Küçük Düşün Büyük Olsun!

Herkes sasırıyr var öyle deli sacması huylarım
Mantiyi yogurtsuz yerim mesela.
Gerci ona koci de alıstı,o da yogurtsuz yiyo cogu zaman
Benim kız da mantıyı yoğurtsuz yiyor. İştah ve yemek konusunda sana çekmiş galiba
Yoğurdu ayrı yer küçük hanım. Özbek mantısı yer ama türk mantısı yemez öyle de bir cins huyu var. Ne yapsın çocuk özbek mantısıyla açtı gözünü. İlk mantı onu yapmıştım ona.
Zaten özbek mantısını da yoğurt ayrı yiyorlar.

Nekadanda masrafsiz bir es
ahaha ben açığı yeterince kapatıyor um ya

hastaneye gidecem güzel pijamam olsun dedim anında karr verdim
arkadaşı aradım gel gidelim diye
pijama takımı 70
bir yazlık gömlek ince 35
atlet çorap 18

yeğenime kısa kollu eşofman takımı 65
yani toplam 188 tlcik

markete girdik
dondurma krema küçük salam anda 32 küsür ödedim
kısa günün zararı 220 tl cik

akşam arabaya karar verirsek ne olur bilemem

taze fasulyeyi ilk kez yumurtali duydun ben sok
benim esim et sevmez tatli sevmez.sabah aksam sebze hasla zeytinyagi dok baska da bir sey istemez .100 yasina kadar yasamaya niyetlisin diyorum
taze fasulye haşlanır una batırılır kızartılır üstüne yumurta çırpıp alt üst pişirilirr
göçmenler çok yapar

bamya yemem hiç yemedim
nohut yemem pişirmemmde
işkembe mumbar bizim eve zaten giremez kocam da istemez.
ciğer severim ben ama elleyip doprayamam
eşim onu da asla yemez
bende işyerinde çıkınca gideriyor um ciğer özlemimi

Selam
Sabahın köründe kalktık yine
Oğlum zar zor kahvaltı yaptırdım
Ev çok sıcak cam açık duruyor sürekli aşağı inelim diyor
Üstünü getiriyor ayakkabı getiriyor ayağına
Virüsten çok korkuyoruz siteye bile inemiyoruz
Onu şimdi uyuttum çorba yaptı
toz almam gerek biraz film izliyorum
Akşama sulu köfte yapacağım
Az saç kavurma var
Az da pilav var

Selam kızlar sayfalar birikmiş okuyamadım tam yazar okurum ablamlari yolcu ettim anneme gittiler 1 saat oldu bir makine çamaşır astım şimdi bir makine daha açtım dün duş almışlardı havlular oldu dağ şimdi ince pike ve çarşafları attım misafir için olanları yastıklari sokup yeni taktım oruçta değilim daha iki gün tutamiycam sanırım hallediyin enerji varken bizim çarşafı söküp taktım oglus leke yapmış üstünü koltuk örtüsü silkeledin onunda biri lekeli yikancak attım kirliye daha iki makine yikancak ama yer yok aşmaya yağış gösteriyor bulaşık topladım sahur etmiştik gece simdi az atistirdim acikmisim cikcas biraz oglusla dün a101 e gitmiştik iki pide aldık birini geçmemiş kasadan kız gidip odeyeyin onu birde puding almıştık beğenmiş bizimki al ddi illa onu alırım

Allah şifa versin dualarımız seninle ve tüm hasta olup şifa bekleyenlere canım iyi haberlerle gelirsin inşallah
Ay benimkide hep et köfte ver yesin yeşillik sevmez bı bezelye yer birde taze fasulye ister bazen pilavla sever yanına cacikla fln ama kuru sever nohut fasulye barbunya kahvaltılık istemez öyle çok o zaman daha zor oluyo onu yap bunu yap

Alyada bizim secmeye meilli
Diliyle tadına bakıyor önce,peynir mesela tadını alınca yemiyorOmlette falan kaktırıyorum simdilik.
Ben de babası da peynir delisiyiz,teyzesi yemez ona cekmis herhlade:)
Benim oglanda öyle etrafta duyduğumda çoğu çocuk böyle biz nasıl alıştık biz severiz peyniri esim güzeli olursa yer yani oğlana neler denedim çecil sürme labne karper yiyo arada sürme yiyo bazen kaşarı sadece tosta yiyo yumurtada yemiyo bu ara hiç zorlamiyirum yumurtalı ekmek krep yerde onuda istemiyor valla oruçcken ne yiycek diye düşünüyorum hep

Herkes sasırıyr var öyle deli sacması huylarım
Mantiyi yogurtsuz yerim mesela.
Gerci ona koci de alıstı,o da yogurtsuz yiyo cogu zaman
Kız öyle deme annem yapardı mantı oda koymazdi yoğurt öyle alışmıştım bı gün yaptım evlendifin zaman esim yoğurt isteyince tuhaf gelmişti esim şaşırmıştı yogurtsiz yenirmi diye

Benimkide oyle bizim yediginizden yemiyor yogurtsiz koyuyorum birde ayran ister yanına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…