Göz Makyajı Kuaförler Kaşları Saç Boyasıyla Mı Boyuyorlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bence nerden bulabilceğimizi söyleyebilrsin reklama geçmez burda herkze marka ürün adı verebiliyor
Evet cnım ürün adı verilebiliyor,hatta bir ürün adını tavsiye ederek konu başlığı bile yapıp tavsiye ediliyor.ben buldum internetten çok şükür bitkisel kaş boyasını

Ben sacimi boyatirken kuaforum ayni boyadan kasima da suruyor, sadece 5 dakika bekletip geri siliyor. Bi sorun yasamadim ben gayette guzel gorunuyor.Sevgiler..

ben dün kaşlarımı sesu tüy sarartıcıyla açtım..ilk uygulamada hiç açılmadı gibi oldu 3 kere uygulayıp sildim ve yıkadım..sonuç gayet de güzel ve doğal oldu..kaşlarım simsiyahtı...ayrıca açılmadan dolayı öyle çirkin şekilde turunculuk da olmadı..

artık bundan sonra kuaförle uğraşmayacağım..zaten ne sürdükleri bile belli değil..ben hiç değilse kendi kaşıma şu an ne sürdüğümü biliyorum

Güneşçim, saç boyası veya sesu kullanma...
Refectocil diye bir kaş-kirpik boyası var. Saç boyası kaşları dökebiliyor onu söyleyeyim. SAç boyalarındaki "kaş ve kirpiğe kullanmayın" ibaresi boşuna değil, sesu da bana pek iyi bir çözüm gibi gelmedi. Kuaför malzemeleri satan parfümeri veya dükkanlarda muhakkak kaş boyası bulursun. Bir de kaşların için badem yağı gibi bitkisel bir yağ kullanırsın... Ben kullanmıyorum, ama annemin kaşlarını boyuyorum...Geçenlerde 2.sefer uyguladım, annemin cildi çok hassastır, herhangi bir problem yaşamadık...Bana kalırsa sesu olayını tekrarlama canım...

Altı aydır saçımda röfle kullanıyorum.Kuaförümden çokta memnunum, gerçekten harika oldu.Eşim,kayınvalidem,arkadaşlarım bayıldılar.Saçlarım koyukestane,kaşlarım siyah.Benim için esmerden sarışına geçmek odukça keskin bir dönüş olduğunu söyleyebilirim doğrusu.Kaşlarım ortada simsiyah kaldılar,hiç hoş değildi.Kuaförüm saçımdaki boyadan kaşımada sürdü.Hiç sorun yaşamadım.Yalnız kaş çabuk uzuyor, sıksık kuaföre gidecek fırsatıda bulamadığım için düşündüm taşındım(bu arada kaş boyama 5 ytl)gidip kendime palettenin sarı krem boyasından aldım, evde kendime uyguluyorum.Çokta iyi bir görüntü çıkıyor ortaya.İlmini çözerseniz yapılmayacak şey değil.
Boyaların üzerindeki kaş boyamayınız uyarısına gelince, olabilecek en büyük zarar gözünüze kaçırmanız olacaktır AMA okadarda sakarsanız işinizi kuaförde yaptırın bencede.Tek riskide budur. Kaşın saçtan ne gibi farkı olabilirki,saçlarınıza badem yağıyla bakım yapmak çok iyi gelecektir.Ben sıksık yaparım, birazda kaşıma sürerim belki:içelim:.
Herkese tavsiye ederim kızlaaaaaaaaaar:hooray:

kaşlarımı sesu sarartıcıyla sarartsam ayda 1 yenilemem gerekir mi?
bi de güzel olmazsa üstünü boyayabilir miyim tutar mı ki kızlar

şimdi ben sesuyla kaşlarımı açtım kızlar ilk seferde sonuç harika..yerimseniben
ama kaşlar çok hızlı uzadığından dibi gelince bi kez daha boyadım,diptekiler güzel oldu fakat uçta önceden açılmış olanlar bakır rengi oldu,güneşte de öle kötü parlıyolardı ki.. hiç önermem..senağlama
kuaföre boyattım bikaç kere gel git gel git olmuyo.. aldım karamel tüp boya kendim boyadım olmaya oluyo ama her geçen gün kaşlarım seyreliyo bana kalırsa.. renk açıcıyı olabildiğince az koyun kızlar kaş boyarken kaşımızdan olmayalım:1no2:

acaba kaş boyasının yarı kalıcı olması alınan kaşların uzamasından dolayı mı :S ben almıyorum ya benimki kalıcı mı olur acaba :KK70: yani kalıcı derken öyle ayda 1 boyarım ama boyamadan önceki 1 haftada gene kahverengi olsun istemiyoruum :S

kızlar REFECTOCIL KAŞ BOYASInı tavsiye etmem.. ben kullandım açma namına hiçbirşey yapmadı.. boşu boşuna da 25 ytl param gitti...ayrıca küçücük tüpler, kuaförümün bana bi kerede sürdüğü boya bi tüte var zaten.. açık kahve rengi koyu kestane olan doğal kaşlarımı daha da koyulaştırdı nerdeyse simsiyah oldu..:S:S çok sinir bozucu...

kuaförüm bana ORGANIC adlı bitkisel saç boyasını uyguluyo, istenilen tona kadar da açılabiliyo kaş kolay açıldığından..
tamam evde saç boyasıyla boyatmayın neticede içinde amonyak vs bi çok kimyasal var, ama refectocil de almayın paranıza yazık olur(ama açık renk kaşlarınızı boyucaksanız koyuya olabilir) gidin kuaföre gözünüzün önünde hazırlayan bi kuaföre bitkisel boyayla açsın kaşlarınızı.. bu kadar!!!

sevgiler a.s.a.s.

arkadaşlar ben de yıllardır kaşlarımın rengini saç boyasıyla açıyorum.çünkü doğal saç rengim kızıla çalan çok çok açık bir kumral kaşlarımsa koyu kahve,neredeyse simsiyah duruyor.bir göz makyajı yapsam kara kaşlı kara gözlü olup çıkıyorum ve ifademi çok sertleştiriyor.saç rengim doğal olduğu halde herkes saçların boya mı diye soruyor,hayır deyince de ama kaşların simsiyah deyip şaşırıyorlar.ne demek istediğimi aynı durumda olanlar anlıyordur.gelelim asıl meseleye; kaşlarımı 5 yada kimi yerlerde 10 ytl ye boyatıyordum,bu boya bildiğiniz saç boyası.kuaförlerin çoğu malesef en kalitesiz boyalarla boyuyorlar ve kaşlarım boyanırken diplerinin resmen sızladığını hissediyorum.refectocil açık kahveyi denedim bir kuaförde ama rengi açmak şöyle dursun eskisinden de beter bir renk oldu.ben şu anda koleston naturals marka boyayla evde kendim boyuyorum.az miktarda boya ve boya ile tamamen aynı miktarda oksidasyon kremini porselen kapta karıştırıyorum ve sadece 5 dakika bekletiyorum.sonuç mükemmel.bekleme süresi kişiden kişiye değişebilir.gözlerinize kaçırmadığınız sürece bence bir sorun olmaz.ben yıllardır aynı şeyi yapıyorum olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

arkadaşlar ben de yıllardır kaşlarımın rengini saç boyasıyla açıyorum.çünkü doğal saç rengim kızıla çalan çok çok açık bir kumral kaşlarımsa koyu kahve,neredeyse simsiyah duruyor.bir göz makyajı yapsam kara kaşlı kara gözlü olup çıkıyorum ve ifademi çok sertleştiriyor.saç rengim doğal olduğu halde herkes saçların boya mı diye soruyor,hayır deyince de ama kaşların simsiyah deyip şaşırıyorlar.ne demek istediğimi aynı durumda olanlar anlıyordur.gelelim asıl meseleye; kaşlarımı 5 yada kimi yerlerde 10 ytl ye boyatıyordum,bu boya bildiğiniz saç boyası.kuaförlerin çoğu malesef en kalitesiz boyalarla boyuyorlar ve kaşlarım boyanırken diplerinin resmen sızladığını hissediyorum.refectocil açık kahveyi denedim bir kuaförde ama rengi açmak şöyle dursun eskisinden de beter bir renk oldu.ben şu anda koleston naturals marka boyayla evde kendim boyuyorum.az miktarda boya ve boya ile tamamen aynı miktarda oksidasyon kremini porselen kapta karıştırıyorum ve sadece 5 dakika bekletiyorum.sonuç mükemmel.bekleme süresi kişiden kişiye değişebilir.gözlerinize kaçırmadığınız sürece bence bir sorun olmaz.ben yıllardır aynı şeyi yapıyorum olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

Canım ne kadar sürede bir tekrarlıyorsun bunu?

kaşlar zamanla uzuyor ve boyanın etkisi geçiyor biliyorsunuz.ben ayda 1 kez boyuyorum,yıllardır boyuyorum bir zararını görmedim.kaş boyaları kaş rengini açmıyor malesef : (

benim de kaşlarım saç boyasıyla boyanıyor. kuaför hazırlarken saça hazırladığı gibi hazırlamıyor.ben de yıllardır boyuyorum zararını görmedim. 5 dakika yeterli oluyor. 3-4 hafta da boyamak gerekli. benim de saçlarım kızıl kaşlarım simsiyah. yüz ifademi yumuşatmak için boyuyorum. sadece hazır kutu boyaları kaşına sürme. onlardaki oksidan oranı fazla. evde yapıyorsan boyanı ,her zaman tüp boya kullan ve kaşlarını da onunla boya derim. a.s.

kızlar ürünlerin üstünde nie bazen kullanmaın yazıo anlamak zor
mesela yabancı bi kanalda bi program izledim adam son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle on yıldır beslendiğini ve son kullanma tarihi geçmiş boyalarla saçını boyadığını falan sölüodu ve son kullanma tarihi ibaresinin gereksiz olduğunu falan sölüodu
ürünleri şurda kullanmaın dedikleri yerde kullandığını zarar görmediğini anlatıodu tabi abartmadan
yani belki kaş boyası satılsın die kaşa kullanmayında yazabilir saç boyalarında

Bende kaş boyası düşüyorum.

Nasıl canım sen kullandın mı? Sonucu bildirirmisin?

Bir de aldıgın marka ne?

cnm benim aldigimin adi swiss o-par kahverengi olanini aldim ben 1 dakikaymis sureside eger ren tutmazsa bi kac kez tekrarlanmasi gerekiomus ama daha yapmaya zamanim oldugu yaptgim zaman haber veririm sana

saç boyalarının üzerinde kaşları boyamak için kullanmayın yazıyor çünkü göze kaçma tehlikesi var,o zaman da korneada yanıklar oluşur ve kör oluruz.onlar uyarılarını her zaman en tedbirsiz tüketiciye göre yazmak zorundalar.adam gibi bir kaş boyası üretsinler biz de gidip alalım..swiss'o par ve refectocil kaş rengini açmıyor arkadaşlar,boşuna paranızı harcamayın.

X