Kuaförun yaptığı (resimli)

Valla ben ankarada sadece dip boyama bile 130 Tl veriyorum,alyaj yenilediğim zaman 300 veriyorum (saçlarım omuzundan biraz aşağıda)herkes pahalı diyo ama değiyo açıkçası. Yolda izde bile durdurup saçımı nerde boyattığımı soranlar oluyo rengi o kadar iyi yani.. Kuaför çok önemli..
Kuaförünüz Ankarada nerde?

Valla ben ankarada sadece dip boyama bile 130 Tl veriyorum,alyaj yenilediğim zaman 300 veriyorum (saçlarım omuzundan biraz aşağıda)herkes pahalı diyo ama değiyo açıkçası. Yolda izde bile durdurup saçımı nerde boyattığımı soranlar oluyo rengi o kadar iyi yani.. Kuaför çok önemli..
kesinlikle öyle, bi dönem yeşermiş kafayla gezince bende kıydım paraya. Kuaförüm benden 80 km ötede :KK70: illa ona gidiyorum ama. Görenlerden bana da soranlar oluyo, ne yazık ki burda değil kuaförüm diyorum. Bi arkadaşım burda şansını denemiş bşldiğin sarı duvar boyası var ya o rengi tutturmuşlar kızda. Felaket ötesiydi..

Gecmis olsun bu acemi kuaforun bile bu kadar kotu ypacagi bir is degil neredeyse.
islemi kaca yaptirdiniz renk model anlarimda avuclamis gibi atilan isik nedir
Birdaha orada islem yaptirmayin normalde 6ay gecmis boyaya yok kusturma yok cift boya derken saci yipratmislardirda dip ana rengine boyayip uclara ana renkle uyumlu cok iyi dagilmis (ince secerek atilmis ombre hem dogam hem isik verirdi)hemde size kullanim kolayligi olurdu
Gidip islemin cok rezil oldugunu ucret iadesi istediginizi vermezlerse kuaforler odasi ve il hakem heyetine basvuracaginizi belirterek paranizi alin daha duzgun bir yerde yaptirin o kusturma islemi cokta matah bise degil zamanla
Melanini cekip saci erken beyazlatiyor arka arkaya cok yaptirmak yerine kisa araliklarla dip rengine boyayarakta sacta butunlugu tutturuyorlar benim arkadasim rofleden kusturma yapmadan kahveye dondu sonrada uclara bal rengi attirdi cok dogal guzel oldu iyi kuafor hallediyor sadece bir defada degilde ana renk genel butunluk 2,3 defada yakalaniyor

Kuaforlerde her isi ayni anda iyi yapan yok kimi boyada cok iyi ayarlama renk cikarimi kimi balyaj ombre, roflede (sabirli sakin mizac isi ince is cunku) kimi kesimde arastirmak tavsiyeyle gitmek gerekiyor maalesef artik eski kuaforler yok
Dediğimiz gibi en mantıklısı paramı istemek Bugün tekrar gideceğim

Fönlü ama yağmurda islandim

o zaman normal böyle duruşu, bence gidip sadece paranızı isteyin zaten bu işlemi yapamamışlar 2. de ne bekleyebiliriz ki onlardan? baktınız vermiyorlar arkadaşların da dediği gibi şikayet edeceğiniz her yeri tek tek sayın belki korkup verirler

Off bu nedir ya? Dalga geçer gibi resmen.

Benim size önerim alanında çok iyi olan birine gitmeniz. Ben ilk saçımı sarı tonlarına boyattığımda yaşım küçüktü ve bilgisizdim. Belimde olan saçlarım yandı ve hala omzumda uzamıyorlar. Aradan 5 yıl geçti.

Şimdi işinde çok iyi olan bir yere gidiyorum yanlış yapma olasılıkları yok çünkü adlarına leke gelmelerinden çok korkuyorlar. Evet bir dip boyaya normalinden baya fazla veriyorum ama saçlarım yumuşacık. O kadar pişmanım ki o zamanlar çalı süpürgesi gibi dolaşırdım. :KK43:

Evet tahmin ettiğim gibi baya da para almış. Benim baya iyi kuaförüm istediğiniz saçı 270 tlye yaptı arkadaşıma kesim de dahil. Saçı da sizinle aynı boyda. Gidip fiyat alın pazarlık edin. Ucuzdur diye düşünmeyin mahalle arası butikler bile inanılmaz kazıklıyor insanı. Ve lütfen gidip paranızı alın başka kuaför düzeltsin gerekirse. Bunlar iyice mahveder.

ankarada hangi kuaföre gidiyorsunuz acaba, ben artık iyi bir kuaför bulamıyorum :KK43:
bi de kesimi nasıl

Ben dip boyama 250 veriyorum. Ombreye ise 600 küsür verdim ama her kuruşunu helal ediyorum. Çalı süpürgesi gibi dolaşıyordum saçlarımla.. :işsiz:

Istediğiniz model cidden güzel ama saçınız kıyamam kötü duruyor baya hemde ah güzelim saçlarımız

Yağmurda da ıslansa bu kadar olmaz yani baya kocaman bir boya izi var arkada kesinlikle ton farkları da cabası. Kocaman bir saç almış boyamış gibi çocuk yapsa daha güzel olur. Morel bozmaya gerek yok saç bu ama tekrar orda yaptırma bence düzeltmek için baya bi para harcıcaksın yine . Para iadesi iste

bu ne yahu bunun neresi ombre röfle :bicak: valla evde kendiniz yapsanız daha güzel yaparsınız ombreyi. düzgün bir kuaför bulursunuz umarım

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
Bunu hangı kuafor yapmıssa belgesi elinden alınmalı yok mu bunların odası modası ceza versinler bu ne ya

X