Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yorgunluk kahvemle geldim.
mutfak temizlendi,yemekler yendi,
kaldırdım,
makinada bulaşık yıkanıyor
çamaşır yıkadım asıcam.
kahve mi içtim
eşim işe gidecek gece,onun eşyaları hazırlanacak.
Benim rapor bitti yarın işbaşı kendi hazırlığım...
9; gibi de yarının yemeğini koyarım.
Kv dem yarın gidecek galiba...
Sevdim bugun yanaklarını
çok dua etti Allah razı olsun çok versin hizmet edenin çok olsun...
Eşime de diyor Nora da siz değil

Eklentiler

• IMG20210404191239.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 74
Bak nasıl deliriyorm aksm aksm
Annem ramazanda bakamam dedi peki dedik.
Aksam üstü yazıyolar,ramazanda izin al bari ortalık kötü diye.
Ya tmm iyi niyetle yazıyolar ama artk ben algılayamıyorm öyle.
Dedim annem zaten gelmicek kvdem de asılı gerek yok izne diye
Alamam cğnkü izin vermezler
Biz senin icin diyorz diyolar
Ay artk kimse nolur benim icin vbile olsa demesin bana bisey.
Vala burama kadr geldi
Karısma yani artk,bırakmıssın beni dımdızlak
Hadi hakkımız yok bisey demeye dedim,bisey demedim peki dedim.
Hala mızırdanma yani.
Zaten tahammülüm kalmamıs gözünün üstünde kasın var diyene bile

Benim kız da paten istiyor istemedikleri şey yokki. İki gün hevesleri kaçıyor. Biz saatlerce oyun oynar sıkılmazdık. İki parça oyuncağımızla. Şimdikiler herşeyden hemen sıkılıyot.

Baby seninkilerin hiç çalışmadığı belli, izin almak öyle kolay mı

Kızlar selam,
Kızı şimdi uyuttum, zafer benim şoktayım şuan. Bir de ağlamıyordu mızır mızır mendilini aldı geldi. Anladım uykusu var. Hala da uykumm yoookdiyordu. Ayağıma yatırdığım gibi daldı. Bugün fena hareket. Eşim de dedi ohhh uyududiye bayağı yordu bugün diyor.

Aman çeyiz dantel ben de sevmem..ne yapardık dantel bizim zamanımızın çeyizleri. Annem de nakışlı takım yaptırdı kullanmadım. Havlu kenarı yapardık ona ne demeli hiç birini kullanmadık. Almadım bile annemden. Sadece yatak odama daltel koymuştum şimdi kullanmıyorum. Kardeşim o dantellerle makrome dantel duvar süsü yaptı. Benim mutfakta onun balkonda asılı duruyor :)
Sende hoşuna gidiyorsa yapabilirsin

Seni seviyorum yazan havlu kenarım var benim Annem bile pişman yaptığına

O öksürük şuruplarından ben de çok kullandım. Beni sersem etmekten başka bir işlevi de olmadı., İşte o an bir rahatlama sağlıyor anlık o da.
çok şükür atlatmış canım. Zor günler geçirmişsiniz.

Nasıl yaptıkii? Merak ettim. Görsel gönderme şansın varmı cnm?

Öyle cnm.. O oldu bir daha da öksürük şurunu grip şurubu tarzı ilaç vermedim
. Kontrol sağladım.. Doğal yollarla.. Rabbimde yardım etti iyileşti.. Çok şükğr bünyesi de sağlamlaştı büyüdükçe..

Ohh yarasın kuzuya.. Babası gibi etçi alyoşda galiba.. Şifa olsun afiet bal olsun ona

Ya bu anneni ben çözemedim canım.. Zaten kendi bakamam dedi.. Tamam aynen dediğin gibi sizi düşünüyorlar.. Ama senin kendi iiin değilki.. Ha dedimmi izin kullanabilmek kolay mıSanırsam bakamıyacak ya vicdan yaptılar.. Hani sizi düşünüp.. Akıllarıncada böyle bir çözümmğ düşündüler acaba?

Vitaminin gerçekten faydasıoluyor biz hala kullanıyoruz. Öncesinde çok öksürük balgam hırıltı ateş çok hasta oluyordu.şimdi nezle ile atlatıyor.

Maşallah bugün erken uyumuş fıstık.. İnşallah gece kalkmaz.. Erken uyumuş ya.. Sabah olmadan sabah olmuş gibi kalkmaz inşallah canım

Vitaminin gerçekten faydasıoluyor biz hala kullanıyoruz. Öncesinde çok öksürük balgam hırıltı ateş çok hasta oluyordu.şimdi nezle ile atlatıyor.
Oglumda kullanmistim.
Bizde faydasini goemustuk.
Kolay hastalanmazdi, istahi acikti.
Koye falan gittigimizde de verirdim hic hava degisimi falan olmazdi.
Kizda da yasindan sonra iyi biseyle baslicam.
Oglanda minadex kullanmistim.
Okadar uzagim ki artik bunlara
Arastircam artik ne iyi gelirse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…