kucağımdan indiremiyorum

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
305
1
45
kızlar bebeğimin 4 aylık olmasına bir hafta var.kucağımdan indiremiyorum,fena alıştı ne yapıcam bilmiyorum.belimde de müthiş bir ağrı var doğumdan sonra oldu,kucağımda tasıdıkca yada cok ayakta kaldıkca daha da cok agrıyor.uık kaldıgı her an kucakta gezmek ıstıyor beyefendı

canım seni çok ii anlıyorum benimde kızım öyleydi kayınvalidemler kucaktan indirmiyorlardı alışmıştı.. onlar gidince ben almadım ağlıyordu ama aldırmadım şimdi alıştı şükür... inanırmısın çoğu zaman kucağa gitmek istemiyor yer çok rahat geliyor hanıma:1rolleyes:

aynen benim egecim de kucakcı bebek oldu. ben yaptım ama. evdeyiz bu aralar tabi çalışmıyorum diye. onu hep kucakladım. gezdirdim. şimdi yatıramıyorum.gezmeyi çok seviyor. yatırınca ağlıyor. belki oturunca bu kadar kucak istemez.önüne oyuncak koyarız. sanırım canları sıkılıyor. bakınmak istiyorlar. yorulsakda kucağa devam.:lepi:

ben ağlamasına dayanımıyorum. hemen alıyorum kucağıma. hiç ağlatmaya kıyamıyorum.boş ver sende al . kucakda sevgi dolu büyüsünler. ben hep zamanımı ona ayırıyorum. sanırım 6 ayı dolınca şalışmaya başlayacağım ya... bana doysun bebeğim bende ona doyayım ama bebeklerimize doyum olmaz ki.:dance: ben bebeğime kanguru aldım. koyuyorum onu kanguruya beraber dans ediyoruz. onunla kendini kucakda hissediyor ve bakınıyor. mutlu oluyor.:dance: hem bana spor zayıflıyorum. hem beraber eğleniyoruz.:1hug:

Benim oğluşumda sürekli gezinmek istiyor,yatırırsam bir süre oyalanıyor sonra ağlıyor..evi geziyoruz sürekli:) sadece bende yanında yatarsam sesini çıkartmıyor..

ya canım hangi anne dayanabilirki bebişinin ağlamasına.. ama ne yapayım yalnızım ve yakınımda kimsem yok mecburum alıştırmaya.. yani her zaman yere bırakmıyorum çoğunlukla kucağımda ama işim olunca idiriyorum oda ağlamıyor şükür... bizde dans ediyoruz bayılıyor kerata yere bırakınca çırpınıyor alayım diye alıyorum ve öyle gülücükler atıorki... anne olmak ne güzel bir duyguymuş:teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…