Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar
Bugünü güzel değerlendirdim 2 makine çamaşır yıkadım evi süpürdüm istenmeyen tüylerle savaştım
Eşim işten geldi küçük odanın dizaynını değiştirdik şimdi daha çok içime sindi biraz daha odaya benzedi önceden kiler gibi duruyordu
Sonra eşim dişim çok ağrıyo deyince diş Hastanesi'ne gittik ilaç verdi doktor iltihap varmış sanırım eve geldik yemek bulaşık çay TV Faslı derken saati gece ettik
Kitabımı da okudum uyumadan size bakıyım dedim
Akşam akşam ne hikmetse kv aradı napıyonuz diye sözde temizliğe gelcekti naptınız temizliği dedi cam perde kaldı anne yağmurlar bitsin diye bekliyorum dedim halılar verilcek dedim ver ver halıları anca gelir dedi tabiki şu gün bu gün ben geleyim ya da bi gün önceden beni ara yardıma geleyim demedi şaşırdık mı hayır

Valla sigara ya verileni atsam dünya kadar olur para kumbarada bi bıraksam illeti

iyiler hoşlar ama hepsi yerinde olsun.

ailem uzakta, ameliyat olacağım gibi
olursam gelirsin dimi 1 2 gün bana merhamet edersin dedim...
hiç gelirim gelmem birşey demedi...
isterdim ki tabiki gelirim desin,
kırgınlık listeme bir tik daha attım.
Rabbim kimseye muhtaç etmesin...

Amin
Herkes diyo doğumdan sonra yanına insan lazım diye
Annem gelmiş 67 yaşına ayaklarından sıkıntısı var gelse bile bebek bakmayalı yıllar olmuş kaynanam daha genç dinamik onun gelmesi lazım mesela annem gelse de ki gelir illa ama iş yardım bekleyemem kaynanam gelse faydası dokunur hamile kalmadan önce gelirim kızım bakarım kızım ederim kızım laflar havada uçuşurdu doğuma günler kaldı eski halinden eser yok açıkçası ben de hiç kimseyi istemiyorum doğumdan sonra milletin tantanasını çekçek kafam yok kaynana gelirse kocası da gelcek bekar oğlu da gelcek ev zaten 90 M2 ay kalabalık hiç uğraşamam herkes yerinde sağolsun Allah bana güç kuvvet versin kendim bakayım kızçeme

bence annen gelsin ilk 1 2 günü atlattın mı tamamdır.
bizimki iyidir severim ama
mesela doğumunda bakmadı bana
ayağım çatladı bakmadı
hemoroid ameliyatı oldum bakmadı
şimdi boyun ameliyat ı olucam gene bakmaz...
Canı sağolsun da, gözlerim doldu be gene...

Aman boşver akşam akşam sıkma canını
Ben de hep dua ediyorum Allah'ım benim elime bırakmasın onları beni onlarla sınamasın 2 evladı daha var el üstünde tuttukları gitsin onların kapısını çalsın benim zor günümde yanımda olmadılar iyi günümde de ben yanıma koymam onları herkes ektiğini biçer

Maşallah Allah muhabbetimiz artirsin

Zaten yardımcı olmuyor annen birde böyle zorlamasa babamın dükkanımı sürekli izin istiyim de valla el yanında çalışmak kolaymi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…