Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gunaydinlarr, bende yarim gun getirilmesinden hic hoslanmam. Bir de arife gunleri cok iste olmuyordu, bosbos oturup giderdik eve. Gun bolunuyor bos yere..
Robotunuz hayirli olsun hangi modelden aldiniz, ise dondugumde bende almayi dusunuyorum.
Evet bizde o şekilde çalıştık işyerinde bi tatil havası vardı 😆

Robotum Xiomia mi vacuum mop canım 5000 den 2600 e inmişti anneler günü indiriminden yararlanmış olduk çok yorum okuyup araştırdım en çok satılan modeliymiş

Evet bizde o şekilde çalıştık işyerinde bi tatil havası vardı 😆

Robotum Xiomia mi vacuum mop canım 5000 den 2600 e inmişti anneler günü indiriminden yararlanmış olduk çok yorum okuyup araştırdım en çok satılan modeliymiş

Benimde roborock s5 de gozum vardi ama inmior bir turlu. Kullaninca goruslerini yazar misin😊

Selamlar, bugun kahvalti yapip ortaligi topladiktan sonra ogluma terbiyeli tavuk suyu corbasi yaptim.
Emzirdigim icin canim cok tatli cekiyor, hamur isi yemektense irmikli,visneli tatli yaptim. Simdide aksama karisik kizartma yapiyorum. Oglum bahcede bisiklet suruyor bebegimde uyuyor. Umarim uyanmaz isim bitmeden🙏

Selamlar kızlar gelmiyorum geç uyandım yine oğlan iyi alıştı gece uyumaz sabah kalkmaz🤦🤦 kahvaltı bilasik topla yerkestir Çamasir yıkandı astım şimdi markete çıktım kıyma yufka süt az az çikolata bayram seker maydanoz küp şeker kuru soğan patates talan etmişler çok kalabalıktı az az aldım mecbur 65 verdim geldim az dinlenip kıyma kavurdum kıymalı gül böreği oglusa hemen sigara böreği yaptım pisti yedi birazda peynirli sigara böreği akşama pisircem bı yanına salata komposto kahvaltılık cikaririm birazda yeter yemek istemedi eşim bugün

Evliliğin en sevmediğim yanı, yapıp yapıp sonra söyleyip söyleyip sonra da hiç birşey olmamış gibi yalvarış yakarış kuzu gibi olmalar. Ben de çok yaşadım eşimle bu tür durumları zamanında. Eskiden aileme geldiğimizde de burnumdan getirirdi. Şu çenesini tutamaması kendi yaptıklarını görmeyip hep başkalarını eleştirmesi beni bunaltmıştı çok defa. Ama artık daha uyumlu çünkü biliyor hiç de boyun eğmeyeceğimi.
İyi yapmışsın
Bende bugün dolma sardım ufak boy tencere
Bide üç poşet oda üç tencere olur
Eski bidondaki yaprakları sardım
Yoksa iyice kötü olurdu
Çıkarttığım iyi olmuş 5 saattir dolma sarıyorum belim pert
Yemek çorba var
Kasaptan et almışlar onu kızartcam yeter
Oruçta bitti
Baklavayı da yarın şerbetliycem
Gecen yaptığımdan kalmıştı
Bulaşık makinesi çalıştırdım şimdi of bi yığın dizilcdk hiç sevmiyorum

Arifeniz mübarek olsun kızlar
Gelemedim🙆🏻‍♀️
Koci gec kalktı kız da 1 saat Anca uyudu
Hemen onları süthaneye yolladım🤣
Süpürge vileda attım
Oeynir,tereyag yarım lt acık 1 kutu süt almıs🤣
Yarım lt süt kalmıs💆🏻‍♀️
Sarma baklava yaptı koci
2 tepsi baklavamız oldu oturur yeriz artk koca bayram😄
Kzıı yıkadık
Yemek dünden var,pilav yapcam
Biraz havuc tarator yaptım.

Ben esim evdeyken hic gelemiyorum onu fark ettim. Oturamiyorum ki

Selamss genclik.
Bir ramazani daha ugurluyoruz Rabbim tovbelerini kabul ettigi kullardan eylesin insallah bizleride.

Salon tullerine fiyat aldim netten. 4 kanat seklinde duz tul 450tl dedi (her cam 3.50en ama 2 kanat)
Sanki iyi dimi?
Tul fiyatlarindan da hic haberim yok.
Tabi daha perde yapilcak (ister buzup pile yapilan ister pilesiz kullanimi olandan alicam netten) babyloading87 babyloading87 senin perde de oylemi?
Onu begendim
Ister pileli ister spor takilirim.
Tulun siparisini olusturmadim ama karar verirsem dikin dicem.
Bu ay onu oderim.
Haziranda fonlari.
Sirayla alinca iyi oluyor.
Hepsi bir ay'a sıkışmasın

Bugun fuull ev temizledimm
Oda oda
Supur sil toz al yaptim ciktim.
Banyoyuda temizledim bi mutfak dolaplari kaldi.
Dis kapaklari silip gecicem.
Detaya giremem hic.

Gelen olmaz ins. Elti kizindan şüpheliyim gelirse o gelir.
Esim illa cikicaz diyo oyle saatlerce oturmak yok dedim.
En azinda Ablanda yok dedim.
Eltimde tatli vardir orda oturabiliriz😂😂
Baklava yapmistir o sarmada vardir.
Donuste babamlara geceriz tamam aksami ederiz orda artik.

Kiza corba falan yapmam lazim aksamdan yarin yanima almalik.
Yogurt da alirim yanima
Muz ve bebe busk. Atarim bi de.
Ayy azık hazirlamak da bi dert anacim.
Versem eline dürüm falan yese ya🙈 yanina bi ayran mis.

Oturdum esim pideye cikti.
Izgara jesti yapiyo yine
Performansin goz dolduruyo dedim parayi buldun herhal.
Kapanis diyo.

Biz her ramazan en az 2-3 defa disarida yerdik.
Il disina cikardik sirf guzel mekanlar icin.
Adam cikamadikca disardan getiriyo.

Kiza terbiyeli corba yaptim 2 kase icti.
Yarimda avokado yedi uyusa diye bekliyorum.

Kapilarda gozum silemedim bari salonla mutfaginkini silsem.

Selam kızlar,
Ramazanın son günü daha yorgunum. Uykum var. Sabah baba kız uyandılar beni de uyandırdılar. Eşimde evde uykucu gözü yatağa bakar. Burada uyku uyumuyor. Sabahın köründe kalkıyor. Git dinlen uyu diyorum yok uyukuyor. Dün de kardeşimin evin bahçesini toparladılar kardeşimin eşiyle. Yine de yatıp uyumadı.
Neyse bugün annem bayçeyle uğraştı dünden yemek vardı, ben de ek mercimek çorbası ve yeşil mercimekli bulgur pilavı yaptım. O arada eşim kayboldu. Ela komşunun kızıyla oynadılar. Bir bahçeye bir yukarı🙉 Evde oynayın diyorum komşunun kızı aşağı inmek istiyor benimki de peşinden:,herkesin bugün işi var millet de ne rahat saatlerce çocuk komşuda arayıp de kızı gönder diye. Neyse sonra kardeşim geldi de o ilgilendi Elayla sağolsun. Ben de yemek işini halledebildim. En son da diğer kardeşim işten döndü onun eve girecektik hala takılıyor kız, kardeşim de söyledi sen eve git bizim işimiz var diye.
Yorulmuşum bugün şimdi biraz uyuyacağım.

Selam kızlar,
Ramazanın son günü daha yorgunum. Uykum var. Sabah baba kız uyandılar beni de uyandırdılar. Eşimde evde uykucu gözü yatağa bakar. Burada uyku uyumuyor. Sabahın köründe kalkıyor. Git dinlen uyu diyorum yok uyukuyor. Dün de kardeşimin evin bahçesini toparladılar kardeşimin eşiyle. Yine de yatıp uyumadı.
Neyse bugün annem bayçeyle uğraştı dünden yemek vardı, ben de ek mercimek çorbası ve yeşil mercimekli bulgur pilavı yaptım. O arada eşim kayboldu. Ela komşunun kızıyla oynadılar. Bir bahçeye bir yukarı🙉 Evde oynayın diyorum komşunun kızı aşağı inmek istiyor benimki de peşinden:,herkesin bugün işi var millet de ne rahat saatlerce çocuk komşuda arayıp de kızı gönder diye. Neyse sonra kardeşim geldi de o ilgilendi Elayla sağolsun. Ben de yemek işini halledebildim. En son da diğer kardeşim işten döndü onun eve girecektik hala takılıyor kız, kardeşim de söyledi sen eve git bizim işimiz var diye.
Yorulmuşum bugün şimdi biraz uyuyacağım.
Ay burdaki parkta çocuklar var ne anne ne baba var yanlarında😳😳oğlundam küçük olanlar geçen biri vardı 3 yaşında anca abisiyle gelmiş oda olsun 9 yaşındaydı anca daldı oyuna arkadaşlarıyla küçük olan turladı parkı hep gözüm cocuktaydi 🤦bişe olcak diye ay ben başından ayrilmiyorum bişe olur diye millet çok rahat arabalar vızır vızır geçiyor bide etraftan

Günaydın kızlarrrr
arife günü iş magduruyuz 5-6 saat için işe geliyoruz neyseki 4 saat kaldı çıkışa 🤦🏼‍♀️
İş çıkışı market alışverişi yapılacak
bu arada eşim dogum günüm için robot aldı ama teslimat geçikebilirmiş bir an önce gelse ya denemek istiyorum bakalım memmun edecek mi beni övüldüğü kadar vardır inşallah 😍
Güle güle kullan canım inşallah içine siner

X