küçüçük bir yardım ihtiyacı

tulaykrt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
106
0
41
merhaba herkese......arkadaşlar 14 ekimde kürtaj oldum bebegimin kalp atımı olmadıgından 9 kasımda adet oldum ve korunmadık son zamanlarda kendimi halsiz uykulu ve garip hissediyorum aglamak istiyorum sinirliyim neler oluyor anlamıyrum psikolojikmi diye düşünüyorum anlam veremiyorum cıldırmak üzereyim yardımınzı rica ediyorum

adet günün geçtimi cnm yani yine bebek istiyorsunuz dimi?

hayır daha adet günüm gelmedi 9-10 gün var bebek cok istiyoruz ama ne bilim acaip bir durumdayım halsizlik sırt bel agrısı ara ara migdem bulanıyor başım agrıyor uyumak istiyorum sinirleniyorum vs acba diyorum psikolojikmi yoksa hemen hamile kalma durumum olurmu

cnm baya varmış adetine psikolojik olabilir sen azcık daha sabret bence test yaparsın rahatlarsın benimde 1 ün var düşün hiç takmıyorum belirti falan bekliyorum sadece..

bence öyle düşünüyorum ama işte halsizim felan herkes soruyo acaba hamilemisin diye ister istemez beklemeye giriyorum offf yaa cok zor bir durum bu arada inşallah sen hamilesindir canım

mrs kizlar kan testi ne zaman yapilir ve dogruluk payi cokmu cevaplarsaniz sevinirim

ben ilk gebeligimde 3 gün varken yaptım cok kücük bir deger cıktı zaten ne olduysa ondan sonra oldu yapmadıkları denemedikleri şey kalmadı yok dış gebelik dediler deger düşük diye 2 günde bir kan aldılar mosmor oldu kollarım sonra deger yükselince keseyi göremediler sonra keseyi gördüler boş gebelik dediler bebegi göremediler en sonundada kalp atımı yok diyip kürtaj oldum şimdide hamilemiyim acaba diye bekliyorum

Canım 9 kasım da adet olmuşsun zaten.Daha yumurtalama günlerindesin,ne hamileliği,ne belirtisi...
Yaşadıkların psikolojik.Hamilelik aramak için çok erken.
Çalışma günlerini iyi değerlendir,at üzerinden kırgınlığı,halsizliği

slm yelda cnm kan testini adetine birkaç gün kala yaptır daha kesin olur.ama en güveniliri adet tarihinden sonra yaptırman.

innsallah hamilesindir canim .ben ayin 11inde kanallarim acikmi diye ameliyat oldum 15indede kanamam olacakti olmadi doktora gittim kan testi yaptirdik ama negatif ameliyattan beri ara ara kan degil ama lekelenme oluyor bende ama tam anlamiyla daha kanamam olmadi bugün 10 gündür cok merak ediyom yaaaa

bende senin gibi düşünüyodum ama önceleri hep yumurtlama dönemindeyken girişimlere bulundum hiç olmadı dr gidip sordum oda adet bittiginden 2 gün sonra ilişki dedi bende yaptım ve o ay hamile kaldım 26 gün süruyor adet döngüm belki halen öyle düşünüyorum

innsallah hamilesindir canim .ben ayin 11inde kanallarim acikmi diye ameliyat oldum 15indede kanamam olacakti olmadi doktora gittim kan testi yaptirdik ama negatif ameliyattan beri ara ara kan degil ama lekelenme oluyor bende ama tam anlamiyla daha kanamam olmadi bugün 10 gündür cok merak ediyom yaaaa

canım inşallah hamilesindir

kanamam 3gün gecti kan testi yaptik o zaman negatif cikmisti acaba erkenmi yaptim?

bence biraz daha bekle gögüslerinde degişiklik felan oluşmadımı genelde öyle oluyor diyolar ahhh bende bilmiyom yaaa offff benim daha cok var umarım sen hamişsindir canım benimki galiba psikolojik

canım tet yapma sakın daha benimde öle oldu kürtajdan sonra test pozitif cıktı meger hormonlar düşmemiş:) azcık sabret adetine 1 2 gün kala yap

X