Küçük Düşün Büyük Olsun!

Olsun boşver:,bu el izleri olan günleri çok arayacağız. Özleyeceğiz. Benim cam ayna sürekli öyle. Boşverdim

Aynen razı olmak çok doğru. Hiç bana göre değil. Biz de hep kredi ödedik hala da ödüyoruz. Evimiz arabamız var. Hiç birşeyimiz yoktu evlendiğimizde.
Aldık evi aynı sizin gibi ev aldık dedik. Arabayı da aynı.
Bizim de bu ay 11 yıl olacak. Hala kredi ödüyoruz
Aman bana kimse karışmasında. Minnet etmeyeyim de yaparım elimden geldiği kadar.
Bir de zaten ailesinin emeğiyle mal sahibi olan onlara muhtaç olan ve karısının ailesinin evinde oturan erkek hiç bana göre değil Bu benim fikrim tabi.

Ohh masallah
Allah bozmasın
Bizimki de 1 verdi 10 aldı

Yaa o benim de hayalim evimi alınca aileleri götürüp biz burayı aldık demek
Allah'ım inşallah tüm kiracılara o günleri gösterir

Güzelmiş valla Allah daim etsin mutluluğu nuzu

Bana alevi türküleri mi dinliyor sn diyen olduğu için yazdım
İnsan insandır ve merhameti varsa insandır...
Alevi , Sünni çok şey değil.
Aziz Nesin’ in bir sözü var ‘Alevi değilsinki sana ne oluyor dedi, insan değilsinki nasıl alatayım dedim ‘
Çok severim bu sözü.

GÜnaydınlar
Bize tünaydın oldu tabi 6.30 da kalktıgımızdan
Patatesli omlet yaptm kahvaltıda yedik
Sabahtan boyama,kitap okuma,evcilik oynama hepsini tükettik aksama kadr napacagız bilemeyrum
Uyursa toz falan alırım,aksama nohut yada bezelye yapacagım.
Emzik savasımız devam ediyor sabah beri
Ben vermiyorm 3dk da bir meme diyo
Bi bırakaydık su emziği artk

Günaydın, benim oğlumda çok erken uyanıyor 6 da kalktık ama 5 ten beri uyanık sayılırız. Uyursa uyucam ben iş falan da yapamıcam

Günaydın
Bizde 8 den belli ayaktayız
Oyun hamuru oynandı
Kitap okundu
Balkondan kar alındı onla oynandı
Arabalarla oynadık
Makineden çamaşır boşattı ben serdim
Bize de aktive lazım

Biz 9 du uyandık oglusuda 10 geliyodu yanımıza getirdik uyuyan çocuğu uyandırdımbabası özledim ddi ddi getirdik mutfak topla kahvaltı bide esim rahatsiz di eczaneye çıktım geldim yakınındaki doktorada gitmiyor utanıyor sanırım semptomlar makat çatlağı diyor ilacida almıyordu gittim aldım artık şimdi çay keyfi yapım cam silcem emzik için emziği kestinmi öyle okumuştum canim

B yi begendim canım renk olarak değişim olur tipi güzel ddi altı yüksek ki banada böyle bişey lazım valla değişmem gerekiyor altı düşük paspas süpürge girmiyor bide ağır bizimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…