Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gece sucuklu yumurta yapcakmisim.
Hic de yemeZ oysa ama kasapdan almis ya illa yicek.
Kasap sucuğu olunca illa yumurtali yaptirir.
Bir ara silede bir kasabin sucuguna takmisti ondan almak icin sileye gidiyorduk sukur unuttu.
Sucuk salam yemeyen adam kasap sucugu gorunce dayanamiyor.
Dedim sucuk yakti diye soylenirsen hic dinlemicem seni.
Yesin bakalim ben yemem.
Kendime Yumurta haslicam
Mahfeder kız sucuk 😁 oruçlu oruçlu yanar

Yok ya korkma ameliyat falan diilde biraz yariyorlar.
Esimin vardi gomulu disi surekli apse yapiyordu sisiyordu
En sonunda ben randevu aldim hemde dis hast. Dedim cektir kurtul.
Iste ameliyat eder ustu kapandi gomuldu falan dedi.
Dedim boylemi yasican
Bende gittim onunla diger kirik disini falanda cektirdi hemende cikti
Hafif yarmis ustten kirarak almis.
Ya ne biliyim dişçi diyince bı korku geliyor bana benim eşimde sizin gibi cesaretli bu konuda birazda alışmış ağrı eşiği yüksek oda geçen yıl hepsini çektirdi biraz elimiz bollasinca implant yaptıracak
Bende yazın gidip en azından cektireyim hamile kalmadan iyi olur

Bugün yorgun bir gündü. Akşam da iki uyuyayım dedim. Kız çizgi film izliyordu eşim de film. Ben de eşime söyledim geçtim uyumaya. Şaşkın yine duymamış🙉 tam dalıyordum yedireeenk 💆🏻‍♀️ Sonra ela da anneee su. Nerde uyumak. Kafam balon gibi uyusam iyi olur.

İyi akşamlar beybiler,
Yemek yedik. Yürüyüş işimi hallettim. Kız uyuyordu geldiğimde yeni uyanmıştı. Duş aldım ona yemek ayarladım. Buzlukta çorba için ayırdığım birkaç parça somon varmış onları pişirdim. Pilav ve çorba vardı. Onlardan da yedi. Balığını bitirdi.
Toparladım saçımı kuruttum. Tam oturdum. Dinleneyim artık diye. Koci canım patlamış mısır istedi dedi🙉 Neyse kendi kalktı. Mısır nerdeee başka tencere varmı bu tencerede olurmu ne kadar koyayım. Yine kalktım. Neyse şimdilik oturdum bakalım. Sonra da diyor ben bu defa niye kilo veremedim. Ağzın durmuyorki😂😂😂 ben hiç alışkın değildim böyle şeye bunların ailede alıştım malesef sonuc kilo. Bundan sonra hep az yiyeceğim. Aralıklı oruç diyetime devam ediyorum bugün de.
Bugün eşim diyor teyze gelsemi acaba.,dedim nasıl geliyor yasak var, ayrıca zaten yasak olmasa da dayıyı ramazanda bırakıp gelemez. Sonra değiştiriyor iftarda gelselermi bayramda. Bazen çağıralım diyorum aman boşver diyor bazen de böyle gelsinmileri tutuyor.
Yürüyüs isini nasıl yapıyonuz kız?Site icinde mi?
Bizim burda ara sokak da bile polis geziyor,fırına giderken durdurdular😣
Ödüm koptu😂
2 fırın var yakın olana yolladı beni🤦🏻‍♀️😂

Benim esimde dizi ve mac varsa cevrimdisi.
Bagirarak duyuruyorum artik.

AYY engelle ya
Iade süresinde iade etmemis daha napcan sen ugrasilmaz onlarla

Masallah ya 👏👏
Anneme almistik mini firin cok memnun.
Surekli iyiki aldiniz diyip duruyordu(o almisti hic memnun degildi
Iyi pisirmiyo diye soyleniyordu) ben yorum okuyarak almistim anneme sorim yarin yazarim sana bi bakarsin

Kuzu bu durumlarda kremaya toz kremsanti at cirp
Normalde bütün muhallebileri öyle yapıyorm ama tabiki evde ne yok?Kremsanti🤦🏻‍♀️😂
Bziim evde ne isi var santinin dimi🤦🏻‍♀️

Slm bacımlar
İlk cevirmede yakalandım bugun😂
İnsan tırsıyo ya
Fırına gidiyorm dedim normalde biraz daha uzagından alıyorm ama yakın fırına yolladı beni🤦🏻‍♀️😂
Ama ins heryerde böyledir😣
Sevindim yani sormalarına.
Sıkıntı su,yarın pttden kargo vermem lazım ama kargolar dagıtıma gelebiliyomus biz gidemiyomusuz😣
Ama iadelerini napcak millet y🤦🏻‍♀️
Koci bisey olmaz yürüme mesafesi diyo ama bilemeyrum
Sahura pide kebabı yaptm bayat pidelerden.
Anamla konustuk ,kardesimle bozuklar.
Ben de dedim anne sen de dogduguna pismansın,gencsin daha dedim
Kapanmadan son gün görüselim demis kız,köye cıkcaktm dedi.
Aramıs biz gelcex bisey lazım mı diye?
Aa iftara mı gelceniz demis🤦🏻‍♀️
Öyle diyince üzülmüs tabi kızda,gitmedik diyo.
Dedim iftara gelse ne olur yani
1 aydur görmüyorsn torunlarını dedim
Kız zaten giderken yemegini götürüyor,cerezine kadr götürüyor
Kırarsın 2 yumurta yersin en olmadı.
Sacmalıyor yani.
Bencillik artık bu.
Sonra kuzucuklarım napıyo diyo wpdan
Delleniyorm ben de bu yalandan arayıp sormalara.
Görüntülü aradım mübarek gün konussunlar diye,acmadı kardesim.
Bi saat anlatıyo bana bisey de demedim triplendi diye🤦🏻‍♀️
Allahtan dedim dememisin😂

Günaydın
6 dan belli ayaktayız oğluşla
Ev yanıyor çok sıcak gece uyuyamadık hiç
kahvaltı da yapmadı meyva yedi sadece 😫
Oyun oynayacağız diye kahvaltı yapmıyor
İşler var evde bi ton benim koca bana hiç yardım etmez
Sürekli başka zamana atar sende yapma der birini çağır der sürekli sanki çok paramız var 😂
Şu evin her yerini kir toz götürse umrunda olmaz o şekilde Yaşar 😂😂
Ne olurdu ki benimde kocam titiz olsa idi 😂😂

Günaydın
6 dan belli ayaktayız oğluşla
Ev yanıyor çok sıcak gece uyuyamadık hiç
kahvaltı da yapmadı meyva yedi sadece 😫
Oyun oynayacağız diye kahvaltı yapmıyor
İşler var evde bi ton benim koca bana hiç yardım etmez
Sürekli başka zamana atar sende yapma der birini çağır der sürekli sanki çok paramız var 😂
Şu evin her yerini kir toz götürse umrunda olmaz o şekilde Yaşar 😂😂
Ne olurdu ki benimde kocam titiz olsa idi 😂😂
Benim kız da öyle geç kahvaltı yapıyor artık. Ben de zorlamıyorum çünkü daha iyi acıkmış olup yiyor daha iyi oluyor.
Ahh o çağır temizlesin sözü hep dilinde bizimde..aman yeterki iş yapmasınlar 😂 sanki para çok.
Eşim evdeyken ev temizlemiyorum. Vırvır eder. En sevmediğim hali o bir filme dalıyor ya otursun yesin içsin izlesin :))))
Ben çok tv izlemem. Hatta o yokken hiç açmıyorum. Çocukla zaten öyle lüksüm yok

M
Normalde bütün muhallebileri öyle yapıyorm ama tabiki evde ne yok?Kremsanti🤦🏻‍♀️😂
Bziim evde ne isi var santinin dimi🤦🏻‍♀️
baby canım sen anlatınca benim çalıştığım dönemleri aklıma geliyor. Evde un bile 1 kg lık alırdım. Şimdi 5 kg alıyorum😂 tatlı zaten hiç yapmıyordum diyebilirim. Malzeme olmazdı hep. Ama geçen kadife tatlısı denemeye gıda boyası aldırdım eminönünden eşime. O zaman eminönünde o tür şeyler satan yere uğramazdım bile o zamanki işim ev dekorasyon şeylere bakmaktı şimdi ev dekoruyla işim yok. Ona koci evdeyken sarıyor😂 ben de Biliyorum dekor yapsam da ev zaten hep dağınık. Kız birini toplarken öbürünü dağıtacaak ondan dolayı pek ilgi alanım değil. Geçen şişme havuzunu istedi çıkarttım. Topları koydum. Dün babası odanın şeklini değiştirirken onu kaldırıyor oturma odasından ya bırak odasında yermi var dursun burada zaten çocuk dışarı çıkamıyor bırakta evde eğlensin dedim. İlerde zaten odasından çıkmayacak. Çocuğun çadırı vardı onu da kaldırmak zorunda kalmıştık yer sıkıntısından.
Ama hiç alıştırmayacağım sürekli tablet tv.

Yürüyüs isini nasıl yapıyonuz kız?Site icinde mi?
Bizim burda ara sokak da bile polis geziyor,fırına giderken durdurdular😣
Ödüm koptu😂
2 fırın var yakın olana yolladı beni🤦🏻‍♀️😂
Evet canım site içinde yapıyorum. Ama oturup ohh o biçim bahçede keyiflenenlerde var. Bahçedeki masalara oturnak yasak. Ama dün yürüyüş yaparken gördüm oturuyorlardı. Bahçe kalabalıktı. Bir de gözlemeci açmış. 🙉
Ben yürüyüş yaparken bile maskemi açmıyorum sadece yokuş çıkarken burnumu açıp yokuş bitince kapatıyorum millet çok rahat.
He bir de eminim sitenin dışında da rahatlık vardır.

Benim kız da öyle geç kahvaltı yapıyor artık. Ben de zorlamıyorum çünkü daha iyi acıkmış olup yiyor daha iyi oluyor.
Ahh o çağır temizlesin sözü hep dilinde bizimde..aman yeterki iş yapmasınlar 😂 sanki para çok.
Eşim evdeyken ev temizlemiyorum. Vırvır eder. En sevmediğim hali o bir filme dalıyor ya otursun yesin içsin izlesin :))))
Ben çok tv izlemem. Hatta o yokken hiç açmıyorum. Çocukla zaten öyle lüksüm yok
Benim koca 6 da evden gidiyor 7 de geliyor o gelene kadar hiç tv bile açmam çocuk uyunca az biraz işim olmazsa bakıyorum sürekli çocuğun çenesi var evde kafayı yiyeceğim Bigün
oğlan bile alışmış babasının eline kumanda veriyor gelince çizgifilm açsın diye😂

Ya ne biliyim dişçi diyince bı korku geliyor bana benim eşimde sizin gibi cesaretli bu konuda birazda alışmış ağrı eşiği yüksek oda geçen yıl hepsini çektirdi biraz elimiz bollasinca implant yaptıracak
Bende yazın gidip en azından cektireyim hamile kalmadan iyi olur
Maviskelebeğim diyet nasıl gidiyor kaç kilo oldun ☺️ Ben bugün aralıklı oruç diyetine başladım. Dün akşam 6 da bitirdim yeme işini bugün de kahvaltıyı 12 de yaparım. Sen nasıl yapıyorsun

Benim koca 6 da evden gidiyor 7 de geliyor o gelene kadar hiç tv bile açmam çocuk uyunca az biraz işim olmazsa bakıyorum sürekli çocuğun çenesi var evde kafayı yiyeceğim Bigün
oğlan bile alışmış babasının eline kumanda veriyor gelince çizgifilm açsın diye😂
Aynı bizi anlattınn 😂😂😂😂7 de gider 8 e doğru gelir. Gerisi komple aynı.🤣

Maviskelebeğim diyet nasıl gidiyor kaç kilo oldun ☺️ Ben bugün aralıklı oruç diyetine başladım. Dün akşam 6 da bitirdim yeme işini bugün de kahvaltıyı 12 de yaparım. Sen nasıl yapıyorsun
Diyet aynen devam oruç sebebiyle biraz yavaş gidiyor ama azda olsa gidiyor 21 kilo gitti çok şükür bı 20 kilo daha var verilecek ya sizin kilonuz iyi aslında sadece yürüyüş yapıp korusaniz yeter tabi bence siz vermek istiyorsanız aralıklı oruç bulunmaz nimet insan yapamam zannediyor ama alışıyor vücuda çok iyi geliyor

Senede bir kac kez sanki almak lazim ya canimiza yazik.
Kizdan once hep gerek yok diyordum.
Ama bu ara bende artık havlu attim.
Yetisemiyorum.
Hele camlarim icler acisi.
Mutfak ve camlar icin birini almak insanin isini kolaylastirir.
Misal 2-3 ayda bir mutfak dolapları ve camlar icin biri gelse banada uzerimden yuk kalkar.
Ikisi gozumde buyuyor cunku.
Mutfak dolaplarınin dis kapaklarini cok sık silerim ama iclerine cok eriniyorum.
Seffaf ortulerden serdim icledine o biraz rahatlatti.
En azindan cok kirlenmiyor.
Koltuklarida degiscez diye resmen saldim cayır mevlam Kayira🙈
Ben öyleyapıyordum canım virüs öncesi camlar için aralıklarla çağırıyordum komple temizlik oluyordu. Mutfak dolabının içlerini yapmıyorlar. Onu da parça parça hallediyordum.
şimdi hem para hem virüs çağırmıyoruz.

Benim esimde dizi ve mac varsa cevrimdisi.
Bagirarak duyuruyorum artik.

AYY engelle ya
Iade süresinde iade etmemis daha napcan sen ugrasilmaz onlarla

Masallah ya 👏👏
Anneme almistik mini firin cok memnun.
Surekli iyiki aldiniz diyip duruyordu(o almisti hic memnun degildi
Iyi pisirmiyo diye soyleniyordu) ben yorum okuyarak almistim anneme sorim yarin yazarim sana bi bakarsin

Kuzu bu durumlarda kremaya toz kremsanti at cirp
Dün gündüz film akşam maç maçtan sonra film devam. Ben de bağırıyorum artık duysun diye😂😂😂😂😂

Diyet aynen devam oruç sebebiyle biraz yavaş gidiyor ama azda olsa gidiyor 21 kilo gitti çok şükür bı 20 kilo daha var verilecek ya sizin kilonuz iyi aslında sadece yürüyüş yapıp korusaniz yeter tabi bence siz vermek istiyorsanız aralıklı oruç bulunmaz nimet insan yapamam zannediyor ama alışıyor vücuda çok iyi geliyor
Sahur yapmayınca oruçta daha hızlı gidiyor. Aralıklı oruç diyeti bana çok kolay geldi. Akşam aburcubur yiyemiyorum tabi. 😁 oruçluyken de daha kolay oldu. Gündüz yemedim akşam yedim. Ben saat 2 gibi havuç yoğurt ceviz yiyordum. Bir gün ekmek sandviç yedik çok acıktım.
2 kilo daha versem iyi olur. Hala hedef kiloma ulaşamadım. Sonrasında da ya yürüyş yaparım ya da dikkat eder kilomu korurum.
21 kilo gitmiş 20 de gider yeterki sabır

Bizde çok sorunluyuZ dişlerden eşim akrabam benim oda öyle bilmiyorum bu dış olayini ne yapacagim eşim kiziyor bu konuda sonra ameliyatlık olur dislerin diye su ortalık biraz duzelsinde bı caresine bakicam korkunun ecele faydası yok malesef
Bende dişten çok çektim çok korkardım 28 yaşına kadar hiç dişçiye gitmedim bi gittim iki dişime implant yapıldı
Çok kötü bi süreç di maddi manevi keşke daha önce bu kadar ihmal etmese idim dedim

X