Küçük Düşün Büyük Olsun!

selam kızlar gene geldim ben
alışverişten eve gelince biraz keyif yaptım.
camdaki kızın ilk bölümünü izliyorum ama başındayım daha .
kalktım ev süpürdü m paspas çektim.
Dışarı çıkmadan önce de banyoyu yıkamıştım.
Mercimek çorbası yaptım.
Giyindim çıkıcaz araba bakmaya.
Diğer yemekler dünden...
Hepinize iyi iftarlar

selam kizlar olay mahalinden bildiriyorum.benim gullac isi karisti 2 yaprak yaparim diye ciktigim yolda 8 yapragi bitirdim bi bakiyorum sut bitmis yaprak ekliyorum bi bakiyorum yaprak bitmis sut ekliyorum derken boyle oldu.bi de guzel oruclu oruclu tadina baktim sekerli olmus esim hayatta yemez artik o kadar gullaci oturup oturup yerim bu gece

Canim bende büyük alıyorum tam ikiye bölüp üzerindeki tarifi yarı yarıya yapıyorum ordaki şekerden az koyuyorum sadece

Esim geliyorum ddi beraber a 101 e gittik eksik pide parasını verdik sucuk pide kuru soğan limon puding 2 tane 45 verdik Onur'a girdik kıyma labne ramazan şerbeti 45 buraya sabahta 10 TL süt aldım yoğurt mayalamistim. 100 TL gitti yine iki poşet olmayan şey meni degistu esim kıyma kavur ddi karnıyarık içi gibi yapıyorum yanına ayran kahvaltılık biseler yeter

İyiaksamlar bacımlar
Eve geldim kızı uyuttum
Sil süpür toz al yaptım
Orman kebabını yaptım.
Alya pastii diye geziyo ortada
Koci pasta alcam kızım sana ben diye geziyo
Hurmalı kek yaptım ,pasta süsü vermek icin üzerine sütle kakao pisirdim döktüm(cabama saglık)
Mum diktik bide üfledik
Partliyoruz kendi capımızda bizde evde isten napcan
110 tl arkadaslara cicek spwtinden ajandalı kupa yolladım.
İyi oldu
Alya dönüp duruyor uyumuyo
Yalan oldu buaksm dizim

İyi geceler kızlar,
Kız 9:30 gibi yattı uyudu. Ama uykum yok tamammı sadece dinleneceğim diye diye uyudu. Oysa besbelliydi uykusu olduğu. Mızırmızır ağlıyordu herşeye. O uyku mızmızlıkları varya hem uyumamayacağım hem ağlak ağlak. Neyseki uyudu. Bu ara o başladı uykum yok tamammı sadece dinleneceğim deyip yatmalar
Yine diş fırçalama konusunda zorlandım herzamamki gibi. Sonra uykusu geliyor hiç fırçalamıyor üstüne bir de ağlıyor.
Bir de üstüne aburcubur istiyor. Vermeyince ağladı. Eşim de biraz kızdı ağlamasına. Ben de eşime söylendim. Çocuğu abur cubur delisi yaptın çocuk meyve bile yemez oldu sayende dedim. Saydım bayağı Ama haklı değilmiyim paket paket cips bonibon neler neler. Kızım ne istiyorsan alayım.
zaten kızın da cevabı hazır babamdan öğrendim diyor
Hadi çocuklarla biraraya gelince yedikleri oluyor ama en azından evde yemese yok yere. Yarından itibaren hepsini kaldıracağım saklayacağım.
neyse bugün temizlik yaptım. Yarına yemek var güllaç yaparım. Kıza yemek yaparım köfte patates en sevdiklerinden.
Akşam biraz oynadık kızla. Gündüz vakit ayıramadım.

inşallah güzel geçer canım, sağlığına kavuşman dileğiyle. dualarım seninle.
O bacak işini benim de halletmem lazım :) ben mi zamana yetişemiyorum zamanmı bana yetişemiyor anlamıyorım. Kız uyuyunca da geç oluyor. Yarın hallederim.

ya uzuldum sekerine.cok fazla geldi bi daha tarife gore yapmam ilk olunca acemiligime geldi
Biz sütle şekeri karıştırıp tadına bakıp yapıyorız. Ama eşime baktırırım. Çünkü bana normal gelen ona az şekerli geliyor. Çünkü şeker şeker yiye yiye adam bu hale geldi :))
Ya yazmadım sanırım hergün birşey alıyor pazar helva yaptım dondurma ile , pazartesi tahinli şekerli bişey almış tadına bile bakmadım. Bugün de sütlü baklava almış. Öncesini de saymayayım.

Biz de yapıyoruz onu :) pideyle güzel gider misss. Afiyet olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…