Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Evlilik böyle bişey değil apllaaaaa
Dengine düşmek lazım
Ne demiş şair ; ehline düşmeyen her şey ziya olur
Can da , inci mercan da

Rabbim ehline düşmeyi nasip etsin🤲🏻
Evli kankilerimin de kocalarına akıl fikir hidayet ve (en çok kankilerime gösterecekleri) merhamet versin 🤲🏻

AMİİİİNNNN🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Yok kızzzzz tabiki öyle birşey değil 🤣🤣🤣🤣
Onu dün bazı arkadaşlarla gıygıdı yaparken gördüm buraya da attım 😊
Ne evlilikler var iki tarafın da birbirinin gönlünü kırarım diye ödü koptuğu
Allah iyilere denk getirsin 🤲😘

Insanlara sözüm ona güya iyilik yapıyorlar
Altta yatan asıl nedeni görmek için sorgulamak gerek diye düşünüyorum

Sistem kurucular kredi kartı kullanımını daha da yaygınlaştırmak, kredi kartı kullanıcılarını deyim yerindeyse sistemin sürekli kölesi haline getirmek için devamlı bir plan içerisindeler

Ben şahsen bu haberi bu şekilde yorumluyorum

Allah tuzaklarını yok etsin

Eklentiler

• 20240928_131821.jpg
    20240928_131821.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 84
Insanlara sözüm ona güya iyilik yapıyorlar
Altta yatan asıl nedeni görmek için sorgulamak gerek diye düşünüyorum

Sistem kurucular kredi kartı kullanımını daha da yaygınlaştırmak, kredi kartı kullanıcılarını deyim yerindeyse sistemin sürekli kölesi haline getirmek için devamlı bir plan içerisindeler

Ben şahsen bu haberi bu şekilde yorumluyorum

Allah tuzaklarını yok etsin
Tam anlamadım ablacım nedir durum

dolar milyoneri dolar milyoneri balım akılları sıra insanlara iyilikte bulunuyorlar tam tersi insanlar daha çok borç batağına çekilecekler iyice rehavete kapılıp

Örnek 10000 tl nin % 40 ı olan 4000 tl yi ödeme zorunluluğu vardı bunu % 20 ye düşürerek 2000 tl ödeme kolaylığı sunuyorlar güya ama borç 6000 tl kalacakken 8000 tl olarak kalıyor

Öteki aya diyelim ki 10000 tl daha harcama yaptık

Borç 18000 tl oldu

Önceki aydan 4000 tl ödese 16000 tl olurdu

Neyse asıl önemli olan insanlara asgari ödeme yaptırıp borcun tamamını ne kadar geç kapatırsa bankalar açısından o kadar iyi sürekli ortada artan bir türlü kurtulunmayan bir borç oluşuyor ve insanlar bu artan borcu sürekli faizle de artırmış oluyorlar
Öyle değil mi
Asgarisini ödedikten sonra kalan borca banka faiz uygulayarak diğer aya devrettirmiyor mu sonuçta

Banka burada resmen tefeciliğin alasını yapıyor

İşin manevi içerdiği mesajlara hiç girmiyorum bile sürekli ilgili ayete bi muhalefet olma durumu der ve susarım
Allah'ım sen bizi doğru yola ilet 🤲

dolar milyoneri dolar milyoneri balım akılları sıra insanlara iyilikte bulunuyorlar tam tersi insanlar daha çok borç batağına çekilecekler iyice rehavete kapılıp

Örnek 10000 tl nin % 40 ı olan 4000 tl yi ödeme zorunluluğu vardı bunu % 20 ye düşürerek 2000 tl ödeme kolaylığı sunuyorlar güya ama borç 6000 tl kalacakken 8000 tl olarak kalıyor

Öteki aya diyelim ki 10000 tl daha harcama yaptık

Borç 18000 tl oldu

Önceki aydan 4000 tl ödese 16000 tl olurdu

Neyse asıl önemli olan insanlara asgari ödeme yaptırıp borcun tamamını ne kadar geç kapatırsa bankalar açısından o kadar iyi sürekli ortada artan bir türlü kurtulunmayan bir borç oluşuyor ve insanlar bu artan borcu sürekli faizle de artırmış oluyorlar
Öyle değil mi
Asgarisini ödedikten sonra kalan borca banka faiz uygulayarak diğer aya devrettirmiyor mu sonuçta

Banka burada resmen tefeciliğin alasını yapıyor

İşin manevi içerdiği mesajlara hiç girmiyorum bile sürekli ilgili ayete bi muhalefet olma durumu der ve susarım
Allah'ım sen bizi doğru yola ilet 🤲
Amin ablacım amin 🤲🏻

Oğlanlara 1000 er tl harçlık gönderdim

Kendim bugün dışarı da çıkmadım herhangi bir ihtiyacım da yok

Dünden kalan yemekleri yerim nasipse

Evde tek başına olunca yaptığım temizlik uzun süreli gidiyor

Bir de dağıtmam evi dağınıklığı sevmem yoksa yerinde durmayan birşey beni boğmaya başlıyor kendimi öyle eğitmeye çalıştım 😊

Ust kati supurmustum dün, bugün sildim. Aşağı kaldı. Markete çıktım, böceksavar aldım. Ekmek aldim. Mahallenin kasabindan biraz kiyma çektirdim. Karışık dolma yaptim.
Yanına ayran var.
Oglanla dkab kitabindan okuma yaptik,odev yaptik.Hiç halim kalmadı .
Komşularla biraz otururuz birazdan dışarıda.iyi geliyor :KK69:

Ust kati supurmustum dün, bugün sildim. Aşağı kaldı. Markete çıktım, böceksavar aldım. Ekmek aldim. Mahallenin kasabindan biraz kiyma çektirdim. Karışık dolma yaptim.
Yanına ayran var.
Oglanla dkab kitabindan okuma yaptik,odev yaptik.Hiç halim kalmadı .
Komşularla biraz otururuz birazdan dışarıda.iyi geliyor :KK69:
Kolay gelsin canım
Aldıkların da bereketli olsun 😊

Ahh kizlarr bu kadınların hiç işi bitmiyor.

Düşünsenize erkekler kulübü diye bir forumun olduğunu ve başlıkları...
Heralde kıyafeti salona bıraktım.
Tabaklar yatak odasında
Yine yemeği hanım tuzsuz yapmış...
🤣🤣

Valla bazen erkek olasım geliyor🤣🤣🤣
Erkekler kulübü diye bir forum olsa eminim başlıklar çok çok farklı olurdu🙄

X