Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ay bizim evde ucsuz bucaksız eksikler
Erzak hadi fabrikadan geliyor onu düsünmüyorm da
Kahvaltılık 2 günlük anca var,alcm süthaneden dedi alacak ins
Wc kagıdı,sampuan bunlar eksik
Güllac flan almak lazım tatlı yok
Tatlıyı gectim zaten toz seker yok
Temel gıda haric cidden eksik cok
Dün kek yaptm vanilya kalmamıs
Oakdr da market yapıyorm,sanal söylüyorm ay icinde.
Evde sanki ordu var yetmiyor anlamadım bu isi ben

Üzülme canım anne yüreği biliyorum insan kizamiyor oda çocuk ilgi istiyor buyukte olsa ramazanı hayirlisiyla atlatsan yaz geliyor gün doğmadan neler doğar kayınvalide bakicakmi kuzuya

bizdede öyle canım yaa...
biz 3 kişiyiz hadi şimdi 2 ama 2000 rahat var mutfak masrafımız.
Hayat çok pahalı ,ama hamdolsun binlerce şükürler olsun...
Rabbim sağlık versin gerisi hallolur

Özendim valla kardesimlerin orayı beğenmez bizimki oraya bile gidiyorlar burayada gelse ya

Annemlerde kardesimlerde ayda 1-2 kuruyemis alırlar ,kavanozda durur.Gelip gittikce yerler
Anacım bizde o gün bitiyo
Benim öyle aburcuburla aram yok bi oreo severim yazında dondurma
Her hafta kutu kutu acık dondrma alıyorz yzın
Ki daha cocuk yemiyor bizim aburcubur
Kociden fırsat kalmaz herhdle zaten cocuga

Bereketli olsun canım ne güzel koli türk kahvesi çikolatası bile varo kahveden alıyorum genelde bende ne güzel dusunmussun kaynin için rabbim daha çok versin sana

Bereketli olsun canım ne güzel koli türk kahvesi çikolatası bile varo kahveden alıyorum genelde bende ne güzel dusunmussun kaynin için rabbim daha çok versin sana
Amin amin,Allah herkese versin.
Kaynım ı çok severim.Benim için yeri çok ayrı....
Görümce mi hiç sevmediğim kadarı ile kaynım ı severim...
Valide ile oturuyor zaten...

İyi demişsin ben tutumluyumdur ama kitaba verdiğim paraya acimiyorum seviniyorum bir kitap alınca çocuk gibiaklımda bir iki tane var ikinci el bakıyorum bazen

Baya götürür sizi gerçi ben ne zaman lazım bişe yok desem karadelik yine bişe çıkıyor esim alıyor alma desende

İyi demişsin ben tutumluyumdur ama kitaba verdiğim paraya acimiyorum seviniyorum bir kitap alınca çocuk gibiaklımda bir iki tane var ikinci el bakıyorum bazen

ya o da şaka yaptı,cimri değildir yoksa
Ben kütüphane den ödünç alıyor um
2.nci el bakıyor um bazen
Öğretmen ark.var devasa kütüphane si var onla paylaşıyor uz.
Ama bunları bulamadım da aldım,
Arada alıyorum da Ama kütüphane den de çokça yararlanıyoruz oğlum da üyesi

Üzülme canım anne yüreği biliyorum insan kizamiyor oda çocuk ilgi istiyor buyukte olsa ramazanı hayirlisiyla atlatsan yaz geliyor gün doğmadan neler doğar kayınvalide bakicakmi kuzuya
Yok bugunden sonra bırakamayız dedik
Cünkü yetisemez tek anladık
Cocuk tabi o da.
Vala paralıyırm kendimi oyun kurcam diye
Koci bugun demis dayıcım bi kitap oku ,cocıkları rahat bırak azcık demis.
Sevmem ben kitap okumayı diyomus
Ana baba ilgilenmiyoki diyo
Hepimiz calısıyorz tam gğn calısıyo annesi onun isi daha zor ama kocası kendi diyodu yazın,görümcem icin,oglanı aksamları 2 saat görüyor valide büyütüyr cocugu diye.
Onda da eve gel yemek vs geciyodur
Azcık basında dur yani yazık günah

Ana babası okursa,çocuk da okur ki...

Selam kızlar 9 a geliyordu geldik eve bir makine çamaşır yıkandı yine yandı ışıkları durdu makine kapat aç fln yaptım bitirdi korktum valla inşallah arıza yapmasin ya esim kuşları salmış etrafı batirmislar yine yarın büyük makineyi açar sil süpür yaparım hava durumuna göre cam silerim ramazan girmeden bide yeter mutfak detaylı silindi geçen nevresim degiscek birde perdeleri atarım inşallah oglus babam yatcam ddi esim uyumuş bizimki dalmıştı götürürken uyandı odaya şimdi uyusun olmadı yatcam yanına korumalık yok orda iki tarafta birde deli uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…