Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ben çok severim mangal fln yaksak hemen atarım koze hemen salata yaparim

Ben bi normal yemekte sevmem kızartma salata karnıyarık beğendisini fln yapar severim birde unlu kızartması oluyor oda mükemmel oluyor

Ah nasil unuttum köz halini severim bende. Karniyarik yaparkende kozler oyle yaparim. Unlu kizartmasini bilmiyorum, bakayim onada. Insan degisik yemekler istiyor,sıķılıyoruz ayni seyleri yemekten..

Lelli bu erkekler kendi ailelerine niye ölüp bi terler anlamam valla
Bizde gidemedikya
Onun evhamı işte

Yani artik evlenmissin, senin ailen onceligin burasi artik. Anne baba diye ölup bitenleri anlamiyorum hic. Ama burnunu surtmeniz iyi oluyor devam edin bence. Bundan anliyor erkekler. Vazgecilmez saniyorlar kendilerini ama gayette onlarsiz surdurebiliriz bu hayati.

Şuraya yemekleri hazır bir anne bırakalım barbunya pisti kompostoyu suzdum taneli istemiyorlar ben yiyorum öylesini hazır kısır ve pilav kaldı az salata azda sarma var oglus yer onuda onu parka çıkardım dönüşte şoka girdik pide Pulbiber karabiber cips sirke 25 TL üzeri persil aldım 3 kg attım zulaya Birde duru kolonya vardı onu nakit verdim 25 üzeri 10 tlydi mandalina kokusu çok güzelmiş karttan 45 nakittede 10 verdim birde sabah süte 10 verdim esim can sıkıntısına çıktı bir poşet içecek mısır fln almış kaç harcadı bilmiyorum

Yaa su bagis yardim olayini 17agustos depreminde olenlerin kollarini bile kesip altinlari almislar dendigi zamanlardan sonra cok samimi bulmamaya basladim.
Onlarda guya enkaz yardima gitmislerdi.

Bizim ulkece kefen parasi denen paramiz bile yok.
Disa bagimli bir ulkeyiz.
Cb yardim istememismiydi ya bi zamanlar trt de.
Yani ornek aliniyor o sebeple yadirgamadim bak.

Lelli bu erkekler kendi ailelerine niye ölüp bi terler anlamam valla
Bizde gidemedikya
Onun evhamı işte
Öluyosa kendi gitsin.
Bak illede anneme gidelim falan demem he hic.
Bayramlasmasa bile hic orali olmam hic oyle takintilarim yok.
Annemin birilerinin bayramlasmasinada ihtiyaci yok beklentisizdir yani.
Hic anneme gidelim teyzeme gidelim (ablam abim yok malum) demem.
Ama ablasi abisi her bayram atiyo ortaya.
Allahdan aile baglari kuvvetli diil oyle oturmaya gidilmez gitmezler
Ayni semtteyiz bayramlarda gidiyo iste
Cok oturmaz aslinda annemlerde daha cok oturur ama hic gorumcemi goresim yok.
Gorumce gorumce gormim omrumce hesabi.

Bende uyusun yapicam dedim, yapamadi
Hep ayni isler cok sıkıldım

Sadece corbam yok 6 da aticam ocaga.
Dunden karniyarik var
Oglana manti yapcam.
Bana semizotu
Kiza dolma var
Yine kac cesit olmus yaw.

Yarin esim evde ve 5 gun astim bayraklari
Ev aldi basini gidiyor yarin biraz evi toparlarim.

Trendyoldan sepete dus setini atinca 2 de batarya attim (banyo lavobosuna ve mutfaga) sepet oldu 670tl
Alamadim elim gitmedi aksam esime sorimde taksit yapariz artik.

Dicekki kaba insaat verse bize daha iyiydi.
Cok basit seyler takiyo o da icime sinmiyor.
Direk alamadim aksam bi yemek falan yesinde bi cay icsinde alacogom.

Selam arkadaşlar, hisse senedini en anlaşılır sekilde anlatacak olan vardır diye düşünüyorum.?
Normalde gram alıyorum para harcamamak icin:)
ben hisse senedi alıyorum ama öyle pek bildiğimden değil.
bilindik buyuk firmaların hisselerinden alıyorum. uzun vadede düşünüyorum.

Aramıza katılanlar olmuş hoş gelmişler ne iyi etmişler. cikolatasoslukek birikimin bereketli olsun. Eşim evde işler bitmiyor watsaaba bile bakamıyorum, bu gün eşimle saat 11 geliyordu bankaya gittik iki bankaya ugradık eşim her ikisi ile çalışıyor 1800 tl kalan parayı faize koyduk ben istedim çok yüksek piyasa biraz inince altın döviz o zaman değerlendiririz. Eczaneye gittik benim kronik rahatsızlığım olan ilaçları aldık üstüne para da ödüyoruz heyet raporlu olmasına ragmen buna canım sıkılıyor. Marketten 1 paket peynir sert ezine, domates, salatalık, 1 koli yumurta, 1 kova yogurt, 2 paket sucuk, 10 lu kabartma tozu, 5 li kuru maya, 1 paket mantar, 1 paket nescafe gold, 1 kilo kıyma hepsini eşim ödedi ne kadar tuttu bilmiyorum ama 200 gitmiştir. Eve geldik aldıklarımızı silip yerleştirdim. Sonra tencereye 3 sıra sarma sardım buzdolabına koydum nohut ıslatmıştım onu pişirdim pilav pişirdim ayranda yaptım yeterli dedim. İnanın o kadar yorulmuşum ki koltukta size yazarken bunu daha çok hissettim günün yorgunluğu çöktü. Sabah 9 da ptt kargo görevlisi geldi eşimin aldığı çeyrek altınlar geldi. Sonra yine zil çaldı ve benim istediğim yüzük siparişi geldi çok begenmiştim kızlarımda çok begendi.

Ben bi normal yemekte sevmem kızartma salata karnıyarık beğendisini fln yapar severim birde unlu kızartması oluyor oda mükemmel oluyor
her türlü patlıcanı severim.
yazın çok türlü yapılır bizde. kaynıyarık da en favori yemeklerimdendir.
kıza da alıştırdım yer ama severek değil :)

Uzun vadeli olunca karlı oluyor o zaman.

yenı baslayanlar ıcın al sat zaten hıc tavsıye etmıyorlar

orta uzun vade en temızı

hısse senedı demek aslında degerlı kagıt demek, sırkete ortak olmak demek, sırket kar yaparsa o kagıdın degerı artar halıyle sızın de yatırdıgınız paranın mıktarı artar :)

tuncay tursucu yenı baslayanlar ıcın borsa youtube cok guzel bır kaynak

resmini bekliyoruz yüzüğün :)
iyi günlerde güle güle kullan.
bereketli olsun yatırımlarınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…