Kuaförun yaptığı (resimli)

Geçmiş olsun. Bende birkaç ay önce ilk defa saçımı boyatarak ombre yaptırdım (balyaj da olabilir hakim değilim bu konulara). Öncesinde saçlarıma kına yaptığım için çok tereddütlüydüm ama bana yapacakları her işlemi ayrıntılı anlatıp içime sinmezse de düzeltme yapacaklarını söylemişlerdi.
Bilmediğiniz, işine güvenmediğini kuaförlere gitmeyin. Her eline boya alan bu işe kalkışıyor artık. :/

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
Beceremeyeceksin madem niye milletin saçını mahvediyorsun:işsiz: para iadesi isteyin bence. Tekrar saçınızı onlara emanet etmeyin.

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Ben bu saçı yapardım size, ücret almadan, arkadaş bütçesinden. Gittiğiniz kişi kuaförlük eğitimini asmış sanırım. Geçmiş olsun, koyu tek renk ile kapatın bence, daha fazla yıpranmasın.

Sanki sacin bir tutamini oryelle acmisin oyle kalmis evde acsan ayni boyle olur.. birde koyu saca boyle acik renkler gitmiyo adi ne olursa olsun... tam bilmiyom ama cila yapilmasiazim galiba

çoğu arkadaş gibi ben de bu saçın fönlü hali mi değil mi merak ettim?
ve sakın sakın bu kuaföre düzelttirmek için gitme saçların ellerinde kalır :KK43:
git kuaföre ücret iadesini iste
o paranın üstüne az biraz daha kat iyi bir kuaföre düzelttir saçını

İki gündür saçıma yapılan işlemlerden kafa derim yara oldu. İğrenç bi renk ortaya çıktı ve bir de başıma toplanıp çok güzel olmuş nidaları atıyorlar. Şu an iğrenç bir rengi var saçımın ve artık boya yaptıracak sağlıklı bir kafam bile yok. Artık harcadığım parayı geçtim insan içine nasıl çıkcam diye üzülüyorum psikolojim yerlerde. Eski kuaförler kesinlikle artık yok önüne gelen kuaförüm diye geçiniyor

Saçınıza tutam tutam balyaj yapmışlar. Sizin istediğiniz krepe balyaj.
Açıcı kullanmışlar gibi geldi bana ve cilayı küllü renkle atmaları gerekirdi.
Zaten istediğiniz kumral saça ışıltı. Seçtikleri renk alakasız ki bence renk bile değil açıcı gibi duruyor.
Başka kuaföre gitmelisiniz.

Lorealin ombre setleri var, tarak da var içinde , boyayı tarağa sürüp, saçınızı tarıyorsunuz istediğiniz yerleri çok güel çok doğal ombre oluyor. Geçen yaz kendim yaptım, hem de 15 dakikada, kuaför bile geçen gün, saçınızın rengi çok güzel dedi. Kesim hariç kuaföre gitmiyorum kesinlikle.

Ben ombre balyaj malyaj hiç anlamam saçım hiç işlem görmedi bu zamana kadar 29 yaşındayım kapalı olduğum için galiba pek ilgilenmiyorum anlamadığım için tek üzücü nokta saçlarınızın yıpranması olmuş çok fazla işlem yapılmamış mı yazık saçınıza yoksa yolda gezerken çok farklı model ve renklerde saçlara rastlıyor insan

Gecmis olsun bu acemi kuaforun bile bu kadar kotu ypacagi bir is degil neredeyse.
islemi kaca yaptirdiniz renk model anlarimda avuclamis gibi atilan isik nedir
Birdaha orada islem yaptirmayin normalde 6ay gecmis boyaya yok kusturma yok cift boya derken saci yipratmislardirda dip ana rengine boyayip uclara ana renkle uyumlu cok iyi dagilmis (ince secerek atilmis ombre hem dogam hem isik verirdi)hemde size kullanim kolayligi olurdu
Gidip islemin cok rezil oldugunu ucret iadesi istediginizi vermezlerse kuaforler odasi ve il hakem heyetine basvuracaginizi belirterek paranizi alin daha duzgun bir yerde yaptirin o kusturma islemi cokta matah bise degil zamanla
Melanini cekip saci erken beyazlatiyor arka arkaya cok yaptirmak yerine kisa araliklarla dip rengine boyayarakta sacta butunlugu tutturuyorlar benim arkadasim rofleden kusturma yapmadan kahveye dondu sonrada uclara bal rengi attirdi cok dogal guzel oldu iyi kuafor hallediyor sadece bir defada degilde ana renk genel butunluk 2,3 defada yakalaniyor

Kuaforlerde her isi ayni anda iyi yapan yok kimi boyada cok iyi ayarlama renk cikarimi kimi balyaj ombre, roflede (sabirli sakin mizac isi ince is cunku) kimi kesimde arastirmak tavsiyeyle gitmek gerekiyor maalesef artik eski kuaforler yok

Son düzenleme:
NnVGmL.jpg

Saçlarımda çok az kına olmasına rağmen tam olarak istediğim saçı yaptılar bana. Reklam gibi oldu ama Beylikdüzünde yaptırmak isteyen olurda kuaförün adını verebilirim. :KK70:
Doğal ışıltı gösterip bir katına açıcı sürüp bırakmış gibi bir görüntüyü haketmiyorsunuz. Kesinlikle orada düzelltirmeyin. Para iadesi isteyin. Tek renge evde kendiniz boyayın daha iyi.

X