Küçük Düşün Büyük Olsun!

kiz bunlara somun ekmek var daha da yemek aramazlar.yemeklerde korkudan ekmegi cikartmiyoruz gorurlerse baska sey yemezler
Bizde de durum aynı tatlım, ekmek delisi kuru ekmeği verbyer yemeğe dokunmaz ekmek yeyince. Zaten çok ekmek yenmez bizde ama oldumu affetmiyor

Bizde de durum aynı tatlım, ekmek delisi kuru ekmeği verbyer yemeğe dokunmaz ekmek yeyince. Zaten çok ekmek yenmez bizde ama oldumu affetmiyor
ya ben ekmegi cok seviyorum ama korkudan yemiyorum artik.hep birlikte sebze yemeye calisiyorum onlara gostermiyorum falab komik cidddn

selam kizlar solumdan kalktim sabah sabah sinirliyim cok :confused: ikizler de kahvaltida sadece ekmek yiceklermis catlicam sinirden
Bizim bebekken tek sinirlendiğim şey yemek yememesiydi.
şimdi onu aştım. Şuan sinirlendiğim şey ise hayır böyle olacak şöyle olacak diye diretmesi. Dediğimin tersini yapmak için herşeyi yapıyor. Yani demem o ki meğer ne kadar da hafif birşeymiş yemek yememesi
Hiç stres yapma.

Çok sağol canım benim. Ben paketin yarısını kullandım. 1.5 litre süte 1.5 bardak şeker koymuştum. Bana şekerli bile gelmişti süt.Yedik az önce tam kıvamında olmuş.eşim öyle dedi 😂 10 üzerinden 10 aldım benim şeften😅
Ben gül suyu da koyuyorum 3 kaşık koydum. Vanilya evde yoktu kullanmadım.
Eline sağlık canım😍 bende son döktuğum süte koyuyorum 1kasik gül suyunu

Bu kadar olur bende bugün okudum bir yerde nasıl yapsam anne kokusu için diyordum deneyeyim mutlaka aksam duş sonrası koyayım deneyim çok sağol canım
Önemli değil canım banada yeni dogum yapmış böyle arastiranda bir tanıdık söyledi özellikle gece çok uyanmiyirdu acıkınca kalkardı 😍

Kızlar merhaba günaydın size birşey danışmak istiyorum . Hamileyim şuan ve çalışıyorum dogumdan sonra çalışmayı düşünmüyorum . Tazminatımı alabilirmiyim 6 senedir aynı firmadayım
Biraz işyerinin insiyatifine kalmış. Benim sgk girişim 1999 öncesi olduğu ve 3600 günü doldurduğum için kendim çıksam da tazminat hakkım vardı. Fakat büyük ihtimal patron parça parça verirdi ondan dolayı ben bir miktar patrondan aldım.Tazminat peşinde koşmak istemedim. Son 6 ay sigortamı yüksek tutardan yatırttım. Çünkü asgari ücretten yatırıyordu. Sonra da en yüksek tutardan işsizlik maaşı aldım. Tazminatımı karşıladı toplam tutar. Doğum izninizden sonra bakarsınız duruma göre. İşyeriniz kabul ederse ancak alabilirsiniz

Bugün bir iş yapamadım kızzzlarr. Saat 00:00 ben tam olarak geldim🙉😅
Güllaç yaptım. Kız da yanımdaydı darmadağın etti sonra süpürge yaptım mıtfağı odayı. Arkadaş aradı kızları bahçeye çıkaralımmı diye. Çıkardık saat 14:20 gibi 16:00 bana geldik. Biraz da evde oynasınlar diye. Bazen üzülüyorum parka gidemiyoruz artık gezmeye götüremiyoruz. Vs vs. Park zaten inanılmaz doluydu.
Arkadaşın telefon görüşmeleri yoğundu. Annesi vefat etmişti onun ev eşya davaları telefon falan. O arada ortalığı toparladım. Bür baktım kızlar elanın dolabın bir tarafını komple aşağı indirmişler. Vaaylar bana dedim. Topladım. Sonra Ela diyor arkadaşın kızına gell kaç kaç gidelim yatak odaya yok buraya yok şuraya. Yatak odada dolaba geçmişler kızdım çıkarttım. Sonra bir baktım kuşu çıkartmış zaten zor sokuyorum kafese. En sonunda bağırdım ağladı.
Ya şimdiki çocuklar niye böyle daha yeni iki tane oyuncağı var ikinci günü insan oynamazmı işleri oyuncak harici birşeyleri dağıtmak bizim zamanımızda 3-5 oyuncakla ne oyunlar kurardık.
neyse sonra konuştum anlattım. Biri gelince hiç dinlemiyor hiç. Bu ara zaten ne dediysem tersini yapıyor bu da 3 yaş sendromu galiba.
Neyse sonra arkadaş gitti. Güllaç verdim ona da.
Yemek yedirdim kıza. Tabi arkadaşının yanında kızdığıma da üzüldüm. Ama bazen sabır kalmıyor.
Akşamda babasına anlatıyorum. Bana anne işin ne zaman bitecek oyun oynayalım diyor arkadaşı gelince şımarıklık peşinde oyun oynamıyor diyorum. Bize ne dese ; ben seninle oyun oynamayı seviyorum arkadaşımla oyun oynamayı sevmiyorum.🙉
İyi dedim çağırmam o zaman :)

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
Kız mıkırdandı kalmayalım yine diye kalktım erken.
Yarın son 3 gün evdeyiz neyseki🙏🏻
Kardesim kıza bayramlıklar almıs,ayakkabılara gözyasım pıt😭
Sortlu takım falan almıs saolsun,ben almam artkk zaten evdeyiz bayrama,corabına kadar almıs teyzesi.
Keselerine bereket🙏🏻

Eklentiler

• 291037BF-20FD-456E-9F48-58D698D224A1.jpeg
    291037BF-20FD-456E-9F48-58D698D224A1.jpeg
    37,7 KB · Görüntüleme: 110
Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
Kız mıkırdandı kalmayalım yine diye kalktım erken.
Yarın son 3 gün evdeyiz neyseki🙏🏻
Kardesim kıza bayramlıklar almıs,ayakkabılara gözyasım pıt😭
Sortlu takım falan almıs saolsun,ben almam artkk zaten evdeyiz bayrama,corabına kadar almıs teyzesi.
Keselerine bereket🙏🏻
teyzeee candır yaa.Güle güle giysin Alya sultan ♥️
Bende yeğenime eşofman takımı aldım canımın içine ♥️

Bugün bir iş yapamadım kızzzlarr. Saat 00:00 ben tam olarak geldim🙉😅
Güllaç yaptım. Kız da yanımdaydı darmadağın etti sonra süpürge yaptım mıtfağı odayı. Arkadaş aradı kızları bahçeye çıkaralımmı diye. Çıkardık saat 14:20 gibi 16:00 bana geldik. Biraz da evde oynasınlar diye. Bazen üzülüyorum parka gidemiyoruz artık gezmeye götüremiyoruz. Vs vs. Park zaten inanılmaz doluydu.
Arkadaşın telefon görüşmeleri yoğundu. Annesi vefat etmişti onun ev eşya davaları telefon falan. O arada ortalığı toparladım. Bür baktım kızlar elanın dolabın bir tarafını komple aşağı indirmişler. Vaaylar bana dedim. Topladım. Sonra Ela diyor arkadaşın kızına gell kaç kaç gidelim yatak odaya yok buraya yok şuraya. Yatak odada dolaba geçmişler kızdım çıkarttım. Sonra bir baktım kuşu çıkartmış zaten zor sokuyorum kafese. En sonunda bağırdım ağladı.
Ya şimdiki çocuklar niye böyle daha yeni iki tane oyuncağı var ikinci günü insan oynamazmı işleri oyuncak harici birşeyleri dağıtmak bizim zamanımızda 3-5 oyuncakla ne oyunlar kurardık.
neyse sonra konuştum anlattım. Biri gelince hiç dinlemiyor hiç. Bu ara zaten ne dediysem tersini yapıyor bu da 3 yaş sendromu galiba.
Neyse sonra arkadaş gitti. Güllaç verdim ona da.
Yemek yedirdim kıza. Tabi arkadaşının yanında kızdığıma da üzüldüm. Ama bazen sabır kalmıyor.
Akşamda babasına anlatıyorum. Bana anne işin ne zaman bitecek oyun oynayalım diyor arkadaşı gelince şımarıklık peşinde oyun oynamıyor diyorum. Bize ne dese ; ben seninle oyun oynamayı seviyorum arkadaşımla oyun oynamayı sevmiyorum.🙉
İyi dedim çağırmam o zaman :)
ahahaha ben hiç bu tarz bir cocuk büyümedim yani biryeri dağıtmadan kırmadam büyüdü yavrum.
Ama benimkinin ağlamaları cinnet di yaa,3 bina öteden duyulurdu...
Bırak dağıtsın annesi büyüyünce arayacaksın bu günleri.
bizimki artık dışarda sevdirmiyor sarıltmıyor.
eve gidince seversin diyor 😂😂😂😂

Ben iyiyim kızlar hamdolsun yaa
güzel insanlar biriktirmişim gerçekten 😍♥️
daha ben ameliyat ta iken başlamışlar aramaya.Arayan soran mesaj atan öyle çoktu ki ♥️😍
Bütün beklediklerim de aradı veya yazdı 😍
akşam gelen hemşirem'e dedimki çok yoruldunuz gidin kahve için 😍
benim canım çok çekti ama Burda yok.
Biraz sonra elinde kahvelerle geldi yaaa 😂😍

Eklentiler

• IMG_20210422_001640.jpg
    IMG_20210422_001640.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 120
X