Ksa dnem Askerlik...

hoşgeldin güz cüm kolay gelsin sana bugün bende çok yoğunum kar kış dinlemeden millet hastaneye akın akın geliyo valla

hosbulduk. Sanada kolay gelsın
napcan gamısım ama ınan ınsan hasta olmasa gelmez o hastanelere ceklır gıbı degıl hastaneler.

hosbulduk. Sanada kolay gelsın
napcan gamısım ama ınan ınsan hasta olmasa gelmez o hastanelere ceklır gıbı degıl hastaneler.
doğru canım ne bilim kimse hasta olmasın bizde az şölee rahat edelim istedim
wala sabah işyerine geldim üstümdekileri çıkartmam 5 dk sürdü
bere montun şapkası atkı eldiven mont kazak =)))))

hheh aynı kız valla şimdi kar yağarken aşkımla tatilde şömine başında şarap falan nefiss off:smiley-cool:

doğru canım ne bilim kimse hasta olmasın bizde az şölee rahat edelim istedim

hheh aynı kız valla şimdi kar yağarken aşkımla tatilde şömine başında şarap falan nefiss off:smiley-cool:

gamıscım sen baya romatıge bağlamıssın. Ah ah ıcımı hoplattın kız.

Spora gidiyorumya. Cok calısıyorum ama cok az verıyorum. Hoca sogukta kılo vrmek zorolur dedı baharda daha hızlı verırsın sabret dıyo. Bende hemen sauna eşofman aldım bugun denıcem sıcak ıstıyorsa al sana sıcak sımdıde veremessem artık atcam kendımı tepeden

gamıscım sen baya romatıge bağlamıssın. Ah ah ıcımı hoplattın kız.

Spora gidiyorumya. Cok calısıyorum ama cok az verıyorum. Hoca sogukta kılo vrmek zorolur dedı baharda daha hızlı verırsın sabret dıyo. Bende hemen sauna eşofman aldım bugun denıcem sıcak ıstıyorsa al sana sıcak sımdıde veremessem artık atcam kendımı tepeden

evet canım ter dökmeden biraz zor ben yemekteyim kızlar öpüyorum

ıdencım haklısın aslında. Ama ne hıssedecegımİ sasırmıs durumdayım .

bak ne güzel yoğunsun bu gün kendini işe ver
bende şimdi aşkımla konuştum dedim yerler buz düşüp bitarafımı acıtmaktan değil yanına gelememekten korkuyorum dedim gülüyo
ee zaten benim tek derdim isteğimde onun gülmesi yani kavga etmektense biraz neşelendirmeye bak onu o neşelenince sende neşelenirsin zaten

Ben regl olucam sanırım ondan duygukarımı kontrol eetmekte zorlanıyorum bugun

bende bu gün oldum onun sancısı ve şişkinliğide ayrı bi dert zaten hafta sonu görememişim bitanemi bide o var kelin merhemi olsa kendi başına sürcek ama işte seni teselli etmeye çalışıyorum
ama bak 3 defa daha regl olcaz dördüncüsünde burda olucaklar :)))

bende bu gün oldum onun sancısı ve şişkinliğide ayrı bi dert zaten hafta sonu görememişim bitanemi bide o var kelin merhemi olsa kendi başına sürcek ama işte seni teselli etmeye çalışıyorum
ama bak 3 defa daha regl olcaz dördüncüsünde burda olucaklar :)))

HAY SEN COK YASA EMI
DEMEK 4. DE BURDA OLCAKLAR :roflol::roflol::roflol::roflol:

burdayım yaaa aşkımla konuştum çok sıkılmışş... bende çok özledimm

canım benimki sıkıldım diyince ben şımartıyorum ben sıkıldım bitsin artık diyince o sonra oturup halimize gülüyoruz :)))
aslında tatlı şeyler bunlar ama hasretlik olmasa :KK43:
ilerde bunları hatırladıkça bile bi tuhaf olucaz eminim :))

X