Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bende uykusuzluga hiç gelemiyorum bende gece 3 te yattım sabah esimin tel çaldı 9 u gece uyandım daha uyuyamadım yatakta uzandım kalktım

Doğum günü kutlu olsun prensesin

Canim gaz sancısı dir sab kullanmıştım ben 1 ay dan sonra verdiler onuda birde kabız kaldığında sancısı oluyordu

İ

Sabah oglusla esim uyurken a101 e gittim sakinken ceviz bulaşık tableti Çim adam istiyordu oğlum görünce aldım Kukuli karakterli çikolatalı süt bı kaç şey daha ,45 verdim çilek aldım 5 ona verdim paramı çektim eşime verdiğim bankaya yollamıştı oglusu çıkarırım az bugün toz aldım ayna sildim bulaşık bosalttim yenileri koydum oğlanı doyurdum çamaşır topladım esim uyandı şimdi süpürge tutarım akşama dunden et var spagetti çorba yaparım birazda yeter

Dün çok yorulmuşum tüm evin camlarını sildim salon hariç heryerin tozunu aldım mutfak dolaplarının dışından buzdolabının dışından aldım ama et kırılmış oturup kalktıkça agrıyor vücudum. Sabah kızlar iç bakla istedi bir poşet vardı dondurucuda onu koydum pazı vardı soğanla onu kavurdum akşama yumurta kırarım çorba yapılcak, köfte yada tavuk kızartırım daha çok vakit var. Evi komple süpürdüm evim şuan temiz ama akşam yatarken topluyorum yastıkları kumandayı içtikleri maden sularını şişelerini evimin canına okuyorlar, canları sağolsun akıllarına gelmiyor kaldırmak. Markete gittim soyulmuş gibiydi şok da sebze hiç kalmamış 2 tane avakoda birde yogurt aldım 26 tl, ordan a 101 gitmek zorunda kaldım kepek ekmeği ve yumurta aldım 16 tl bakalım akşama kadar daha ne kadar gidecek. Dün beklediğimiz bir para vardı o geldi hemen harcadık kızlar lazer epilasyon aleti istediler tabi ki aldık, eşime dedim 2 tane çeyrek al yoksa bu para da gidecek o da alıştı internetten sipariş vermiş. 5750 tl parayı saatler içinde tükettik kızlar bir iki sipariş daha vermiş trendyoldan iyi ki çeyrekleri aldık dedim.

Doğum günü kutlu olsun prensesin

Nice yıllara alya
İyiki doğmuş lellinin kızı olmuşsun

tr_lelli evinizin yegane prensesi Alya'nın ilk doğum günü kutlu olsun sağlıklı, uzun ömürlü yılları olsun.
Hepinize cok ama cok tesekkur ederim.
Rabbim hepimizin evladina uzun omurler versin insallah
Bereketli olsun

Merhaba kızlar,
Kahvaltı yaptık. Evi toparladım. Aklıma geleni valize attım.
evi süpüreceğim dünden bu yana süpürgem bozuldu çalışıyor bir süre hooop duruyor. Motor gücü yetmiyor sanırım. Minik süpürgeydi zaten. Evde üç süpürge var ben evi süpüreniyorum şarjlının şarjı tüm eve yetmiyor bu süpürgenin gücü yetmiyor. Diğeri de sulu süpürge onun da parçalarını yıka kurula yerleştir dolaba yerleştir süpürgeyi uğraş diye girişmedim. Ütü de yapacaktım en azından eşiminkileri o da dedi hoş onu da yapamayacakmıyım ben de yapmadım. Şimdü de süpürgeyi dinlendirirken bir selam vereyim dedim. Eşim de diyor dün sana dyson alacağım. Eee robotla aynı fiyat. Sonuçta dyson ı da ben kullanacağım robot gibi olmaz dedim. Güzel temizliyormuş dedi. Hepsini at çöpe dedi.
Arkadaşa ığrayacağım anahtar bırakacağım. Hem gelip kuşla ilgilenirler. İftar olmadan yola çıkarız.
Dün kardeşim kendi yatırımını bozarken benim paradan da yanlışlıkla 1000 tl daha bozmuş. Yeniden alayımmı dedi. Yok belki lazım olur bana dedim. Kullanmamış olursam onu da anneme borca karşılık verdim diyeceğim.
Bakalım kısmet.

Teyzeyi görüntülü aradım kızı konuşturmak için. Ela valizini gösteriyor bak teyze biz anneanneye gideceğiz diye. O da ordan lafı geçirdi kızım valizinle bir buraya gelemediniz oraya gidiyorsunuz diyor. Kızım sana söylüyorım gelinim sen anla hesabı Bayağı içlenmiş bu duruma sanırım ama annemin yanına ayda yılda bir gidiyorum. Onları zaten görüyorum. Dayı da eşime demiş babanın yanına götür bizi birlikte oraya gidelim demiş. Eşim de oralı olmamış. Ama Ela uzun zamandır diyor anneanneye gidelim. Çocuğa daha uygun orası. Tabiki eşimin babasına da gideceğiz yaza gideriz hem deniz falan orada iyi olur. Ama teyzeyi dayıyı almaz sanırım. Çünkü oradan da başka yerlere geçeriz büyük ihtimal

Herkese selamlar..
Hayırlı Cumalar... Son iş gününden merhabalar:)
Oh şükür haftaya izinliyiz.. Bir hafta bayram tatili bize:)
Mübarek ramazanda geldi de gidiyor yine..
tr_lelli canım ekürim Alyoşum iyi ki doğmuş ..Doğum günüsü kutlu olsun..Sağlıklı nice yaşları olsun inşallah canım..
Pastanı görünce aklıma geldi.. Organik istiyorsan pekmez akıtabilirisin yanlarından:)Bir an aklıma o geldi:)
Tadı nasıl olur bilemem ama:)

Sagol canim
Kiz yicek kendimize yapmiyorum ondan cok alternatifim yok suslemek icin
Bakim uydurcam bisiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…