Küçük Düşün Büyük Olsun!

ya valla para biriktiremiyorum bu ara diye yaptim .bi de otel fiyatlari cok ucmus onun yerine gram alirim dedim pintilik

ya valla para biriktiremiyorum bu ara diye yaptim .bi de otel fiyatlari cok ucmus onun yerine gram alirim dedim pintilik
Özel günler özel olmaya devam etmeli.
Hadi sevgililer günü, kadınlar günü vs bunlarda beklentim yok. Ama doğum günü ve evlilik yıldönümü benim için önemli. Önceden genelde yemeğe giderdik. Sonra çocuk kucik rahat edemeyiz dedik, hastalandığı zamandi başka sefer gideriz dedik. 1 senedir de pandemi zaten evde pasta keseriz. Yemek hazırlarız falan..
Önemsemek de onemsenmek de güzel şey.
Ben eşimin doğum gününe uçak bileti alıp gidiyoruz diyordum. Son güne kadar nereye gideceğimizi söylemezdim.
Sonra o da benden alıştı evlilik yıldönümü doğum günü hediyesi olarak görmek istediğimiz yerlere gitmek için program yapar oldu.
Ben yapmasaydim onun da aklına hiç gelmezdi.
20 TL ye uçak bileti almisligim var
Yada yazın gidilecek tatili onun yada benim doğum günü haftaya denk getiririz.
Annemler bile doğum günümü ya önce ya sonra kutlarlar. Siz evde olmuyorsunuz ki derler

Eşiniz istiyorsa gidin. Eğer şimdi yok derseniz bundan sonra hicbirsey yapmaz. Nasılsa istemeyeceksiniz diye düşünür
bizim ev denize yakin esim denize sifir calisiyor desem yalan olmaz.hani sahil falan cok ekstrem degil tabi ki yemege falan gideriz normal zamanda olsa ama otelde odadan cikmama durumu oldugu icin bilemedim.cani istiyorsa tabi ki gideriz zaten o ayri bakalim yaklassin konusuruz o gunler

Kızlar tozludan bı kaç kere kıyafet baktım şimdi indirim var eşofman lazım evde giymelik rahat t-shirt uygunda alışveriş yapan varmı ordan nasıl urunleri
Bende çok beğenerek elbise aldım ilk defa hemde uygundu kalibida güzeldi ama kolunda sıkıntı vardi dikim hatası biri dar biri bol.
Iade Edicem
Bitcoinciler batmış hep yazık milletin paralar gitti yazık oldu adamın biri intihar etmiş
Altından başkasını tanımam heryrrde gecerli en azından
Bende altinda hep kazandim
Canim biz her ay 1 ata alıyoruz
Artsada alicaz yoksa harcanir.
Suan başka yatırım da yok bizde altına devam.
Her bes ödüyoruz her ay 1000tl bi de
Yatırımlar bunlar suan .

Katılıyorum
Ay ilahii

Selamm
Ben otel tatili istemiyorum kızla zor olacak.
Memlekete gideriz 1 hafta diyoruz..
Atarım arabaya herşeyi gezeriz.
Eşim diyo yavaş yavaş gideriz.
Bakalım zaten benim taşınma olayı var bu yaz.
Hiç de hevesin yok tatile gezmeye
Kızla zorlanacagim için hiç o topa girmek istemiyorum.
Ama h.sonu yasakları kalkarsa bursa ve boluya gitmek istiyorum.
Boluda kalırız 1 gece
Bursa ya günübirlik gideriz
Bakalım.

Akşama çorba yaptım
Kıza corba yaptım bi de 1 kabakdan dolma yaptım kıymalı yogurtla yer aksam..
Eşim etli ekmek yaptırcak aksama..
Bugun kafam rahat..

Herşey dahil otellere gidebilirsiniz hiç sikilmazsiniz. Sezon da acilmis. İnstada var arkadaşlarım tatilden paylaşım yapan. Ama butik ya da pansiyon tarzı biryer olursa odadan çıkamayacağınız için hiç gitmenize gerek yok

Eşime hediyeyi sepete atmıştım da bir alamadım neyse onu hallettim. Pijama takımına ihtiyacı vardı onu aldım. Arnettadan aldım ürünleri nasıl bilmiyorum. Daha önce dagiden almıştım memnun kaldı. İnşallah bundan da memnun kalır.
Bugün kızı iyi oyaladı ben yürüyüşe gidince lavaboda köpüklü su oynamışlar. Sonra lego.
sonra eşim yürüyüşe gitti arkadaşın eşiyle. O ara çok uykum vardı kız yalnız diye uyumadım. Eşim gelince geçtim odaya uyumaya. Yok uyumak mümkünmü anne şöyle anne böyle gece 1 de uyudu uykusu da olmalı geldi yattı yanıma yine aynı uyutmadı. En son kendi sızdı benim uykum kaçtı

sezon disi oldugu icin 5 yildizli otellerde de pek bisi yok acikcasi.yani bence o parayi hakeden biseyi yok tabi .ne zaman sezon disi gitsem pisman olurum.ben oda kahvalti pansiyonda kalip aksam oranin iyi restoraninda yemeyi tercih ederdim eskiden tabi.simdi o yuzden cazip gelmiyor hic
bir de guzel olan etkinlikler bence kalabalikli muzikler vs o da pandemi de mumkun degil

Ben de hep herşey dahil ediyorum. Hele çocukla olunca herşey elimin altında olsun rahat olsun ulaşabilir olsun modundayim. Hee alkol de kullanmıyoruz. O kadar para karşılığı da yiyip icmiyoruz ama senede 1 hafta çok rahat ediyoruz. Geçen sene gitmedik. Önceki sene de seçim sebebiyle iptal etmiştik okullar açılmaya birkaç gün kala ayvalık tarafında ev tutmustuk değişiklik olmuştu
Villa da tek başımıza sikiliriz gibi geliyor. Havuz sitede de var. Zaten denize yürüme mesafesindeyiz. Yemek yap yıka topla onlarla da uğraşmak istemem 1 hafta.
Ama 1 ay kalma imkanım olursa bende villa kiralayıp annemi ablamı yanında götürüp çoluk çocuk tatil yapmaya sıcak bakarım

villa tatiline biz hep aileyle gidiyoruz mukemmel eglenceli oluyor.zaten anlasmali yemekcileri var cogu villanin .istersen yemegi falan onlar hallediyor .pandemi icin cok iyi ama tabi haftalik 20 binleri gecmis benim iyi diye bildiklerim

Evet villa kafa dengi kalabalıkla güzel olur
Akşam okey partileri falan
Geç saate kadar sohbet muhabbet.
Sabah uzun kahvaltilar

Biz de hep herşey dahil gittik
Alkol bizde kullanmiyoruz.
Ama gün icinde sürekli bisiler bulabilmek, eğlence falan güzel oluyor.
Havuz oyunları izlemesi falan.

Seneye ortalık sakinlerse sanki daha rahat ederiz gibi biz.
Kız en azından herşeyi yiyebiliyor olur.
Havuza girer çıkar oynar
Akşam eglencelerinden bisiler anlar belki.

Eşim etli ekmeğe gitti
Evi supurduk sildik esimle.
Mutfağı topladim.
Kızın kıyafetleri ayırdım.
Kızı yikadik doyurdum uyucak sanki.
Kardeşim geldi o da yemeğe kalir.
Poff koca 3 gün nasıl bitti yine çok buruldum bak
Tam kapanmaya gidelim, bayramda 10gun tatil olsun eşim evde olsun
Valla rahat ediyorum az o evdeyken

ben iki gundur full kk takiliyorum yemeklee dun kocadandi bugun disaridan.yarin kulkedisi modu acilcak yine

Kız uyuyunca uyumuşuz. Bir kalktım iftara yarım saat var. Çok iyi geldi uyku. Kendime geldim. Kızı da uyandırdık. Kalkmadı.
iftar yaptık. Sonra yiyeceğim dedi. En son biz yeyince dedim gel kızım. Neyse oturana kadar yemekleri soğudu. Tekrar ısıttım. Bir daha aynı şey. En son babası geldi yine mıymıy mıymıy yemiyor. En son dedik yeme o zaman geçtik odaya. Ağladı.,
Ya diyorum verme yemesin bu defa içim elvermiyor açmı diye. Kahvaltıyla duruyor. Arada yediği badem ve elma.
zorlamasammı bilmiyorum bu yemek konusu en zorlandığım konu. Eşime de dedim şimdi kuruyemiş yemiyorsun diye. Bu ara aburcubur vermiyoruz yine aynı.

ben iki gundur full kk takiliyorum yemeklee dun kocadandi bugun disaridan.yarin kulkedisi modu acilcak yine
Ben de yarın akşama kahvaltı düşünüyorum. Günlerdir et yemeklerinden gına geldi. Uzun süre et yemesem iyi olur. Ya da eşime et yapar kendime sebze yaparım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…