Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Herkese güzel haftasonlari dilerim. Bereketli az harcamali bol sporlu 🤗🤗🤗

Buraya giremeyince aklım kalıyor vallahi.
Hafta sonu bende ev ail şupur ve de düzenle yapacağım ama neyi nerden başlasam bilemiyorum.benntemizlik yaparken daha bir dağıtıyorum onu at bunu koy bunu yap beyninde bedenimde bitmiş oluyor.gecen hafta sonu balkonu ve mutfak dolapları dan sadece iki çekmeceyi bir rafı trmizleyebildim.
Pazartesi iş çıkışı 17.30 gibi yani misafirim olacak sarma börek tuzlu ve tatlı kurabiye yapacağım.peki salata vs de çok aşırı geriden geliyorum.etimekli salata mi yapsam ki birde tavuklu salata yapacam yoğurtlu vs bana güzel pratik ve yiyenleri seveceği ve benimde verebileceğim bir kaç salata meze tarifi verirseniz harikaolur.

Ayrıca Kıbrıs tatlısı mi yapsam ağlayan kek mi onu da bilemedim aman sonrada diyete başlayacam yazayım da bu ne perhiz ne lahana tursu diyin bana🤣
U işlerin piri özrengin ablamla thewichter gelsinler sana alternatif tarifler verirler
Ben yiyiciyim🤣
Şimdiden kolay gelsin canım 😊

Herkese güzel haftasonlari dilerim. Bereketli az harcamali bol sporlu 🤗🤗🤗

Buraya giremeyince aklım kalıyor vallahi.
Hafta sonu bende ev ail şupur ve de düzenle yapacağım ama neyi nerden başlasam bilemiyorum.benntemizlik yaparken daha bir dağıtıyorum onu at bunu koy bunu yap beyninde bedenimde bitmiş oluyor.gecen hafta sonu balkonu ve mutfak dolapları dan sadece iki çekmeceyi bir rafı trmizleyebildim.
Pazartesi iş çıkışı 17.30 gibi yani misafirim olacak sarma börek tuzlu ve tatlı kurabiye yapacağım.peki salata vs de çok aşırı geriden geliyorum.etimekli salata mi yapsam ki birde tavuklu salata yapacam yoğurtlu vs bana güzel pratik ve yiyenleri seveceği ve benimde verebileceğim bir kaç salata meze tarifi verirseniz harikaolur.

Ayrıca Kıbrıs tatlısı mi yapsam ağlayan kek mi onu da bilemedim aman sonrada diyete başlayacam yazayım da bu ne perhiz ne lahana tursu diyin bana🤣
Patates salatası, kısır,süzme yoğurtlu kabak tarator, süzme yoğurtlu kırmızı pancar salatası, makarna salatası gibi şeyler yapabilirsin canım

Müdürle aynı sendika olunca🤣 birsen denilendir o. Benimde kardesimlerden biliyorum diyor tüm idareciler idarecinilabilmeknicin. Bu sendikadan oluyor .o da eylem yaptı gitmedi okula bakalım ne olacak.

Gerçekten arkada durmayan sendikayi neyleyim diyenlerdenim.ki sendikalaşma yasal bir hak üstelik kişi başına milli gelirlerini artırıp söz hakkı sendika pozisyonuna da eriyorlar.
Millete mobbing uygulamaktan başka bir işe yaradıkları yok

Şu saat oldu birşey yemedim çay demledim ama hafta sonu 1 öğün yemek bana iyi geliyor o nedenle hemen nohutlu pilav yaptım tavukları çıkardım ısıttım
Cacık yaptım

Şimdi yanına acı biber turşusu ve soğan da koyarım

Üzerine keyif çayı içerim nasipse işte bu kadar 😊

Selam genşler
Sabah kahvaltıdan sonra utuye giristim
Ardından temizliğe başladım sil süpür derken 3 oldu saat
Uzerimi degisip carsiya indim
Flodan 650tlye güzel rahat bir ayakkabı buldum aldım hemen
Arkadaşa uğradım 1 eşofman takımı 2 tunik alıp borç haneme borç ekledim🤣
Eve geldim şimdi yemek yok
Menemen düşünüyorum

Selam genşler
Sabah kahvaltıdan sonra utuye giristim
Ardından temizliğe başladım sil süpür derken 3 oldu saat
Uzerimi degisip carsiya indim
Flodan 650tlye güzel rahat bir ayakkabı buldum aldım hemen
Arkadaşa uğradım 1 eşofman takımı 2 tunik alıp borç haneme borç ekledim🤣
Eve geldim şimdi yemek yok
Menemen düşünüyorum
Ve aleyküm selam canım
Aldıklarını güle güle güzel günlerde huzurla kullan 😘

Şimdi markete çekirdek almak için gittim aradığım indirimli çekirdek yok
Para harcamaya niyetlendim ama para benden gitmek istemedi 🤭🤭🤭
Böylelikle bugün de para harcamadım 🤣🤣🤣🤣
Evde kahvaltılıklar, deterjan cinsleri, kağıt ürünler, maden suyu ,süt vs gibi şeyler stoklarda mevcut

Bugün para harcama isteği oluştu gidip en iyisi altın alayım diyorum bu kez de onu alacak kadar paramın olmadığı gerçeğiyle yüzleşiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tarif önerileri için çok çok teşekkür ederim. Bende bugün markette epeyi harcadım.

Tavuklu marullu salata yapacam birde Etimek aldık çok yapmışlar gibi de 🤣 sofrada şık duruyor diye patates kozlemeli Etimek yapacam.belki patates salatası da yaparım bol ekşili vs vs bilemedim neler konur tarife bakmalı.

Tatlı Kıbrıs tatlısı hedefim.
Bir tuzlu klasik basit kurabiyem ile birde Starbucks olan kurabiyeden .zeytinyağlı sarma börek yeter gayri

Bu arada bir yakınım kocasından bosanali 5 6 yıl oluyor iki çocukla yalnız aile desteği var gerçi annesigile yakın dibinde oturuyor annesi alzheimer oldu raporla kendine araba alacak kadincagiz hemde anneye bakıyor çalışıyor zaten eğitimci.o da benden bir miktar borç istedi aracı için bende olmayanida göndereceğim açıkçası kadın a destek şart.teklifi altın gramı şeklinde zaten 20-25 bin ancak var bende sizler böyle borçlar verdinjz mu hiç??

Bu arada bir yakınım kocasından bosanali 5 6 yıl oluyor iki çocukla yalnız aile desteği var gerçi annesigile yakın dibinde oturuyor annesi alzheimer oldu raporla kendine araba alacak kadincagiz hemde anneye bakıyor çalışıyor zaten eğitimci.o da benden bir miktar borç istedi aracı için bende olmayanida göndereceğim açıkçası kadın a destek şart.teklifi altın gramı şeklinde zaten 20-25 bin ancak var bende sizler böyle borçlar verdinjz mu hiç??
Aranızdaki samimiyeti bilemem dürüst bir insan diyorsan ne olmasın hatta çok da güzel olur. Aksi halde uzak dur derim tatlım .

Bu arada bir yakınım kocasından bosanali 5 6 yıl oluyor iki çocukla yalnız aile desteği var gerçi annesigile yakın dibinde oturuyor annesi alzheimer oldu raporla kendine araba alacak kadincagiz hemde anneye bakıyor çalışıyor zaten eğitimci.o da benden bir miktar borç istedi aracı için bende Golmayanida göndereceğim açıkçası kadın a destek şart.teklifi altın gramı şeklinde zaten 20-25 bin ancak var bende sizler böyle borçlar verdinjz mu hiç??
Günaydın, hayırlı sabahlar…

Ben çok verdim canım, borç verip, darda olan birinin sıkıntısını gidermek, sadaka vermekten çok daha sevap ve anlamlı bence… hem de tl verdim hep 😅

Yani bugün bu parayı ödeyemiyorsa, bana geri öderken bir de altın, dolar olarak nasıl ödeyecek diye ☺️ Ama günümüz şartlarında altın vs olmak zorunda, o da ayrı..

Ha iyi niyeti kullanıp geri ödemeyen çıktı mı, çıktı tabi ama çok çok az… onlar yüzünden merhametimi kaybetmedim, çok şükür… 😅 kendileri kaybetti, her anlamda…

Bugün olsa bugün de veririm, hele tanıdığım, gerçekten ihtiyacı olduğuna inandığım biriyse…

Şimdi markete çekirdek almak için gittim aradığım indirimli çekirdek yok
Para harcamaya niyetlendim ama para benden gitmek istemedi 🤭🤭🤭
Böylelikle bugün de para harcamadım 🤣🤣🤣🤣
Evde kahvaltılıklar, deterjan cinsleri, kağıt ürünler, maden suyu ,süt vs gibi şeyler stoklarda mevcut

Bugün para harcama isteği oluştu gidip en iyisi altın alayım diyorum bu kez de onu alacak kadar paramın olmadığı gerçeğiyle yüzleşiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Helallll… 😎

Gunaydinlaaaar
Anneler günümüz kutlu olsun hanımlar
Beklerdim ki biri erken kalkıp bana supriz yaparak kahvaltı hazırlasın ya da kahvaltıya götürsün ama nerdeeee fosur fosur uyuyor ev halki😒
Bende evin gubidiği olarak kalktım poğaça yaptım patates biber kizarttim domatesli sos yaptim uzerlerine, kahvaltıyı hazirladim kalkmalarini bekliyorum hayirlisiyla

Gunaydinlaaaar
Beklerdim ki biri erken kalkıp bana supriz yaparak kahvaltı hazırlasın ya da kahvaltıya götürsün ama nerdeeee fosur fosur uyuyor ev halki😒
Bende evin gubidiği olarak kalktım poğaça yaptım patates biber kizarttim domatesli sos yaptim uzerlerine, kahvaltıyı hazirladim kalkmalarini bekliyorum hayirlisiyla
Günaydın canım insan duygusal varlık özellikle de bir kadın ise...

Ben bazı erkeklere şaşırıyorum gerçekten
Insan eşine senede en azından 3 ya da 4 günü çok görmemeli ( anneler günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü,eşinin mesleğiyle ilgili günü vs gibi )

Gunaydinlaaaar
Günaydın canım ellerine sağlık afiyet şifa olsun
Bakalım hiç ses etme anneler günün kutlanacak mı akşam yemeği teklifinde bulanacak mı bekle bakalım

Günaydın, hayırlı sabahlar…

Ben çok verdim canım, borç verip, darda olan birinin sıkıntısını gidermek, sadaka vermekten çok daha sevap ve anlamlı bence… hem de tl verdim hep 😅

Yani bugün bu parayı ödeyemiyorsa, bana geri öderken bir de altın, dolar olarak nasıl ödeyecek diye ☺️ Ama günümüz şartlarında altın vs olmak zorunda, o da ayrı..

Ha iyi niyeti kullanıp geri ödemeyen çıktı mı, çıktı tabi ama çok çok az… onlar yüzünden merhametimi kaybetmedim, çok şükür… 😅 kendileri kaybetti, her anlamda…

Bugün olsa bugün de veririm, hele tanıdığım, gerçekten ihtiyacı olduğuna inandığım biriyse…
Tamamdır zaten çok büyük bir şey değil verebileceğim dediğiniz gibi inşallah vereyim i da feraha ersin bende yaptım diyim

Günaydın canım insan duygusal varlık özellikle de bir kadın ise...

Ben bazı erkeklere şaşırıyorum gerçekten
Insan eşine senede en azından 3 ya da 4 günü çok görmemeli ( anneler günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü,eşinin mesleğiyle ilgili günü vs gibi )
Vallahi bende aynenn katiliyorum. Bizimkide çocuğa doğumundan itibaren benle olanresimlerinden slayt yapmış hediye olarak çocuğun we WhatsAppindna atmış bana .güzeldi yani yoksa kahvaltı yine ben hazırladım ayarladım yaptım çıktım.geldim.squarta 🤣🤣

Önce yedim sonra eritme modundayim

X