Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kizi yatirdim kapi caldi uyandi🤦‍♀️
Enerjim sifir sifir sifir

Esim dun aksam diyoki ablama annenlere abime ugrariz bayramda.
Ne gerek var dedim su zamanda bayramlasma ev gezmesi zamanimi.
Yarin bi posta tartisiriz bu sebeple.
Hayir sadece onun tarafa diil annemede gitmeyelim vurus var yani.
Kiz artik yerlerde geziyo kucaklarinda gezecek hepsinin istemiyorum.
Sen git bayramlas kimle bayramlascaksan dedim.
Ayip olur diyo
Senin ablana abine ayip olsa nolur olmasa nolur cokda umrumdu.

Duyar kasiyolar israil mallari Listesiyle almayin diye.
Onu ulkeye o mallari sokanlara soylesinler once.
Satisini yasaklasinlar bakalim yasaklayabikiyorlar mi.
Hersey israil mali neyi almiyosun? Hangisini?
Algidasindan cocacolasina, cifinden nescafesine kadar adamlarin.

Kesinlikle hepimizin evinde olan malzemelerin cogu israil mali. Ne kadar boykot edebiliriz ki..
En cok cocuklara olanlara uzuluyorum..

Selamlar hisse senedi teferruatlı bir iş hiç alım yapmadiysaniz önce araştırın takip edin çok takip edip alanlar bile kaybediyor çoğu zaman ben bir dönem alıp satardım 1 sene kadar uğraştım zaman ayırmak gerekiyor şuan öyle vakitlarim olmuyor takip desen yok gram aliyirum 2 seneye bakarsak altın daha kazançlı çıkardı hemde risksiz güvenilir liman🥰 ytd degildir
Maalesef takip edecek vaktim pek yok.

Gram yine en garantisi evet

Bakla ve patlican ben de daha vermedim 3 yasinda ki ogluma. Pek onerilmiyor. Bende sevmem zaten bakla ondan ne zaman yediririm bilmiyorum 😊
Hoşgeldiniz aramıza benim oğlumda 5 yaşını geçiyor artık daha hiç patlıcan yemedi vermek istedik istemedi bir kez karışık kızartma da rastgele yedi ağzını burusturdu biz eşimle çok severiz

Selam canlar sabah bir turcsel aradı 9 du 🤦 tahaddutum geliyor ondan ariyolardir sonra 11 e geliyodu sütçü kornası duydum adam aradı süt diye 2 kg aldım süt mayaladim kalkıp kaynattim etraf topla oglusa kahvaltı verdim kaynattigim sütü içerdi şimdi istemedi israrda etmedim barbunya islamistim akşamından onu pisirmeye koydum olur birazdan kavurdugum soğanlı harçtan ayırdım kısır istedi canım akşama barbunya pilav salata birazda kısır yapacağım bide buzluktan ablamın vişnelerden çıkardım komposto oluyor attım ocağa onuda oglusu yakinimdaki küçük parka çıkaracağım sıkılıyor evde sürekli🥺

Hoşgeldiniz aramıza benim oğlumda 5 yaşını geçiyor artık daha hiç patlıcan yemedi vermek istedik istemedi bir kez karışık kızartma da rastgele yedi ağzını burusturdu biz eşimle çok severiz
Kızımda 5 yaş, patlıcan 2 kez verdım yemedi
..çocuklar sevmiyor patlıcan pek

Ben de bayılmam :)

Kız hemen bagıs hesapları acmıslar.
Bakıyorsn 2 bin takipci anca var bagıs yapın kardeslerimize yardım diye paylasıyor millet🤦🏻‍♀️
Allahım kim bu hesaplarda devletten once yardım götürüyor hemen Masallah🤦🏻‍♀️
Hepimizin cocugu var,Ama kostur kostur bagıs hesapları falan hos değil.
Birileri yoluna cıkmıs yine🤦🏻‍♀️

Bende karisik kizartma yada karisik musakka da kullanirim patlican,oralardan da patatesi yer hep. Patlican vermem.

Kendimi tanitiyim,
33 yasindayim, yonetici olarak calisiyorum. 3 yas ve 4 aylik cocuklarim var. Ucretsiz izindeyim suanda. Malesef esimin sacma bir aliskanligindan kalan borclarimiz var. Onlari odemeye calisiyoruz. Bu arada cocuklarimin gelecegi icin birikim yapiyorum bende..

Hisse, fon, kripto lar da degerlendirmeye calisiyorum bende paralari.
Merhabalar hoşgeldiniz

X