Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kendince hatasını biliyor aslında canım ama işte seni düşünüyor imajı vermeye çalışıyor.

Maşallah bugün erken uyumuş fıstık.. İnşallah gece kalkmaz.. Erken uyumuş ya.. Sabah olmadan sabah olmuş gibi kalkmaz inşallah canım
Yok canım kalkmıyor. Şurda 1-2 ay önceye kadar uyku düzeni böyleydi. 20:00 20:30 gibi uyurdu. Sabah 9 gibi uyanırdı. Babası işten geliyor uykusu dağılıyor. Aslında biraz da ondan geç uyuması galiba.
az önce su istedi verdim uyudu. Annnneee su yatakta yatarken böyle. Aman inşallah hep bu saatte uyusun

Eklentiler

• 3FE4A210-006D-4A3A-9F0C-75D9CD7C7C1D.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 112
Benim kız da paten istiyor istemedikleri şey yokki. İki gün hevesleri kaçıyor. Biz saatlerce oyun oynar sıkılmazdık. İki parça oyuncağımızla. Şimdikiler herşeyden hemen sıkılıyot.
Evet yaaaa bence fazla bulduklarından memnun olmuyorlar

Paten için bence küçükler biraz daha büyümesi gerekiyor

Kızlar yeniden selam.
Sabah kahvaltıdan sonra kız çizgi film izlerken çay içtik sonra mutfağa giriştim. Kociş de banyoya girmiş. Çıkmış mutfağa geldi bir sodanı alırım dedi. Benim de elimde iş var dedim bekle vereyim açtım verdim. Ayy zahmetmi olurmuş getirmek. Yani elim işte mutfağa gelmişsin içeriye gideceksin iki saniye bekle dimi. Sonra da espri yapıyor. Neyse topladım. Süpürdüm. Mutfağı odayı. Ona da ters bakıyor. Pislik içinde duracak. bekliyorki oturalım keyif yapalım. Çocukla o da zor bize.
Neyse akşama da hamburger yaptık. Hamuru yoğurdum mayalanırkem indim cheedar peyniri aldım. 22 tl. Domates ve kıza kornet çikolata aldım. 6 tl bıraktım. Az da yürüdüm. Eşim köfteci yusuftan hamburger köfte söyledi kıyma da ekledi. 75 tl.
eşim hamburger yaptı. Ben hamburgee ekmeğini pişirsim patates kızarttım. Dün yoğurt da mayalamıştım. Kıza yedirdim biraz. Tatlı da yedim. Bu ara iyi kaçırıyorum.ramazan gelecek diye rahatım galiba :))

Hasta mısınız? Geçmiş olsun.. yarın ben de çalışıyorum, ben de az okuyorum bu aralar bu ay en az 2 kitap bitirmem gerekiyor
Sağolun.Evet ses tellerimde nodul var, konuşma ma terapisi verdi.
Boyun fıtığı var gene azıttı,mr verdi salı akşamı çekilicem.migrenden şüpheşendik bu ara 2 aydır adet öncesi şiddetli baş ağrısı oluyor...
Herşeyin başı sağlık

Allah şifa versin, hemen toparlarsınız inşallah

Aman bu kocalar da bi tuhaf.
Yemekten sonra dinlendim kahve içtim ya namaza kalktım.kıldımndedim oturursa m kalkmam.
Meyve doğrayacaltn dedi işim bitmediki dedim.
Yarına patates yemeği koydum,eşim gececi .
işten gelince uyur,ben gelmeye yakın kalkar,ben gelince yeriz...
tencere tavaları yıkadım,
bul.mak boşalttım çamaşır serdim.
Baktım valide,pike almış örtüyor.
E dedim meyve yiyecektik,kendin oturur yersin...
işim vardı dedim,ne anlayışsız sın.
Yattı uyudu.
Sinirlendirdi beni,totomu yere koymadım kaç gündür,güya raporluyum dinlen dedi doktorum nerdeee.
Kim yapacak o işleri,dimi ama...

yedirenk79 Mikan maşallah kızlar çok şık olmuş
. Hakkaten de moda galiba bu ara bu tarz şeyler.. Dantelleri değerlendirmek içinde birebir.. Kasnak nerden alıyorusnuz? Eminönü de varmıdır?
Teşekkür ederim,marifet dantelleri yapan da kasnağa germek kolay iş ben kasnakları internetten almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…