Ksa dnem Askerlik...

evet ya hafta sonu bende gorusebılıyprum azıvcıkta olca mns gelıyo. bakalım bu aksam denıcek gelebılırse msnye. savas halımı ne ılan etmısler bunlara sıkıı yonetım var anlasılan bide ne ogrendım bunların kımlıklerını bıle alıyorlarmıs ellerınden bı tuhaf oldum . ole garıp gıbı. kıyamam ben onaa

kızlar askım aradı bu sabah cok mutlu oldum dun arayamamıstı. sabah sabah ne guzel sesını duymak ozlemısım . tras makınasını ıstemıstı . hergun tras olmak zorunda kalıyorlarya . bende dedım taras olayını bura ya gelınce aynen devam ettırmenı beklıyorum dedım. sen oraya gelınce baska seyler bekle benden trastan once dedı. ay tehtıd ettı benı. şikayet etsemmıkı karakola. hayatı tehlıkem var bıle sayılır .

evet ya hafta sonu bende gorusebılıyprum azıvcıkta olca mns gelıyo. bakalım bu aksam denıcek gelebılırse msnye. savas halımı ne ılan etmısler bunlara sıkıı yonetım var anlasılan bide ne ogrendım bunların kımlıklerını bıle alıyorlarmıs ellerınden bı tuhaf oldum . ole garıp gıbı. kıyamam ben onaa

kızlar askım aradı bu sabah cok mutlu oldum dun arayamamıstı. sabah sabah ne guzel sesını duymak ozlemısım . tras makınasını ıstemıstı . hergun tras olmak zorunda kalıyorlarya . bende dedım taras olayını bura ya gelınce aynen devam ettırmenı beklıyorum dedım. sen oraya gelınce baska seyler bekle benden trastan once dedı. ay tehtıd ettı benı. şikayet etsemmıkı karakola. hayatı tehlıkem var bıle sayılır .

:roflol::roflol:
kıs bunlar çok fenalar yaa benimkide kitap istedi kpss ye çalışmak için başka bişey istiyomusun dedim istiyorum diyip pis pis güldü telefonda konuşamadığı için :roflol:
traş makinasını çaldırmasın canım ya götürmesi iyi ama ne bilem herşey ürkütücü
kimliğe gelince benimkinin askeri kimliği var zaten alamıolar onu istanbulda askeri hastaneye fln gittiğimizde komutanım çekiyolardı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bide aşkım dün şu muhteşem üçlüden kurtulamadık bi türü 99 olmadı diyo :))))

ya amma sessizsiniz kızlar böyle zaman geçmiyo ama yaa azcık sohbet muhabbet edelimm :emir_bebek:

aşkolsun hanımlar bi yardım istedim kimse okumadı bile heralde.neyse çok sık gidip gelmeyince arada kaynadı yazdıklarım anlaşılan.en iyisi kendi başımın çaresine bakmak.bu arada idencim kazak yollasan çarşıdan çarşıya giycek belki.en çok neye ihtiyacı varsa(sanadır eminim ama) onu al.illa şimdi yanında olması gerek bişe değil.sen alır verirsin sonra kullanmazsa orda yine sana geri verir gldiğinde temelli veririsn.ben cep tel alsam diye düşünüyorum ama modellerden anlamıyorumki

aşkolsun hanımlar bi yardım istedim kimse okumadı bile heralde.neyse çok sık gidip gelmeyince arada kaynadı yazdıklarım anlaşılan.en iyisi kendi başımın çaresine bakmak.bu arada idencim kazak yollasan çarşıdan çarşıya giycek belki.en çok neye ihtiyacı varsa(sanadır eminim ama) onu al.illa şimdi yanında olması gerek bişe değil.sen alır verirsin sonra kullanmazsa orda yine sana geri verir gldiğinde temelli veririsn.ben cep tel alsam diye düşünüyorum ama modellerden anlamıyorumki

ben askere gitmeden önce almıştım telefon nokia 6700 güzel bi telefon tavsiye ederim 5.00 mp fotoğrafı var
ay şu hediye trafiği ne zor bişey yaaa

ben askere gitmeden önce almıştım telefon nokia 6700 güzel bi telefon tavsiye ederim 5.00 mp fotoğrafı var
ay şu hediye trafiği ne zor bişey yaaa

sorma güzelim ya bir erkeğe hediye almak kadar daha doğrusu ne alacağını bulmak kadar zor bişey yok heralde.daha önce saat almıştım aklıma hiçbişey gelmiyo.benim doğumgünüm bugün ama eşimin yolladığı kargo dün geldi kotondan bi askılı bluz ve üzerinde bolerosu var çok şık bişey gerçekten.ama önemli olan yanındaki not tabi.o taa oaralardan o şartlarda beni mutlu etmeyi başardı ben dah afazlasını yapmalıyım diye düşünüyorum.bu arada söylediğin telin fiyatı nasıl canım

sorma güzelim ya bir erkeğe hediye almak kadar daha doğrusu ne alacağını bulmak kadar zor bişey yok heralde.daha önce saat almıştım aklıma hiçbişey gelmiyo.benim doğumgünüm bugün ama eşimin yolladığı kargo dün geldi kotondan bi askılı bluz ve üzerinde bolerosu var çok şık bişey gerçekten.ama önemli olan yanındaki not tabi.o taa oaralardan o şartlarda beni mutlu etmeyi başardı ben dah afazlasını yapmalıyım diye düşünüyorum.bu arada söylediğin telin fiyatı nasıl canım

ben 637 ye almışım 5 taksite
saati var canım ayakkabıdan koleksiyon yapıcaz eşofman takımını geçen doğum gününde aldım traş makinasını gitmeden almıştı kendisi montunu geçen kış aldık şapkası atkısı zaten var bi boşluk bulamadım kazak alıcam ya napıyım üff :KK43::KK43:

cümlelerim yarım oluyo bazen anlamazsanız bidaha açıklıyım :KK70:
iş arasında yazıom saçma cümleler çıkıyo

kızlar nabersiniz epeydir gelemedim unutmuşsunuzdur beni siz şimdi.yazmadım ama hep okudum yazdıklarınız valla.hislerimin tercümanları:) ya kızlar çok erken ama bişe sorucam 29 mayıs eşimin doğumgünü ve ben ne yapsam ne alsam diye düşünüyorum.büyük ihtimalle o tarihte ufak bi tatil düşünüyoruz o yüzden o gelmedn hazırlığımı yapmış hediyemi almış olmalıyım.ben böle kılım biraz aylar varken takar kafaya düşünürüm habire.davşanım ya yarın benim doğum günüm bugün kargo geldi hediye almış taa erzurumlardan karısını düşünüpte.iyice gaza geldim anlayacağınız...ha bide bu arada bugün eşim aradı konuştuk çok kötü bir olay olmuş.eşimin koğuşunda bi uyuşturucu bağımlısı varmış sapıtıyomuş arada kriz falan.eşim revirci çocuğu zaptedip danışmana falan götürüyormuş.neyse dün gece yeni gelen uzun dönemlerden bi çocuğa sapık bi teklifte bulunmuş,kavga falan çıkmış zor zaptetmişler.krize gireni bağlamışlar benim bahtsız kocişimde 4de uyanıp nöbet tutacakken saat 11de mecbur uyanmış onun başını beklemiş uykusuz uykusuz artı bide nöbet.yani gerilmiş ortalıkcanım benim sabah kahvaltı yapamadım midem bulandı diyo.ya neler var görüyosunuz allahım sen koru....

şekerım madem tatıle gıdeceksınız. denızlı bı yere gıtceksenız şöle güzel bi şnorkel takımı al gozluguyle beraber denızın tadını cıkarsın balık tutmayı sevıyrsa guzel bır mısına takımıda ekleyebılırsın tabı ayrıca denız sortu havlusu falan gıbı ekler yapıp guzel bı tatıl setı hedıye edebılırsın. eğer deniz olmayan bıyere bole tarıhı bı gezı gıbı bı yere gıdeceksenız. safarı setı gıbı sortu tısortu sapkası sırt cantası ve guzel , rahat yazlık bı sandalet setı alabılırsın . bu ıkı setten bırı ısını gorur dıye dusunuyorum.

ayrıca ıdencım orda gıyebılecegı bı kazak alma canım cunku esyalarını gelırken orda ıhtıyacı olanlara bırkırlar hedıyen gume gıtmesın sıvılde gıysın dıye alcaksan bıle . orda hıc yıkamayacakları ıcın kırden tanaınmaz hale gelır.

idencimmm canım hediye arayışındasın sanırım bence şööle güzel kutuda bi çikolata al ya da kendin kurabiye yap ama kutusu şık olsun içine de yazdığın şiirlerden koy... sonra beraber yersiniz o çikolataları..al sana hediye işte illa maddi bişi götürmek durumunda deilsin.. zaten benim dedğim tarzda çikolata nerden baksan kazak parasını bulur tatlımmm

şekerım madem tatıle gıdeceksınız. denızlı bı yere gıtceksenız şöle güzel bi şnorkel takımı al gozluguyle beraber denızın tadını cıkarsın balık tutmayı sevıyrsa guzel bır mısına takımıda ekleyebılırsın tabı ayrıca denız sortu havlusu falan gıbı ekler yapıp guzel bı tatıl setı hedıye edebılırsın. eğer deniz olmayan bıyere bole tarıhı bı gezı gıbı bı yere gıdeceksenız. safarı setı gıbı sortu tısortu sapkası sırt cantası ve guzel , rahat yazlık bı sandalet setı alabılırsın . bu ıkı setten bırı ısını gorur dıye dusunuyorum.

ayrıca ıdencım orda gıyebılecegı bı kazak alma canım cunku esyalarını gelırken orda ıhtıyacı olanlara bırkırlar hedıyen gume gıtmesın sıvılde gıysın dıye alcaksan bıle . orda hıc yıkamayacakları ıcın kırden tanaınmaz hale gelır.

canım benimki haftalık kirlilerini bana veriyo yıkıyorum geri götürüyorum hele bi ihtiyacı var diye versin birine kırarım veren ellerini valla ben onun terini sildiği mendili bile saklıyorum koskoca kazağımı saklayamıycak :KK70::KK70:
ya bence bize hediye konusunda yardım için daha önce aldığınız hediyeleri saysanız nasıl olur sen mesela buzamana kadar neler aldın yazda fikir neyim edinek :KK70:

idencimmm canım hediye arayışındasın sanırım bence şööle güzel kutuda bi çikolata al ya da kendin kurabiye yap ama kutusu şık olsun içine de yazdığın şiirlerden koy... sonra beraber yersiniz o çikolataları..al sana hediye işte illa maddi bişi götürmek durumunda deilsin.. zaten benim dedğim tarzda çikolata nerden baksan kazak parasını bulur tatlımmm

evet biliyorum o çikolataları :KK70: aslında aklıma gelmedi değil kutusunu bile kendim yapıp süsleyebilirim :))) bi mukavva yeterli bu iş için bir de cetvel tamam ortaokul elişi derslerinden hatırlıyorum :KK70:
bi mektup yazıyım dedim içine en alta koyıyım sonra çikolataları koyıyım kazak fln alsamda yanında onuda yapıyım değişiklik olur dedim ama olurmu bilmiyorum

X