Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyiki doğmuş minik

Yasak saati öncesi pide az ddi bizimki gitti oglusla bime çocuk alinmiyo demişler çıkmış şoka girmiş pide iki kutu değişik dondurma oğlana almış biseler bir sürü bı poşet almış iki demlik caylardan liptonun 25 üzeri 14 ten iyi baya bı zaman gider bize iki paket çekirdek almış 90 harcamış gelmiş yumurta yoktu onu unuttum 1 tane var yarın alırım peçete yi unutmusum

İyi aksamlar canımlar
tr_lelli iyiki dogmus prensesimizMusmutlu saglıklı yılları olsın
Migros sanal söyledim 110 tl;peynir,kremsanti,k.tozu,vanilya,labne,2 tane avokoda,camasır suyu,sleppy ıslak havlu,lipton bitki cayı,bebek ekmegi.
Buzluktan fellah köfte cıkardm hasladım sosladım,biraz da Alinazik yaptım
Koci kızı kapıya cıkardı
Muz,yenidünya almıslar.
Bögürtlen kaynattım sabah,süzdüm tanelerini alya yedi
Asla ziyan etmiyorz
Kücük bi bardakta suyunu icti
Sadece karanfil attım sker flan yok anası kılıklı
Aksm üstü corba dedi as bayrakları as as
1 yemek tabagı tarhana icti sükür
Uyursa ben de dinlecegim dizi flan izlerim netten.

tr_lelli iyi ki doğmuş minik kuş, iyi ki doğurmuşsun

Sagolun teyzoslari

Ayy gecen sene bugun hastane odasinda agridan inliyordum.
Ahh zaman su..

Kiz 2.uykuda aksam babasiyla partilerler ben uykuya gecerim.
Esim aradi 4 gibi dedim valla uykusuzlukdan basim donuyo dediki yemek yaptin mi.
Daha yapmamistim.
Yapma ozamam izgara yaptirim gelirken dedi.
Valla ilac gibi geldi.
Oglanda iyiki yapmamissin yemek diyo etoburlar.
Bana sadece kanat al dedim 5-6 tane.
100liralik olmus adam kuzu sis yaptiriyo olmasin mi.
Atlattik bu aksamida.
Pasta ele dumduk kaldi
Ne koysam kiz yiyemez, bogazinda kalir yok olmaz diye diye napalim pastaya yakin cekim yapmayiz flu kalsin
Gizemli pasta olsundu bir beno kolay yetismiyor
Beno gibi arkasini dondurcem pastanin kustu size dicem.

Bugun kizi sen dogdunda kocaman mi oldun diye popisine vura vura seviyom kikirdiyo hemen
Sanki alya demeye calisiyo.
Yaya diyo
Surekli yaya yaya yaya diye geziyo evde

Selam kızlar,
çıktık biz yola. İstanbulu hele bizim orayı ilk defa bu kadar trafiksiz sakin gördüm. Yazacağım yazacağınm yazamsdım. Bıdı bıdı anneee anneee arabada çene çok.
Eşim erken geldi paldır küldür çıkalım diyor. Dedim evi süpürdüm temiz bırakayım dedim. Arksdaşa uğradım. Ayrıca notmal saatimde çıkarım dedi. Ani gitmeler acele ediyor sonra da orada sıkıldım diyor ki şimdi oruç yasak dışarı daha da sıkılacak
Yeğenim de erken gelsinler diye ağlamış. Benim kuz da çok heyecanlıyım çünkü anneanneye gideceğim diyor :)
Bizde durum bu

Evde olunca öyle canım hep rutin şeyler dışarı çıkıp gezme fln olsa alır çıkarsın yasaklar hastalık sıkıliyor insan bayram geliyo ama hiç hevesim yok geçen oglana bayramlık muhabbeti vardı hiç giymediği şeyleri var aldırmadım giyer onları ddim zaten biyere gidilmiyor benim oğlan pantolon gömlek sevmiyover şort ver eşofmanı Birde ev sıcak atletle kalıyor doblocu enisteler gibi evde,

Bizim oglanda öyle beyaz atletli geziyo evde(kardesimin)

Allah kabul eylesin bende okudum ufledim koydum cuzdanima
Onu bugün bende yaptım canım. 2 sene öncede yapmıştım.. Geçen sene unutmuşum.. Eskisini de hiç çıkarmamıştum bugün çıkardım brnde. Onuda yakıp külünü toprağa gçmücem inşallah.. Yenisini sela ile ezan arasında internetten çıktı alıp üstünden tükenmez kalemle geçip koydum cüzdanıma.. Rabbim bereket versin cüzdanlarımıza keselerimize hepimizin inşallah

Lafı söylemesi kolay geliyor adamlara iş ciddiye binince korkuyorlar akıllarınca korkutup sindirecekler eşlerini gözdağı olmuştur umarım akillanir canim aile kolay kurulmuyor insan emek veriyor bir sürü bekarlar aklı başında bir kadın arıyor bu evli adamlara noluyor acaba

Eşinin kendini affettirme çabaları gibi geldi bana annenlerde sizinle kalmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…