Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küç sayesinde göğüslerin dolgunlaştığını hissediyorum..

canım yaza kadar güğüslerini toparlayacağın kesin ama selülitlerindede epey bir toplaşma olacak haberin olsun bir yeri yapayım derken öbür yerin bozulacak o yüzden bakımlara başla önlemini al, ne kadar ostrojen o kadar selülit demek...

hadiyaaa.(( ben de yaklaşık bir aydır küç kullanıyorum ama düzenli sporumu da yapıyorum, selülit olursa ben biterim yaa.( napsam bilemedim ara ara kullanıp devam mı etsem bıraksam mı kızlar kullanıp selüliti azan oldumuu????!!!

hadiyaaa.(( ben de yaklaşık bir aydır küç kullanıyorum ama düzenli sporumu da yapıyorum, selülit olursa ben biterim yaa.( napsam bilemedim ara ara kullanıp devam mı etsem bıraksam mı kızlar kullanıp selüliti azan oldumuu????!!!

Selülitler zaten öyle 3 ayda fışkırmıyor tatlım ama alt yapısını güzelcene hazırlamış oluyorsunuz.Vucudunuzda zaten yeterli miktarda ostrojen var buna ek olarak ostrojen veya fito ostrojen takviyesi yapmak ne derece sağlıklı bilemiyorum.Evet dolgun göğüs herkes ister ki bunlardan biride bendim ama hiç böyle şeylere girmeden isteğime kavuştum.Küç içenler mi istersin, prostat için kullanılan saw pelmetto içenler mi istersin, anlaşılmayan şu vucut eğer bir maddeye ihtiyaç duruyorsa bunu doktor eşliğinde bilgilenerek takviyelerle giderin ama ihtiyaç duyulmayan herşeyin fazlası zarar zarar zarar...1 kup daha büyük göğüs için değmez...Erkeklerde neden selülit olmaz? 1 ostrojen oranları düşüktür, 2 cuvuttaki bağ dokuları buna göre programlanmıştır vucudundaki orstojen oranı artan erkek kadınlaşmaya başlar haliyle selülit kaçınılmaz olur...Burdan yola çıkarak diyebiliriz ki ostrojenin fazlası insanı her manada yumuşatır...Artı spor yaptığını söylüyorsun yani bu demektir ki spor yaparken vucudunda testesteron hormonu artışı oluyor, sen buna ek olarak birde küç ile fitoostrojen veriyorsun vucuda peki vucudunun dengesini şaşırması sence ne kadar zaman alacak dersin?

Son düzenleme:
Selülitler zaten öyle 3 ayda fışkırmıyor tatlım ama alt yapısını güzelcene hazırlamış oluyorsunuz.Vucudunuzda zaten yeterli miktarda ostrojen var buna ek olarak ostrojen veya fito ostrojen takviyesi yapmak ne derece sağlıklı bilemiyorum.Evet dolgun göğüs herkes ister ki bunlardan biride bendim ama hiç böyle şeylere girmeden isteğime kavuştum.Küç içenler mi istersin, prostat için kullanılan saw pelmetto içenler mi istersin, anlaşılmayan şu vucut eğer bir maddeye ihtiyaç duruyorsa bunu doktor eşliğinde bilgilenerek takviyelerle giderin ama ihtiyaç duyulmayan herşeyin fazlası zarar zarar zarar...1 kup daha büyük göğüs için değmez...Erkeklerde neden selülit olmaz? 1 ostrojen oranları düşüktür, 2 cuvuttaki bağ dokuları buna göre programlanmıştır vucudundaki orstojen oranı artan erkek kadınlaşmaya başlar haliyle selülit kaçınılmaz olur...Burdan yola çıkarak diyebiliriz ki ostrojenin fazlası insanı her manada yumuşatır...Artı spor yaptığını söylüyorsun yani bu demektir ki spor yaparken vucudunda testesteron hormonu artışı oluyor, sen buna ek olarak birde küç ile fitoostrojen veriyorsun vucuda peki vucudunun dengesini şaşırması sence ne kadar zaman alacak dersin?

canım ben de küç kullanıyorum.Ama ben internette bir çok şeye faydalı olduğunu görünce kullanmaya karar verdim.Göğüs büyütmek için kullanmıyorum.Anti-ageng,kalp damar için iyi e ve c vit.deposu vs.Östrojen hormonu içerdiği yazmıyor hiçbiryerde.Sen bu bilgiye nerden ulaştın?Gerçekten öğrenmek istiyorum.Bir kaynak verirsen ben de araştırayım.Bilinçsizce dışarıdan hormon alınmasına ben de karşıyım.Ama ben üzümde östrojen olduğunu ilk defa duyuyorum

Çekirdek, bağ dokularını güçlendirerek cilt sarkmasına engel oluyor. Cildin elastik, yumuşak ve düzgün olmasını sağlıyor. Üzüm çekirdeğinde tavsiye edilen miktar günde 150 ile 300 miligram.

Damar sağlığını korumak için gerekli doz ise günde 5-10 gram. Üzüm çekirdeğinin insanlar üzerinde her hangi bir yan etkisi görülmemiş.

Kimler kullanmalı?
* Kan damarlarının yardıma ihtiyaç duyduğunu düşünenler.
* Cildindeki kırışıklıklar günden güne fazlalaşanlar
* Cildi cansız ve solgun görünenler
* Cinsel yaşantısında kendini yetersiz hissedenler
* Kalple ilgili sorunları olanlar
* Ani kalp krizi riski olanlar
* Görme gücünde yaşlanmaya bağlı bozulma olanlar
* Şişlikler ve ödem alerjilerinde
* Yüksek tansiyonda
* Kolayca kanama ve morarma eğilimi olanlar
* Daha önce kanamaya bağlı felç geçirenler
* Şeker hastalığı olanlar
* Varis ve hemoroit gibi soruları olanlar

Sunu belirtmek gerekiyor ki; yukarıda bahsettiğimiz faydaların birçoğu çekirdeğin damarları onarıcı özelliğinden kaynaklanıyor.

Çünkü damarlar, insan bedenini ayakta tutan ana mekanizmalar. Onların bozukluğu insan bünyesinde birçok hastalığa neden oluyor.

İnşallah bu kadar faydası varken selülit yapmaz.

canım ben de küç kullanıyorum.Ama ben internette bir çok şeye faydalı olduğunu görünce kullanmaya karar verdim.Göğüs büyütmek için kullanmıyorum.Anti-ageng,kalp damar için iyi e ve c vit.deposu vs.Östrojen hormonu içerdiği yazmıyor hiçbiryerde.Sen bu bilgiye nerden ulaştın?Gerçekten öğrenmek istiyorum.Bir kaynak verirsen ben de araştırayım.Bilinçsizce dışarıdan hormon alınmasına ben de karşıyım.Ama ben üzümde östrojen olduğunu ilk defa duyuyorum

Kara üzüm çekirdeği Resveratrol ( Kara üzüm – çekirdek )Fitoöstrojen olarak kabul edilir. Aynı zamanda flavanoid olmayan bir polifenoldür.aynı biçimde soya ve kurubaklagiller'da yüksek oranda fitoöstrojen içerir.Kara üzüm içerdiği antioksidanlar açısından çok yararlı ve göğüs kanseri riskine karşı koruyucu bir besin olmakla birlikte göğüs büyütmeye yarayacak kadar çok kullanıldığında en iyi ihtimalle yaratacağı selülit etkisinin yanında göğüs kanseri ve rahim kanseri riskini tüm fitoöstrojen-östrojen grupları gibi arttırmaktadır.Altını çiziyorum, günlük alınan masum miktarlar antioksidan etki yaratıp kötü huylu kanser hücrelerinin gelişmesini önlerken kanda göğüs büyütme etkisi yaratabilecek kadar yükselen bir fito-östrojen göğüs ve rahim kanserine sebep olmaktadır. Bunun hakkında bilgi almak için googl'da fitoöstrojen olarak arama yapmanız yeterli kısaca herkesin ulaşabileceği ve anlayacağı bilgiler heryerde mevcut, siz nasıl bulamadınız anlayamadım.Ufak bir makale ekliyorum, bunun dışında kara üzüm'ün bir fito-ostrojen kaynağı olduğunubu forum sınırları dahil kolaylıkla öğrenebilirsiniz...

Soya isoflavonları diyetin bir komponenti olarak meme ve prostat Ca’yı azaltmasından ötürü büyük ilgi görmektedir. Hayvan çalışmaları ve hücre kültür verileri isoflavonların antikanser etkilerini desteklemesine rağmen, bu koruyucu etkileri destekleyen insan çalışmaları kısıtlıdır. Genistein, antioksidan özelliği olan bir fitoöstrojendir ve karsinogenezde hedef dokusu östrojen ve androjen sinyal yolu üzerindendir. Genisteinin ayrıca anjiogenez ve metastaz inhibisyonu da yaptığı gösterilmiştir. Meme Ca risk faktörleri içerisinde steroid hormon düzeyleri ve menstrüel siklus uzunluğu da yer almaktadır. Japon kadınların kan ve idrarında Batılı kadınlara göre daha yüksek isoflavon düzeyi saptanmış ve buna bağlı olarak menstrüel siklusun anlamlı şekilde uzadığı gözlenmiştir. Mamaryan epitelyal hücrelerin steroid hormonlarına maruz kaldığı süre ne kadar uzun ise, meme Ca riski de o kadar fazla olmaktadır. Özellikle siklusun luteal fazında mamaryan hücreler daha fazla proliferasyona uğradığından, kadın hayatı boyunca menstrüel siklus uzunluğundaki değişiklikler meme dokusu için önemlidir. Özellikle siklus uzadığında foliküler faz luteal fazdan daha fazla uzadığı için risk daha az olmaktadır. Fitoöstrojenlerin hormona bağlı kanserleri total östrojene maruz kalınan süreyi kısaltarak azalttığı düşünülmektedir. Buna rağmen iki yeni çalışma sonucu birtakım endişeler ortaya çıkmıştır. Premenopozal kadınlarda 60 mg/gün soya içeren gıdalar (45 mg isoflavon) tüketildiğinde, memede epitel hücrelerinin sayısında artış, soya protein ürünleri (38 mg/gün) tüketildiğinde ise, memede sıvı sekresyonunda ve hiperplastik hücrelerde artış saptanmıştır. Bu iki çalışma da artmış hücre proliferasyonu ile ilgili olup bu izole gözlemler, fitoöstrojenden zengin diyetle beslenenlerde (her ne kadar bu görüş epidemiyolojik verilerle uyumlu olmasa da) tümör gelişim riskinin arttığı endişesini yaymıştır. Soya isoflavonlar ile ilgili olarak gerçekte kabul edilen tek hipotez, soya ürünlerinin özellikle yaşamın ilk yıllarında, pubertede kullanımı ile meme kanserine karşı koruyucu olduğu şeklindedir. Japon kadınlarının da meme kanserine daha az yakalanmasının nedeni, belki de yaşamın ilk yıllarından beri protein ihtiyaçlarını soya ürünlerinden temin etmeleridir. Genistein desteğinin meme kanseri insidansı üzerindeki etkisini gösteren, insanlar üzerinde yapılmış klinik bir çalışma mevcut olmamakla birlikte, 45 mg/gün isoflavon tüketiminin menstrüel siklus değişikliğine yol açarak, kanseri riskini azaltabileceği düşünülmektedir. Ancak yine de hasta güvenliği açısından bu tür preparatların östrojene bağlı tümörü olan hastalara verilmesi kontrendikedir. Soya tüketiminin yüksek olduğu Hong Kong ve Singapur’da, meme kanseri oranı düşüktür(1-2-5)

Sonuç olarak fitoöstrojenlerin göğüs kanserine etkisi ile ilgili çelişkili verilerden dolayı, göğüs kanserinden korunmak veya tedavi etmek için fitoöstrojen alımı ile ilgili öneriler yapmak henüz mümkün değildir. Bu noktada bilinenler, fitoöstrojenlerin doza, dokuya ve kullanılan fitoöstrojen türüne göre farklı davranabildikleri; düşük konsantrasyonda alımlarının göğüs tümörlerinin klinik veya subklinik büyümesini artırabildiği ve olası östrojenik mekanizmayı kullanarak tamoksifenin antitümör etkisini antagonize edebildiği, yüksek konsantrasyonda alımlarının ise göğüs tümörlerinin büyümesini baskılayabildiği ile sınırlıdır. Fitoöstrojenlerin yüksek dozda tablet formda alımlarının göğüs kanserine karşı koruyucu veya güvenilir olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur; ancak fitoöstrojenin kaynağı olan besinlerin tüketilmesi kadınlarda yararlı etkiler oluşturabilir. Etki mekanizmaları aydınlatılamadığı sürece, fitoöstrojenlerin göğüs kanserine karşı koruyucu bileşikler olduğu söylenemez ve tedavide kullanılamaz. Bu konuda uzun dönemli insan çalışmalarının yapılarak bu noktaların aydınlatılması ve önerilerin bu sonuçlar doğrultusunda verilmesi gerekmektedir (2).

Kısaca, günlük kullanılması gereken miktar ciddi manada ostrojen etkisi yapmaya başlayıp göğüslerinizi şişiriyorsa tehlikede olabilirsiniz...Herşeyin azı karar çoğu zarar arkadaşlar...

Son düzenleme:

peki sen cerrahi bir yöntemle mi büyüttün eğer deyilse nasıl oldu tavside bulunurmusun ??

peki sen cerrahi bir yöntemle mi büyüttün eğer deyilse nasıl oldu tavside bulunurmusun ??

cerrahi yöntem mi :) aman aman, uzak dursun :) Canım ben göğüs büyütücü masaj kemeri+spor+ breast sculptor isimli bir tablet kullandım. 6 ayda istediğim sonucu aldım zaten evvelki yıldan kalma göğüs büyütme topiklerine bakarsan hepsini anlatmıştım...göğüs büyütmek için ille operasyon yada ille östrojen şart değil yani...bir inceleyin derim...

kılıçbalığı burdadamı sen :)))) hemde sonuç aldığını söylemişsin, dediklerini bi araştırayım bakalım

ben küç'ü günde 1 tatlı kaşığı yiyorum.Bana çok faydası oldu.bu sene hiç nezle bile olmadım mesela.Cildim bebek gibi oldu.pc başında çok kalanlar için göze çok iyiymiş diye kullanıyorum.31 yaşındayım.1çocuğum var zayıfım.selülit, çatlak vs yoktur hiç.Aslında bizde ırsi.anemde de yoktur.valla kılıçbalığı sen selülit yapar diyince hemen bir baktım kendime.Çok şükür şimdilik yok.İnşallah da olmaz.Ama yine de uyardığın için teşekkürler.En azından bundan sonra dikkat edeceğim yaparsa bırakırım.

breast sculptor dediğin hapın icerigi nedir tam olarak peki...prospektüsünü bende okuyabilirim yalnız,anlaşılmak icin anlatırsan sevinirim :)

breast sculptor dediğin hapın icerigi nedir tam olarak peki...prospektüsünü bende okuyabilirim yalnız,anlaşılmak icin anlatırsan sevinirim :)

Bu bir ilaç değil ki prospektüsü olsun...Öncelikle markası metabo extreme usa'nın en büyük sporcu gıdası üreten firmasıdır Amerika'da gnc'den daha ünlü bir firmadır bunu belirtmekte yarar var içerik olarakda

Fenugreek (seed)
Saw Palmetto (fruit)
Fennel (seed)
Mexican Wild Yam (root)
Damiana (leaf)
Kelp
Motherswort
Avena Sativa
Blessed Thistle
L-Tyrosine

olarak geçiyor bu ilacın sağladığı doğum kontrol hapı veya küç gibi suni şişlik değil göğüs dokusunu arttırıyor.Dediğim gibi ben bırakalı çok uzun zaman oldu, eğer kullanmayı düşünen varsa buradan değil ebaydan sipariş versin arkadaşlar

kılıçbalığı burdadamı sen :)))) hemde sonuç aldığını söylemişsin, dediklerini bi araştırayım bakalım

Araştır canım yine ebaydan o titreşimli göğüs büyütme kemerinede bakın böyle elle masaj yapmak zor oluyor bu kemeri takıyorsunuz rahat rahat masaj yapıyor işte.

ben küç'ü günde 1 tatlı kaşığı yiyorum.Bana çok faydası oldu.bu sene hiç nezle bile olmadım mesela.Cildim bebek gibi oldu.pc başında çok kalanlar için göze çok iyiymiş diye kullanıyorum.31 yaşındayım.1çocuğum var zayıfım.selülit, çatlak vs yoktur hiç.Aslında bizde ırsi.anemde de yoktur.valla kılıçbalığı sen selülit yapar diyince hemen bir baktım kendime.Çok şükür şimdilik yok.İnşallah da olmaz.Ama yine de uyardığın için teşekkürler.En azından bundan sonra dikkat edeceğim yaparsa bırakırım.

Canım , uzmanlarında söylediği gibi küç antioksidandır evet bir kaşık çok yararlı bu yüzden devam et ama fazlasını kullanma yani göğüs büyütecek kadar kullanılmamalı.Yukarıda paylaştığım makaledede yazdığı gibi güvenilirliği kanıtlanmış olmadığı için kanıtlanana kadar yüklenmemek gerek...

kızlar bu kara üzüm çekirdeği değil mi küç?
biyandan da neden kara kuru üzüm yemiyorsunuz? küçten daha güzel oldugu kesin :KK50:

Son düzenleme:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:Arkadaslar gercekten işe yarıyor hala şaşkınım :KK70:
Bir haftadır akşamları küç yiyorum ayrıca ısırgan otu çayıda içiyorum ve bugn farkettim önceden şişman bir erkeğin hafif göğsü olur ya öyleydi göğüslerim düz sayılır yani smdi avucumu dolduruyoooor :))
Çok sey denedm bugne kadar bunada umutsuzlukla baslamıstım ama tasiye ederiim herkeseee sanırım bu sefer olucaaak :KK70: :KK70: :KK70:

X