sürekli öpüyor gidip gelip beni
Telefonum bozuktu zaten yeni yeni okuyup bakıyorum geçmişi
Cumartesi bi abla geldi camları kapıları sildi
Diğer yerlerim temiz zaten
Mutfağı da cuma günü eşim evde ilken temizlemiştim
Allahtan fazla uğraştıran kızartma türü yemek yapmadığım için yağlanmamış
Buğun yemek yapamadım elim iftara pide yaptırmış
Oğlum babası gelince çok sevindi çok bunaldı evde
İlgilenemedim yavrumla

Geçmiş olsun canım hayırlı doğumlar nasip etsin rabbim çocuklar sıkıldı evlerde benimki diyor oyunparkina gidelim unutuyor yine soruyor

Eki Görüntüle 2847270
Teşekkür ederim çikolatam bu yüzüğü aldım ben çok begendim. Kızlarımda çok begendi daha güzelleri sizin olsun.
Gule gule kullanin cok guzel...
Evet şok da alıyor. Arkadaş söylemişti. Bimde çığlık kıyamet çocukla almıyoruz diye kavgaya şahit olmuştum.
Yani birakacak kimsesi yoksa insanin mecbur goturuyor, ne yapsin insanlar alisveris yapmasinmi. Her yer kalabalik takmışlar cocuklara..

Gule gule kullanin cok guzel...

Yani birakacak kimsesi yoksa insanin mecbur goturuyor, ne yapsin insanlar alisveris yapmasinmi. Her yer kalabalik takmışlar cocuklara..
Vallahi biz geçen haberde gördük kadının küçük çocuğu kucağında ceza yazıyorlar esim evde değil diyor kadın napsin marketleri belli saatlerde açık Malzemesi Yoksa napicak çok saçma şeyler var metrobüsler tranwaylar dolu onlara bişe yok

Tabi mecbur kalmış götürüyordur.. benim eşim gelirken de market kapanmış oluyor. Bazen birşey alamadığım oldu. İnternetten sipariş ettim. Soğanlar çürük gibi vs.
keyfi gidip dikkat etmeyen çocuklar ortalıkta geziyor onu bunu elliyor dokunuyor umrunda olmayan da var.

Geçmiş olsun canım

Benimki gel artık yapma etme demeye başladı
Pişmanım diyo yok diyorum
Ona inat ben kesin kararlıyım
Lütfen yapma artık diyo
Benimkide her bayram bi sevindirik oluyodu giderken bu bayram gidemeyince tavan yaptı
Sonra çakıldı
Şimdi guuzu gibi olduu
Ne istiyo ne alıyım demeler
Bende hiç bazen duymamazlıktan geliyorum
Kız iyiki uzaktalar
Akrabaları görsennölüyolar
Ama genelde birbirlerini gömüyolar
Benimki der birlik beraberlik vaar sülalede der yaya derim atıp duruyo hepsi

Bugün bende gittim markete çocukları eve koysam ya bişey olsa napcam mecburen götürüyorum Allah korusun
Ufak oğlan bide
Hiçbişeye elini sürdürtmeden geliyoruz
Ne alacaksan soruyorum.
Virüs var diyo benim oğlan 4 yaşında dahaa
Eşimde hep çalıştı o gelene kadarr kapanıyor

Günaydın kızlarrrr
arife günü iş magduruyuz 5-6 saat için işe geliyoruz neyseki 4 saat kaldı çıkışa
İş çıkışı market alışverişi yapılacak
bu arada eşim dogum günüm için robot aldı ama teslimat geçikebilirmiş bir an önce gelse ya denemek istiyorum bakalım memmun edecek mi beni övüldüğü kadar vardır inşallah

Gunaydinlarr, bende yarim gun getirilmesinden hic hoslanmam. Bir de arife gunleri cok iste olmuyordu, bosbos oturup giderdik eve. Gun bolunuyor bos yere..
Robotunuz hayirli olsun hangi modelden aldiniz, ise dondugumde bende almayi dusunuyorum.

Valla bizim burada parklar bahceler dolu cocuk, polis gecerken anons ediyor evlerinize gidin diye ama kimsenin gittigi yok. 10 dk markete gitmek mi yasak oldu simdi. Bende 2 cocuklq pek cikamiyorum mumkun mertebe online siparis veriyorim ama yogunluktan onlarda yetisemiyor artik. Insan bi markete cikip temiz hava almak istiyor en azindan.

Ay arife gunu calısmaktan nefret ediyorm
2 saat icin getiririrlerdi bizide
Robot süper hediye güle güle kullan cnm

Evliliğin en sevmediğim yanı, yapıp yapıp sonra söyleyip söyleyip sonra da hiç birşey olmamış gibi yalvarış yakarış kuzu gibi olmalar. Ben de çok yaşadım eşimle bu tür durumları zamanında. Eskiden aileme geldiğimizde de burnumdan getirirdi. Şu çenesini tutamaması kendi yaptıklarını görmeyip hep başkalarını eleştirmesi beni bunaltmıştı çok defa. Ama artık daha uyumlu çünkü biliyor hiç de boyun eğmeyeceğimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…