Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Meeeeyrooooşşş
Kaç adım attın canikom rakibem🤣🤣🤣
Ahhh ah ben de ne yürürdüm son bir seneye kadar 😭
Canikom benim hedefim günde 5.000 adım atmak, onu da zor yapıyorum 😅

Bugün ofise tatlı, çikolata geldi, eve tatlı çikolata geldi, diyete başladım ya akıyor maşallah…😭

Akşam da tas kebabıyla, pirinç pilavı yedim😭 çok sıkı yapamıyorum eskisi gibi, değerlerim düşer diye korkuyorum, malum yaşlılık😅

Eve bi de en sevdiğimden çeşit çeşit ev yapımı elmalı kurabiye de geldi.,, gel de yeme…. Büyük bir kısmını komşuya gönderdim ama hala var😭

Offf ya, başım da çatlıyor, strese girdim galiba, onca mamaların içinde.. Ağrı kesici içtim bir tane, dinlenmeye çekildim😅

Ahhh ah ben de ne yürürdüm son bir seneye kadar 😭
Canikom benim hedefim günde 5.000 adım atmak, onu da zor yapıyorum 😅

Bugün ofise tatlı, çikolata geldi, eve tatlı çikolata geldi, diyete başladım ya akıyor maşallah…😭

Akşam da tas kebabıyla, pirinç pilavı yedim😭 çok sıkı yapamıyorum eskisi gibi, değerlerim düşer diye korkuyorum, malum yaşlılık😅

Eve bi de en sevdiğimden çeşit çeşit ev yapımı elmalı kurabiye de geldi.,, gel de yeme…. Büyük bir kısmını komşuya gönderdim ama hala var😭

Offf ya, başım da çatlıyor, strese girdim galiba, onca mamaların içinde.. Ağrı kesici içtim bir tane, dinlenmeye çekildim😅
Yaşlılık mı dedi o
Kim nerde hani🤣🤣

Yani bu şekilde beş kilo verebileceğini inan ki sanmıyorum 🤣
Yine de azmini takdir ediyorum 🤣

Rabbim şifa versin canikom rakibem🌸

Yaşlılık mı dedi o
Kim nerde hani🤣🤣

Yani bu şekilde beş kilo verebileceğini inan ki sanmıyorum 🤣
Yine de azmini takdir ediyorum 🤣

Rabbim şifa versin canikom rakibem🌸

No no noooo
Bu sefer yenilemem kusura bakma
Kana kan dişe diş 🤣 bu sefer ne gerekiyorsa yapacam gözüm dönebilir 🤣🤣
He he gördük, yenildiğini bile anlamadan yendim seni..,😅

Ben kaybedeceğim yarışa girmem canım..,

Yenilirsem de kendim istediğim için yenilirim🤪🤣

He he gördük, yenildiğini bile anlamadan yendim seni..,😅

Ben kaybedeceğim yarışa girmem canım..,

Yenilirsem de kendim istediğim için yenilirim🤪🤣
Ben bir kaç gün su orucu yapabiliyorum biliyorsun demi
Şöyle 6 gün falan 🤣🤣🤣

Yenilgiye de zemin hazırlama gız o neymiş kendim istediğim için yenilirim falan🤣

No no noooo
Bu sefer yenilemem kusura bakma
Kana kan dişe diş 🤣 bu sefer ne gerekiyorsa yapacam gözüm dönebilir 🤣🤣
Bi de hadi benim son dönem aldığım. Kof kilo diyelim de sen bşr ayda 5 kg ı nasıl vereceksin onu düşün bence😅

Hem bir ayda 5 kg vermek sağlıklı değil canum, kıyamam ben sana, sen en iyisi ye ye 😅

Bi de hadi benim son dönem aldığım. Kof kilo diyelim de sen bşr ayda 5 kg ı nasıl vereceksin onu düşün bence😅

Hem bir ayda 5 kg vermek sağlıklı değil canum, kıyamam ben sana, sen en iyisi ye ye 😅
Yemez canım yemez 🤣🤣

Ben gencim metabolizmam hızlı 🤣🤣🤣

Len ne son dönem Nisanda da demişsin beş kilo fazlam var diye 🤣🫣🤭

Allah’ım artık şu hafta bitsin diyorum çok yorucu geçiyor günler
Üstelik okula yürüyüp gidince ekstra yoruluyorum ama çok seviyorum yürümeyi
Geçen gün öyle bi enerji geldi yürürken sanki sabaha kadar yürürmüşüm gibi geld🤣
Yorgunluk bedende olsun dinlenince geçiyor sonuçta kafa dolu olunca olmuyor maalesef

Yarın annemin hastane işleri var bakalım kaç saat sürecek
Okula gitmesem mi diye düşünüyorum çünkü 15.20 de şök var bıktım toplantı kusacam artık
Yarın hastanedeki yoğunluğa göre belki okula gitmem bakalım

Ekran sürem bitti bacımsular

Hepinizi çok seviyor gücüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden meyroş senin pofuduk yanaklarından öpüyorum 😘🤣

Cümleten hayırlı huzurlu geceler 🌸🥰

X