Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küç sayesinde göğüslerin dolgunlaştığını hissediyorum..

sağol canım...bende öyle yapıyorum ama henüz bir etkisini görmedim.gerçi daha 3 gün oldu :) 10 dk da masaj yapıyorum geceleri bakalım etkili olacak mı?

Aldım küç, başlıyorum bugün yalnız yoğurta falan yiyorum demişsiniz acaba etkisi mi var yoğurdunda yoksa , hani tadını bastırmak için mi , ben direk bi tatlı kaşığı atıcam ağzıma üstüne su içicem olmaz mı ki ... Bide çörek otu yağıyla masaj ve ısırgan otu çayı içmeye başlıyorum hadi bismillah :KK70:

ben de masaj ve hurmayla biraz dolgunlaştırmıştım bugün küçe başladım yoğurtla karıştırıp yiyorum bol bol :KK64:

Merhaba bayanlarr..
Ben de küç.ü gecen yaz yaklaşık 2 ay arada aksatsam da düzenli kullanmaya çalıştım. Ve göğüslerim gercekten gözle farkedilir derecede dolgunlaşmıştı. Ama bırakınca tekrar eski hallerine döndüler malesef:KK50:
Belki de kısa süreli kullandığımdan dolayıdır bilemiyorm.
Tekrar başlayacağım bu aralar bakalım.Yaza kadar düzenli kullanıp ekstra masajlar vs. yaparsam hedefime ulaşacağıma inanıyorum:KK19:
Birbirimize destek olalımm:nazar:
Herkese boll dolgunlaşmalar.:KK16:

Aldım küç, başlıyorum bugün yalnız yoğurta falan yiyorum demişsiniz acaba etkisi mi var yoğurdunda yoksa , hani tadını bastırmak için mi , ben direk bi tatlı kaşığı atıcam ağzıma üstüne su içicem olmaz mı ki ... Bide çörek otu yağıyla masaj ve ısırgan otu çayı içmeye başlıyorum hadi bismillah :KK70:

olur tabi canım. Ama ben beceremedim onu, midemden aşağı inerken yoldan dönüyor o küç :KK53:
Ben onun için meyveli yoğurtla yiyorum. Baya masraflı oluyor tabi o yüzden:KK31:

olur tabi canım. Ama ben beceremedim onu, midemden aşağı inerken yoldan dönüyor o küç :KK53:
Ben onun için meyveli yoğurtla yiyorum. Baya masraflı oluyor tabi o yüzden:KK31:

ben beceriyorum :) , mideme inerken sorun yok ağzımdan geçtikten sonra iyi herşey :)

teşekkürler :) ama kocamaaaan bi bardak su kesin gidiyo , bi küçük pet şişe falan oluyo bazen hatta , günde kaç kaşık yiyosun :)

doğrudur:KK9:, ben yanımda koca bir kupayla birlikte sürahi bulundurmayı düşünüyorum :KK9: :KK9: çok acı meret, ama işe yarasın da ben onu çiğner çiğner yerim.:KK56: :KK37:
Ben sabah akşam dolu dolu 1er çay kaşığı yiyodum kullandığım zamnlar canım.
Şimdi henüz başlamadım, aktara uğrar uğramaz başlayacağım. Bi de şu şerbetçi otu karışımından da yapıp kullanacağım bakalım :KK61:

doğrudur:KK9:, ben yanımda koca bir kupayla birlikte sürahi bulundurmayı düşünüyorum :KK9: :KK9: çok acı meret, ama işe yarasın da ben onu çiğner çiğner yerim.:KK56: :KK37:
Ben sabah akşam dolu dolu 1er çay kaşığı yiyodum kullandığım zamnlar canım.
Şimdi henüz başlamadım, aktara uğrar uğramaz başlayacağım. Bi de şu şerbetçi otu karışımından da yapıp kullanacağım bakalım :KK61:

aa bende kendimi çok içiom sanırdım , 1 tatlı kaşığı yiyodum ben ama dün 2 tatlı kaşığı yedim ilk kez , bişey olmasın bana :KK25: bende geçen yaz içiodum gene ve çemen tozuyla karıştırark içmiştim ama koku yaptığı için bıraktım onu , şimdi sadece küç e başladım bakalım :)

aa bende kendimi çok içiom sanırdım , 1 tatlı kaşığı yiyodum ben ama dün 2 tatlı kaşığı yedim ilk kez , bişey olmasın bana :KK25: bende geçen yaz içiodum gene ve çemen tozuyla karıştırark içmiştim ama koku yaptığı için bıraktım onu , şimdi sadece küç e başladım bakalım :)

Bişey olmaz inşaallah canım, atın ölümü arpadan olsun :KK37:
dolgunlaşmada işe yaramasa bile antioksidan, en azından kendimizi bu şekilde avutabiliriz:)
ki denemiş görmüş biri olarak; işe de yarıyor (bi de kalıcı olduğuna kanaat getirebilirsem süper olacak)
Ah şu göğüsler, insana neler yaptırıyor.
Bi ara çilek yağıyla masaj yapmıştım. Mübarek bir şişeyi heba ettiğim için kaç kez banyo yapmama rağmen 3 gün boyunca buram buram çilek kokusuyla dolanmıştım ortalıkta:KK12: şu an çilek deyince bile midem bulandı:KK37:

Bişey olmaz inşaallah canım, atın ölümü arpadan olsun :KK37:
dolgunlaşmada işe yaramasa bile antioksidan, en azından kendimizi bu şekilde avutabiliriz:)
ki denemiş görmüş biri olarak; işe de yarıyor (bi de kalıcı olduğuna kanaat getirebilirsem süper olacak)
Ah şu göğüsler, insana neler yaptırıyor.
Bi ara çilek yağıyla masaj yapmıştım. Mübarek bir şişeyi heba ettiğim için kaç kez banyo yapmama rağmen 3 gün boyunca buram buram çilek kokusuyla dolanmıştım ortalıkta:KK12: şu an çilek deyince bile midem bulandı:KK37:

bende çörek otu yağıyla masaj yapıyorum sonra boğaçha gibi kokuyorum o ayrı :p inş bende etkisini görürüm bakalım...

Selam.
Ben de göğüslerimin küçüklüğünden muzdaribim.
3 gündür küç ve rezene çayı kullanıyorum. ayrıca akşam ve sabah olmak üzere 2 defa rezene yağı ile masaj yapıyorum.
hadi bakalım bekleyip göreceğiz. :KK66:

X