Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah’ım artık şu hafta bitsin diyorum çok yorucu geçiyor günler
Üstelik okula yürüyüp gidince ekstra yoruluyorum ama çok seviyorum yürümeyi
Geçen gün öyle bi enerji geldi yürürken sanki sabaha kadar yürürmüşüm gibi geld🤣
Yorgunluk bedende olsun dinlenince geçiyor sonuçta kafa dolu olunca olmuyor maalesef

Yarın annemin hastane işleri var bakalım kaç saat sürecek
Okula gitmesem mi diye düşünüyorum çünkü 15.20 de şök var bıktım toplantı kusacam artık
Yarın hastanedeki yoğunluğa göre belki okula gitmem bakalım

Ekran sürem bitti bacımsular

Hepinizi çok seviyor gücüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden meyroş senin pofuduk yanaklarından öpüyorum 😘🤣

Cümleten hayırlı huzurlu geceler 🌸🥰
İyi bari, eli öpülenler arasında değilim 😅

Gel ayın 7 si gel kredi kartımın esaretten kurtulma günü 🤣🤣🤣🤣

Elimden geldiğince kredi kartını kullanmayıp elden ödeme yapıyorum
Son 3 gün

Kredi kartımın güncel borcu 16142.55 tl
Elden harcamalarla birlikte toplam yaptığım harcama tutarı 22712 tl

Oğlanlara gönderilen harçlık ve de vermeye çalıştığım sadakaları bu harcamaların dışında tutuyorum
Pazartesi günü okuldaki öğrencilere ,öğretmenlere ve hizmetlilere öğle yemeğinin yanında tulumba tatlısı ikram etmiştim
Afiyet şifa olsun yiyenlere

Gel ayın 7 si gel kredi kartımın esaretten kurtulma günü 🤣🤣🤣🤣

Elimden geldiğince kredi kartını kullanmayıp elden ödeme yapıyorum
Son 3 gün

Kredi kartımın güncel borcu 16142.55 tl
Elden harcamalarla birlikte toplam yaptığım harcama tutarı 22712 tl

Oğlanlara gönderilen harçlık ve de vermeye çalıştığım sadakaları bu harcamaların dışında tutuyorum
Pazartesi günü okuldaki öğrencilere ,öğretmenlere ve hizmetlilere öğle yemeğinin yanında tulumba tatlısı ikram etmiştim
Afiyet şifa olsun yiyenlere
Gelmesin gelmesin kira ödeyecem yine bi borç alma durumu olacak ekdersim yetmiyor çünkü 🥺

Allah hayrını kabul etsin cennetinde de sana böyle ikramlar yedirsin, tek sıkılırsın yanına bizi de eş etsin🤲🏻🥰🌸

Gelmesin gelmesin kira ödeyecem yine bi borç alma durumu olacak ekdersim yetmiyor çünkü 🥺

Allah hayrını kabul etsin cennetinde de sana böyle ikramlar yedirsin, tek sıkılırsın yanına bizi de eş etsin🤲🏻🥰🌸
Balım paraya ihtiyacın varsa at ibanını göndereyim eksiğini tamamlayalım

inşaallah hepimizde cennette buluşuruz çok amin Allah'ım ne olur nasip et 🤲🥺

Balım paraya ihtiyacın varsa at ibanını göndereyim eksiğini tamamlayalım

inşaallah hepimizde cennette buluşuruz çok amin Allah'ım ne olur nasip et 🤲🥺
Allah razı olsun ablacım düşünmen yeter eksik olma🥰 arkadaşımdan alacam ama kirayı farkını ödeyerek 15 ine ertelemeyi düşünüyorum ev sahibi tamam derse inşallah

Amin ablacım aminnnn orda kilo derdi de yok yer içer sohbetler ederiz inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Sabah namazından sonra uyumadım

Buzluktan tavuk çıkardım
Erik kompostosu yaptım
Biberleri ayıklayıp yağda soğanlı domatesli kavurdum kahvaltıda yumuşak ekmekle nasipse banıp yemeği düşünüyorum yanına da sucuklu yumurta 😋😋😋

Sabah namazından sonra uyumadım

Buzluktan tavuk çıkardım
Erik kompostosu yaptım
Biberleri ayıklayıp yağda soğanlı domatesli kavurdum kahvaltıda yumuşak ekmekle nasipse banıp yemeği düşünüyorum yanına da sucuklu yumurta 😋😋😋
Etmaaa etmsaaa burda diyette olan ve diyetteymiş gibi yapan insanlar var 🤣

X