Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kiza dogumgunu parti seysilerinden sepete attım 122tela tutuyor.
Bakınca Çok gereksiz ama anı kalsın istiyorum.
Oğlumun yok burulur icim hep.
27sinde trendyolda yine indirim olcekmis acep düşer mi fiyatları bilemedim.
Bi de merak ettiğim 2 çikolata vardı
Eşime dedim bayram şekeri niyetine kahve yani yenir 50tl aldım 3-4 çeşit.

Bugün de kitabım geldi
Dün de iadeler gelmişti
Hep de eşim evdeyken geliyor.
Kargolarin bitmedi diyo bugün.
Bitmez sen çok saapma takılma yani raat ol dedim.

Canım ben yapmadım ama yidimmmm.. Bayıldım ben..hazır baklava sevmem.. Ama bu güzel valla.. Bilmiyorum biz sevdik.. Sütlü nuriye gibi.. Kg si 100 tl cik.. Ama yemeni tavsiye ederim.

Selam kızlar
Biz beğendik kuzu güzeldi yedik ama kardesimlerle almıştık geçen onlar almış pek begenmemisler yediğiniz yerede bağlı

Menü güzelmiş canim yeterli bence yenmiyor zaten çoğu sey

Aynen bacım gecen migren atagı gecirdim kv bilezik davasına içime attım sinir oldum
Şimdi gelecek yine benim sinirler tavan olcak
Hastalık gözüme vurdu çektim
Eşimde dedim bak hastayım hep dedim bunlar yüzünden bu hale geldim gelirse otursun işimi gücümü yapcam
Umursamıycam akşam otururken genelde eşimle çenesi durmuyor

Saçlar beyaz çoğu benim sıkıntı yapa yapa boyaanacak yaş 31 ama ablam benden 10 yaş büyük onda yok yeminlr

Valla güzel oluyo eşim alır yazın güzel gidiyor
Evde yapmayı deneme olmuyo denedim
Hazırlar güzel sen kocana bakma süper yemezlerse getir bana güllacı seven onuda sever yani

Saolasın cnm daha iyiiyim
Alinazik dünyanın en kolay yemegi
Patlıcanı közleyip yogurtla,uzarına salcalı kıyma sogan harcı.
Hazır

Ben ilk deda geçen hafta yedim ve çok beğendim. Çok hafif bir tatlı. Favorilerim arasına girdi

babyloading87 geçmiş olsun, hemen kalkmissin ayağa, biraz yatıp durumu lehine cevirseydin evdeki işleri, yemeği kocana yaptirasaydin

Bu akşam bizde de akşam kahvaltisi vardı. Eşim sucuklu yumurta istedi. Dünden çorba vardı. Haşlanmış makarna vardı ona sebzeli sos yaptım. Dün gözleme yapmıştım patates harcı kalmıştı ziyan olmasın diye buzluktaki milföyun arasına koyup fırına attım. Marketten hazır kalburabastı almıştım onu da şerbetlerim. Dünden de mozaik pastam vardı.

Bugün doyduk çok şükür

İzin vermiyorlarki oturayım
Kız bugun 2 saat uyudu diye ayakta hala

Dün ben uyutup markete gittim arkamdan mesaj geldi uyandı diye gece de 12yi geçiyordu yattığında

Seninki maşallah yine aksamlari erken den uyuyor da dinlemeye vaktin kalıyor
Benim oglanda bu ara çok geç uyuyo dün 1e geldi babamla uyuycam diyor oda duş alcam sen uyut ddi bekleyince geçe kaldı sabah 11de kalktı tabi uyusun diyor esim oruç var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…