Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Her sabah düzenli bir şekilde yürüyorlarmış.Gerçi onlar ev hanımı zamanları çok ama istenildikten sonra yapılmayacak birşey yok.Uykudan az fedakarlık edilip kalkıp doğru yürüyüşe gidilebilir.Ben bir kaç gündür dışarı çıkmaya üşendiğimden evde 3 ml lesli yapıyordum.Sabah yürüyüşüde olsa harika olur.

Egerki kolesterol problemi yoksa et azaltma taraftari değilim
Hücreler proteine doymuyorsa sürekli açlık halinde oluyorsun
Instada bir kadın var sadece et agirlikli proteinle beslenerek (yumurta mantar ve yesillik de var ) 2 haftada 7 kilo yag yaktığını soyluyor

Kolesterolüm yüksek hatta doktor kolesterol için hap verdi onu kullanmaya başladım.Biraz sevdiğimden birazda işten gelince hazırlaması kolay diye et yapıyordum.Hemen bir balık, tavuk ya da et neyse ,at fırına kolayıma geliyordu.Birde daha doyurucu .Zaten ekmek yemiyorum en azından onunla doyayım diyordum yanında bir salata ile.

Kilo açısından da kendimde test yapmıştım.Et yediğimde daha çok kilo veriyordum sebzede o kadar değil.Ama işin dozunu biraz abartmışım galiba.Herşeyin azı karar çoğu zarar.

Benimde aylık kilo verimim 3 kilo civarı oluyor.46 yaşındayım metabolizmam daha yavaş .20 li yaşlarda daha fazla veriyordum.

Eve gelirken markete uğradım toplamda 661 tl harcadım

Aldıklarım 30 lu yumurta, sade bisküvi, mayonez, ketçap, 1 paket tavuk baget ,2 paket tavuk kalça but ,soğan, patates ,bademli çikolata, fındık, kaju,kuru erik

Çerezlerde 100 tl üzerine üzerine %15 indirim varmış 25 tl indirim çerezlere uygulandı

Yaptığım alışverişin % 3 lük iadesi ve de 500 tl lik alışverişe 50 tl iadesi derken toplamda 102 tl iskonto ve para iade gerçekleşti

Evet 5 kg veremez, 6 kg verir
Ahahaha hırslanacağım bir rakibim olsa veririm 7 de veririm ama rakip fasulyeden çıktı ablacım
Merhaba kızlar benim için hafta sonu tatili başladı bile

Bademli çikolataya nihayet kavuştum lakin bu sefer de canım yemek istemiyor
Ahahah hayat böyle işte hep elde olmayanı istiyor gönül
Aldıkların bereketli olsun ablacım Allah afiyetle yedirsin
haftasonı tatilin başladı he ohhh keyif ben de egitimdeyim arada bi yazayım dedim

P Allah razı olsun canım benim

Herkese harika güzel sağlık dolu günler dileyerek ve geçmişi okuyamadan affınıza sığınarak geldim.. koluman bir parça aldırdım 2 haftadır onun acisiyla uğraşıyorum sağ kol arka taraf boyun ağrısı bitti derken bir gittimmkocamanbeze varmış bakalım her beze aorunsaldir dedi prof ama illa daha kötüye götürecek diye bir olası şey beklenmeyenilir vs dedi bakalım.... Herkesler iyidir Eylül'de sadece 1 çeyrek ile geliştirdim sağlık için ekstra birikim yapacağım devlette bazı testler cihazlar taaa 1 ay sonraya sıra veriliyor Dr da erken olsun diye dışarıya yönlendiriyor lütfen sağlıklı gunnbirikimide yapınız.. bende durumlar böyle inşallah geçmişinde okuyanokuya gelecegimdir

Yarinnise gideceğim inşallah kolumu capmazsamm birnyere
Tabi bu süreçte çok sevdiğim bir arkdsiminnannesi anı vefat etti onlara gidip gelmek dua kuran okuma yemek vs ki Allah'tan benimmparca alma olayından onceydi o yüzden yanında olabildim yani hersekilde yalan dünya modum asiri düşük bana da dua eder misiniz

Bende benden istiyorum sitede...
Bana da verir misin canım sitenin adını
Nane limon kaynatmıştım
Yatarken sirkeli su içtim
Allah razı olsun kuzummmm
Bendee istedim ya geçmişin tam derinliklerine gidemedim yazildiysaa affola ama bu cennet meyvesi bizim thewitvcher mi büyükbaş dediği için kesinn odur o dedim .. hemde iki hafta giremedim özledim.gozumunnaradigi insan o bakıma slm olsun
Günaydın hayırlı sabahlar herkese
İdil nerde yine kayıp inşallah her şey yolundadır
Annecigin nasıl oldu.... Develt hastaneleri feci yaa biraz bunalım.moddayim ama hamd olsun

Az daha namazlarıma.sarilir oldum

Eylul 1 çeyrek ve 22000 TL borç ödemesi yapıldı..ama ekimenne kaldı ki o yüzden Ekim'de yazarız ölmez sağ kalirsak

Hosgeldin bacim
Kullanıcı adımı degistirdim
Özelden yazdım siteyi

Selam genşler
Dün akşam oğlan ateslendi gecemiz hic iyi geçmedi
Sabah iyi değildi göndermedim okula
11gibi gelip acile götürdüm bulantı ve ishalde başlamış
İdrar gaita tahlili istedi iğne yaptı dedimki kana da bakalım gerek yok dedi
Tahliller temiz çıktı o arada oğlanı eve bıraktım yatsın diye. Dediki çocuğu getir kan tahlili yapalım. Kızın da 3bucukta KBB randevusu vardı.
Önce onu okuldan aldım muayene ettirdim
Sonra oğlanı acile götürdüm tahlil serum sonuç sırası derken 3 saat geçmiş yeni girdim eve. Kanda enfeksiyon varmis bir serum daha taktılar ilaçları alıp geldim
Akşama dışarıdan pide getirecek büyükbaş ben ayran yapayim feci yoruldum
Sabah isteseydi tahlili bu kadar uzun surmeyecekti kizginim birazda

Ve aleyküm selam canım
Allah acil şifalar versin kuzucuğuna
Rabbim yar ve yardımcımız olsun her daim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…