Göz Makyajı Kuaförler Kaşları Saç Boyasıyla Mı Boyuyorlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Arkadaşlar ben uzun süredir bazı nedenlerden dolayı kuaföre gidemiyordum..
bu durumlarda bu işi kendim yapabilmeyi kuaföre bağımlı olmamayı istedim
kaşlarımın koyulaşması beni rahatsız etmişti..daha önce kuaförde boyatıyordum...
ve parfümeriye kaş boyası varmı diye sorduğumda artık öyle boyalar yok kalktı piyasadan dedi ve kuaförler de artık saç boyasıyla boyuyorlar dedi..şaşırdım...

kendim de saç boyasıyla boyadım..bilmiyorum hata mı yaptım ?
kuaförlerin kaşlara da saç boyası kullandıkları doğru mu ?

O halde boya kutularında kaşınıza sürmeyin diye uyarı yazısı niye var kızlar?

selam bende bir kuaför olarak bu soruya yanıt vermek istedim.evet özel kaş boyaları var ama tek renk olarak .onun icin pek etkili olduğunu söyleyemem.kaş boyaları ,saç boyasından hazırlanıyor ama tabiki saca hazırlanan şekilde hazırlanmıyor en azından oksidanları aynı ölçülerde ve volumde kullanılmıyor cünkü deriye zarar verebilir ve surerken dikkatli olmak göz cevresini koruyucu kremler kullanmak gerekiyor.ve bir kaç boyanın karışımı ile istenilen renk daha güzel tutuyor

valla önce ben de tereddüt ettim o kaşa sürmeyin yazılarından ama boyadım
üstünden de 3 gün geçti...olumsuz bişeyini görmedim..

Gözüne gelmezse sorun olmaz sanırım birde saçta tuttuğundan daha kısa durması gerekir diye düşünüyorum.

selam bende bir kuaför olarak bu soruya yanıt vermek istedim.evet özel kaş boyaları var ama tek renk olarak .onun icin pek etkili olduğunu söyleyemem.kaş boyaları ,saç boyasından hazırlanıyor ama tabiki saca hazırlanan şekilde hazırlanmıyor en azından oksidanları aynı ölçülerde ve volumde kullanılmıyor cünkü deriye zarar verebilir ve surerken dikkatli olmak göz cevresini koruyucu kremler kullanmak gerekiyor.ve bir kaç boyanın karışımı ile istenilen renk daha güzel tutuyor

cevap için teşekkür ederim...:)

kaşlarımın koyulaşması beni rahatsız etmişti..daha önce kuaförde boyatıyordum...
ve parfümeriye kaş boyası varmı diye sorduğumda artık öyle boyalar yok kalktı piyasadan dedi ve kuaförler de artık saç boyasıyla boyuyorlar dedi..şaşırdım...

kaş ve kirpik için özel boyalar var canım kesinlikle rimelden kurtulacaksınız topicine bak sevgiler

Kuaförler de saç boyasıyla boyuyo ama uzun vadede kaş dökülmesi yapıomuş die duydum, kaş için ayrı boya varmış gerçekten de ama bi çok yer bundan bihaber ve bilseler de kullanmak işlerine gelmio sanırım,çünkü maliyeti daha fazla,bence dikkat et sonuçta kaş boyamayı pek tavsiye etmiolar

Kuaförler de saç boyasıyla boyuyo ama uzun vadede kaş dökülmesi yapıomuş die duydum, kaş için ayrı boya varmış gerçekten de ama bi çok yer bundan bihaber ve bilseler de kullanmak işlerine gelmio sanırım,çünkü maliyeti daha fazla,bence dikkat et sonuçta kaş boyamayı pek tavsiye etmiolar
merhaba canim cok buyuk yanlis yapmissin,kas icin ayri boya vardir sac boyasi kasiniz icin cok fazla guclu oldugu icin kaslarinizi ani yaka bilir ve cok buyuk zarar gorebilirsin tamam sansin varmis birsey olmadan kurtulmussun eger kuaforun bu hatayi yapiyorsa o kuafore gitmemeni tavsie ederim cunku bilincsiz davraniyor her hangi bilgi yok demektir opuyorum selam!a.s.:nazar::enbuyukkk:

valla önce ben de tereddüt ettim o kaşa sürmeyin yazılarından ama boyadım
üstünden de 3 gün geçti...olumsuz bişeyini görmedim..
ya arkadaslar inanamiyorum size hem okuyorsunuz hemde uyguluyorsunuz sizin algilama probleminizmi var diye soruyorum ilaclarida boyle kullanirsaniz vay halinize derim ! kusurabakmayin ama bosuna uyari yapmiyorlar biraz dusunun ok !:mymeka:yasakkelimeCADIARZUa.s.:nazar::enbuyukkk:

vala arkadaşlar bu konu benimde kafamı kurcalıyodu ne zamandır.çünkü bende kuaförlerin saç boyasını sürdüklerini düşünüyodum.kendim evde boyuypdum saçımı evet kaşa sürmeyin diyo ama bende dayanamadım sürdüm. ve öyle 5-10dk da değil baya baya saç süresince beklettim.bi zararı olmadı belki ama bi yararıda olmadı.hiç bi renk değişikliği olmadı.ve internette bi arama yapınca kaş boyasının ayrı olduğu kanatine vardım.heralde kaş boyası daha yoğun,saç boyasından.kuaförlerinde bunu bildiğinden eminim.ama heralde maliyetten dolayı çoğu varlığını kabul etmiyo.zaten mantıkende ayrı olması gerekiyor.çünkü kaşımız daha sert çıkıyo saçımızdan onun rengini değiştirmek daha zor olsa gerek öyle değilmi.

organik kaş açıcı boyalar varmış...kaşlara organik boya kullanan kuaförlere gitmek lazım...

kızlar size yardımcı olabilirim ben makyözüm.
saç boyaları kaşa kullanılmamalı ileride dökülme ve kuruluk yapar. eğer gittiğiniz kuaförün makyözü yoksa kaş boyasıda kullanmaz çünkü maliyeti yükselir ve tabiiki saç boyasını tercih eder.benim size tavsiyem özel kaş boyası kullanmanız artık renk tonlarında seçenekte çoğaldı.yani hemen hemen her ton var.ve bunlar %80 bitkisel.boyayı nereden alabilecenizi söylemek isterdim ama burda reklama geçer diye yazamıyorum.

ama siz kaş boyasını tercih edin zamanla dökülme, kaş arasında seyrelme olmasını istemiyorsanız eğer.

bide size tavsiyem her akşam kaşınıza yanık fındık veya badem yağı sürüp kan dolaşımının hızlanması için kaşlara içeri ve dışarı yani ters düz masaj yapmanız.:içelim:

hepsini bilmiyorum ama bazı kuaförler kaşa da saç boyasını sürüyo canım...ben bizzat tanık oldum....ayrıca evdede arkadaşımın saçlarını boyarken ben kaşlarına da sürdük...hiç bir sorun çıkmadı gayet de güzel oluyooooooo...sengözlerimebaksanab

aman canım ne yaptın gözlerine zarar verebilir saç için olanlar kaşa uygulanmaz artık güzellik merkezlerinde kaşlar boyanıyor ama saç boyasınla değil üstelik artık büyük parfümerilerde yada kuaför marketlerde bulabilirsin

kızlar size yardımcı olabilirim ben makyözüm.
saç boyaları kaşa kullanılmamalı ileride dökülme ve kuruluk yapar. eğer gittiğiniz kuaförün makyözü yoksa kaş boyasıda kullanmaz çünkü maliyeti yükselir ve tabiiki saç boyasını tercih eder.benim size tavsiyem özel kaş boyası kullanmanız artık renk tonlarında seçenekte çoğaldı.yani hemen hemen her ton var.ve bunlar %80 bitkisel.boyayı nereden alabilecenizi söylemek isterdim ama burda reklama geçer diye yazamıyorum.

ama siz kaş boyasını tercih edin zamanla dökülme, kaş arasında seyrelme olmasını istemiyorsanız eğer.

bide size tavsiyem her akşam kaşınıza yanık fındık veya badem yağı sürüp kan dolaşımının hızlanması için kaşlara içeri ve dışarı yani ters düz masaj yapmanız.:içelim:

bence nerden bulabilceğimizi söyleyebilrsin reklama geçmez burda herkze marka ürün adı verebiliyor

ben de internette bişey bulmuştum ama ne yazıkki sayfayı kaybettim..
bulduğum şey organik bir kaş açıcı idi...keşke hatırlasam sayfayı :KK43:

X