Ksa dnem Askerlik...

aşkyakar dıye biri geldı abuk subuk konusup rahatsızlık verdı sekerım. tum topıgın sınırlerı zıpladı yanı

amaaann ne zıplatıyosunuz şekerlerim :)))
hayatı sarhoş gibi yaşayın herşeyin ve herkezin sizi üzmesine izin vermeyin siz üzün :)))

kızlar şafak 109 muş yaaa
16 mayısta çıkıcakmış dün akşam öyle dedi :)) unutmuştum ben şu çizelgemide değiştiriyim barii :)))

walla güzcüm
şu uzun dönemlere bakıyorum 407 3lü rakamlara az kaldı oh be diyolar şükür etmekten geçiyorum baya baya hatim indiriyorum :))))

walla güzcüm
şu uzun dönemlere bakıyorum 407 3lü rakamlara az kaldı oh be diyolar şükür etmekten geçiyorum baya baya hatim indiriyorum :))))

evet zor gercekten uzun donem beklemek. gamıs uzlme emı canım ya
bız senı yanlız bırakmayız burda hep gelırız

gamiş bizimle birlikte şafak sayıyo bizimki bitince hep beraber onun için en baştan sayıcaz

evet zor gercekten uzun donem beklemek. gamıs uzlme emı canım ya
bız senı yanlız bırakmayız burda hep gelırız
canım şimdi üzülmüyorum ama siz kavuştugunuzda hem çokk sevincem hemde içim buruk olcak
gamiş bizimle birlikte şafak sayıyo bizimki bitince hep beraber onun için en baştan sayıcaz

sağol tatlım :çok üzgünüm:

Kız gamıs olsun bak.sızede maas bagladılar demı. Esyalarınızı yenıden ısteıgınız gıbı alırsınız. Yazın bol bol gıdersın yanına

ay canım sıkılıyo yaa 1 saat var aşkımın aramasına arasada sesini duysam neşelensem azıcık :KK43:( gerçi atışa gidiceklerdi bu gün naptı acaba

Kız gamıs olsun bak.sızede maas bagladılar demı. Esyalarınızı yenıden ısteıgınız gıbı alırsınız. Yazın bol bol gıdersın yanına

martta bağlancak maaş evet maaş olayı iyi oldu napalım artık beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır heheheh-tatlicadiarzu-

negüzel saatli arıyo benimki gece arayabiliyo sadece:hulya:

canım öğlen yemeğine gitmeden önce arıyo akşam benim evde olduğum saatte arıyo tam kapıdan giriyom geldinmi eve die arıyo :) 8-9 arasıda arayabilirse arıyo yine arayamazsa ben arıyorum yani günde 2 yada 3 kez konuşuyoruz bi aksilik çıkmazsa

Kız yenı kısa donemler ne zaman gelcek
onlar gelsede cabucak . Bızden oncekıler bıttı bıle

canım öğlen yemeğine gitmeden önce arıyo akşam benim evde olduğum saatte arıyo tam kapıdan giriyom geldinmi eve die arıyo :) 8-9 arasıda arayabilirse arıyo yine arayamazsa ben arıyorum yani günde 2 yada 3 kez konuşuyoruz bi aksilik çıkmazsa

maşallah canım :nazar:

X