Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar Nasılsıniz sabah 9 gibi kalktık beis benim omzuna kucağında deliksiz uyuyor ama yerine koydum mu uyanıyor sabahtan beri emzir uyut yapıyorum nedense yerinde uyumuyor hemen uyanıyor is falan yapamadım haliyle kahvaltıyı aralıklı olarak yapabildim artık yapacak bişey yok eşi gelince yemeği yapar biraz eve şekil veririm zamanla oturur umarım düzen

Selam kızlar Nasılsıniz sabah 9 gibi kalktık beis benim omzuna kucağında deliksiz uyuyor ama yerine koydum mu uyanıyor sabahtan beri emzir uyut yapıyorum nedense yerinde uyumuyor hemen uyanıyor is falan yapamadım haliyle kahvaltıyı aralıklı olarak yapabildim artık yapacak bişey yok eşi gelince yemeği yapar biraz eve şekil veririm zamanla oturur umarım düzen
Senin bebeğin yeniydi dimi canim duş aldijtan sonra bu gün giydigin atletini köy yattığı yastığa kokunu arıyordur ben duymuştum kime desem işe yaradı anne kokusu istiyo kuzular

Senin bebeğin yeniydi dimi canim duş aldijtan sonra bu gün giydigin atletini köy yattığı yastığa kokunu arıyordur ben duymuştum kime desem işe yaradı anne kokusu istiyo kuzular
Bu kadar olur bende bugün okudum bir yerde nasıl yapsam anne kokusu için diyordum deneyeyim mutlaka aksam duş sonrası koyayım deneyim çok sağol canım

Slm bacımlar
90 tl migros sanal söyledim;soda,domestos,lavas,salatalık tursusu,bitter cikolata,bulasık eldiveni,kociye süperfresh pizza 4lü.
Aradılar bulasık eldiveni yok stokda yarın göndersek olur mu dediler🤦🏻‍♀️
Onu iptal edin mümkünse digerleri gelsin dedim.
Sahura pizza yapcm valla kociye.
Ergen cocuklar gibi sürekli fasfood istiyo🤦🏻‍♀️
Bizim yemegimiz var tursu flaan yeriZ.
Sahırada menemen yapcam kalkabilirsem🙆🏻‍♀
Koci 660 krediyi gecmis ama telefon faturasına 200 tl falan destek istedi🤦🏻‍♀️
Haftaya bakarız dedim😆😂

Kızlar merhaba günaydın size birşey danışmak istiyorum . Hamileyim şuan ve çalışıyorum dogumdan sonra çalışmayı düşünmüyorum . Tazminatımı alabilirmiyim 6 senedir aynı firmadayım
Doğum izinine çıkın önce. Rapor bittip geri doneceginiz zaman konuşun isyerinizle. Bakacak kimse yok diye. Verirler tazminatinizi.

iyiyim kızlar çıktım oda daym
Dua ettiniz Allah razı olsun
Çok geçmiş olsun

Selam kızlar.. Gelemedim bugün. İşyerinde yoğun değildi ama halsizlik var nedense..
İftara taze fasülyem yayla çorba var.. Yanına yoğurt.. Eve gelince magnolia yaptım.. Dün pazardan çilek almıştım.. İnşallah tadı güzel olmuştur. Görüntüsü güzelde😊..
ŞaKa maka yarın 10.gün..çok şükür cuma da tatil.. 3 gün dinlenicem inşallah.. Evde daha rahat oruç tutmak.. Bakalım hayırlısı.

Canim şimdi gördüm baktım paketteki tarife normalde benimki büyük paketten 2litre süte 4su bardağı şeker yaziyir ben yarım malzeme yapıyorum ama 1 litreye 2 bardaktan bı tık az şeker ekliyorum
Çok sağol canım benim. Ben paketin yarısını kullandım. 1.5 litre süte 1.5 bardak şeker koymuştum. Bana şekerli bile gelmişti süt.Yedik az önce tam kıvamında olmuş.eşim öyle dedi 😂 10 üzerinden 10 aldım benim şeften😅
Ben gül suyu da koyuyorum 3 kaşık koydum. Vanilya evde yoktu kullanmadım.

X