Ksa dnem Askerlik...

neden gıdecmıcenkı 1 hafta erken 1 hafta gec gıdersın

zaten 26 şubatta dağıtım izinleri var 14 gün falan eğr ankara dışı olursa usta birliği ben gitmicem ama ankara olursa sadece2 gün izin veriyolarmış ozaman gitcem ama benim demek istediğim ben haftaya falan gitmeyi düşünüyodum eşimde istiyodu şimdi gelemeyebilirsin diyo denetimleri falan oluyomuş gecici evci çıkaramayabilirlermiş ama her halukarda 26 şubatta görcem

kızlar nabersiniz epeydir gelemedim unutmuşsunuzdur beni siz şimdi.yazmadım ama hep okudum yazdıklarınız valla.hislerimin tercümanları:) ya kızlar çok erken ama bişe sorucam 29 mayıs eşimin doğumgünü ve ben ne yapsam ne alsam diye düşünüyorum.büyük ihtimalle o tarihte ufak bi tatil düşünüyoruz o yüzden o gelmedn hazırlığımı yapmış hediyemi almış olmalıyım.ben böle kılım biraz aylar varken takar kafaya düşünürüm habire.davşanım ya yarın benim doğum günüm bugün kargo geldi hediye almış taa erzurumlardan karısını düşünüpte.iyice gaza geldim anlayacağınız...ha bide bu arada bugün eşim aradı konuştuk çok kötü bir olay olmuş.eşimin koğuşunda bi uyuşturucu bağımlısı varmış sapıtıyomuş arada kriz falan.eşim revirci çocuğu zaptedip danışmana falan götürüyormuş.neyse dün gece yeni gelen uzun dönemlerden bi çocuğa sapık bi teklifte bulunmuş,kavga falan çıkmış zor zaptetmişler.krize gireni bağlamışlar benim bahtsız kocişimde 4de uyanıp nöbet tutacakken saat 11de mecbur uyanmış onun başını beklemiş uykusuz uykusuz artı bide nöbet.yani gerilmiş ortalıkcanım benim sabah kahvaltı yapamadım midem bulandı diyo.ya neler var görüyosunuz allahım sen koru....

günaydın millet Ş:108
sabah sabah maiberfin anlattıklarını okudum midem kalktı allahım ne kötü durumlar var :KK43:(
sen koru sakla yarabbim.
birde şu hediye konusunda banada yardımcı olun haftayada aşkımın doğum günü asker adama en fazla kazak alınır diye düşündüm yani aslında düşünmek zorunda kaldım başka bişe gelmedi aklıma :KK43:

yok elvincm ben dün dedim sen yoktun benimki 16 mayısta çıkıcam dedi o yüzden bir eksilttim :KK70:

günaydın gamişcim
ya elvin beraber sayalım ama sende eksilt sonra 17 mayısta çıkarlarsa mayısta ekleriz tekrarr

tamam idencim 108 olsun sevdim ben o sayıyı.. sonra eklerim.. evet gamiş işler yoğun canım malesef

X