Küçük Düşün Büyük Olsun!

eline sağlık bende denerim bunu müsait zamanda

Çay içtim başımın ağrısı ancak geçiyor. Çay kahve tiryakisi olmuşuz. Ama oruç sahursuz zorlamadı.
sadece kafam gitti birara
Dolabı açtim yumurta düştü dolabın içine kırıldı Allahtan. onu tabağa alayım dedim tabağın içinde un varmış o döküldü. Tam yemek yapacakken ilk oruç vukuatları yaşadık.
ilk defa kıza da anlattım orucu.
Yarın oruç tutmazsın değilmi anne diyor: parka götürecekmişim:
Kahvaltı yaparken de ben de oruçluyum yemeyeceğim diyor. Yememek için iyi yolunu yapar artık ramazanda

O kadar akıllılar ki bazen şaşırıyorum yiğenlerimle telefonda görüşürken filan çok beyin yakıcı şeyler söylüyorlar küçücük çocuk nasıl akıl ediyor diyorum kendi kendime

eline saglik canim ben de deneyeyim haftasonu insallah

Benim eşim de sitedeki cafeye uğramış. Evde kek vardı, tatlı almış. Az yedim.
ekmek almış bir de sade açma türü ekmek almış adetini söylemeyeyim. Ben zaten ekmek yemiyorum neyine aldı bilmem. Birdaha oraya aç gitme bence dedim

Sağol canım benim. İş durumun ne oldu meraktayım
ah yedirenkcim bi ileri bi geri ugrasiyorum biliyormusun .ne istedigiminden emin degilim ama isimi degistirmek istiyorum .kafam cok karisik .ben hic kendim icin ugrasmadim hadi diyorum kalk kendi istedigini yap sonra icimdeki ses otur oturdugun yerde ikizlerle diyor .sacma sapan yazdiysam affola
musait bir zamanda psikytrik destek almak istiyorum belki kendimi tanimama vesile olur

Bizim menumuz fırında patates tavuk,pilav ,mercimek çorbası bu eşime ,oğluma köfte yapicam ,kendime de tavada yağsız tavuk göğsü yapicam bizde herkes ayrı telden yani
Bizde de öyle ya, ben hergün et yiyemiyorum. Sebze seviyorum. Eşim etçi. Kızım seçiyor belli şeyleri yiyor. Eşim dün diyor benim menümü biliyorsun kahvaltı et harici kahvaltıya iftarda bayılır.
Niye kahvaltı hazırlamayı sevdiğim ve usta olduğum belli. Eti o yapıyor zaten hafta sonu.
yarın ne yemek yapsam diye şimdiden düşünğyorum. Yakındır kahvaltı hazırla demesi. Sahur yapmıyor özlüyor kahvaltıyı

Ben de aynaya bakınca görüntümü henüz sevmiyorum. Bel ve basen erise iyiydi. 70 kilodan 58 e düştüm. Kaldı 3 kilom.bölgesel zayıflama hareketi de lazım bana. Ama yapmıyorum. Üşeniyorum. Bakalım yapabilirsem ramazanda yaparım. İnşallah veririm de kilo

Yine kahvalytiymis kolay hemen hazırlanır benimki onuda yemekten saymaz illa sulu,salçalı yemek olacak oğlan zaten yeme özürlü vallahi bezeyrum yahu vallahi Allah biz kadınların yardımcısı olsun

Hayyy Allahım bunları gerçekten işkence yapılmalı. İdam çözüm değil. Ya o çocuğun yaşadığı psikolojisi. İyice sapıklaştı insanlar. Gerçi insan demek bile yanlış.

Kızlar selam
Oruç tutanların allah kabul etsin. Ben bir kaç gün gecikmeli başlayacağım
Eşimin telefonu bozuldu, üstüne süpürgem bozuldu. Sabah beri onunla uğraşıyorum. Yapmadığım kalmadı süpürgeye çalışsın diye de tık yok. Zaten son zamanlarda allaha emanet gidiyordu ama artıl gitmiyeah.
Akşamda eşim geldi telefonum bozuldu diye. Heh dedim bi sen eksiktin. Şey mi dostum bu yine yangınlar yine ben

geldimi üst üste gelir canım benim

Yine kahvalytiymis kolay hemen hazırlanır benimki onuda yemekten saymaz illa sulu,salçalı yemek olacak oğlan zaten yeme özürlü vallahi bezeyrum yahu vallahi Allah biz kadınların yardımcısı olsun
Sulu hiç istemiyor. Çorbaya gerek yoktu dedi yine. Hep diyorum için kurudu.
Kahvaltı kolay çok şükür.

Ben de ramazanda onu yaparım. Ama tatlı yedim az olurmu ilk 4 kilomu geçen yıl onunla vermiştim. Ama bazı şeyleri kısmıştım tabi. Tatlı yemesem daha kolay veririm sanırım. Dün son saat 1 e doğru yedim. 20 saat aç kalmış oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…