Ksa dnem Askerlik...

iden isyan etme şekerim yaa... :) dur hele geçecek bu hafta.. benimkide içeri telefon aldı yaaa... ama ben korkuyorum Allah korusun yakalanır falan 17 gün cezası varmışş :KK43:

iden isyan etme şekerim yaa... :) dur hele geçecek bu hafta.. benimkide içeri telefon aldı yaaa... ama ben korkuyorum Allah korusun yakalanır falan 17 gün cezası varmışş :KK43:

canım ben izin vermiyorum içeri almasına telefonu
kulübeden ara yeter diyorum
çünkü telefonla 1 saat konuşsamda korkudan bişey anlamıorum kulübeden 2 dk arasa ona bedel yani
ama biz zaten hafta sonları görüştüğümüz için rahatız birazda
inşallah yakalanmaz canım yakalanırsa 17 gün 17 ay gibi gelir insana valla

canım bugün hepimiz özlem duygusuyla kavruluyoruz galiba
düşünme dünü yarını deki burda da olsa şu an ben işteyim ve görüşemicektik
teselli edicez kendimizi napalım

işin aslı askere gıtmeden o stresle benı bayagı uzmustu. Kızgınlıgım gectı sanırım. Ve cok canım acıyo.napsamkı telefonda fakan kavga etsem bı 6 hafta daha ıdare edermıkı o sınır benı. Nefesım daralıyor sankı

haklısın idenim bende istemedim almasını aslında valla dün akşam aldı içeri telefonu.. ne konuştugunu anlıyorum ne bişey.. kısık kısıık konuşuyo yakalanmayım diye ... sürekli de kapalı zaten ne anlamı varki sölicem haftaya sokmasın içeri..

işin aslı askere gıtmeden o stresle benı bayagı uzmustu. Kızgınlıgım gectı sanırım. Ve cok canım acıyo.napsamkı telefonda fakan kavga etsem bı 6 hafta daha ıdare edermıkı o sınır benı. Nefesım daralıyor sankı

askere gitmeden önce hepsinin psikolojisi bozuktu galiba hiç düşünmüyolardı ama gördüler hasreti özlemi ebe... kini :KK70: şimdide insan kıyamıyo hallerine
walla o nefes daralması bende gittiğinden beri var sanki sıkıyolar boğazımı canım çok acıyo ama teselli işte
diğer askerlik topiklerinde insanlar oh be 3lü rakamlar bitti diyo bizde 11 gün sonra çift rakamlara düşücez fln die birsürü teselli arıyorum kendime pek başarılı olamıyorum ama sende dene belki olursun

haklısın idenim bende istemedim almasını aslında valla dün akşam aldı içeri telefonu.. ne konuştugunu anlıyorum ne bişey.. kısık kısıık konuşuyo yakalanmayım diye ... sürekli de kapalı zaten ne anlamı varki sölicem haftaya sokmasın içeri..

bencede söyle boşversin çarşıda rahat konuşun yeter telefonla
bide çarşı izni haftasonu olsa ne güzel olur sende evde olursun kameradan konuşur görüşürsünüz rahat rahat
biz bu hafta onunla yetindik:gitme:

benim kuzumun da parası bitmek üzere.. ailemden istemeye çekiniyorum dedi.. vakur aşkım benim... ben yollucam aybaşında..

hoşgeldin güz cüm kolay gelsin sana bugün bende çok yoğunum kar kış dinlemeden millet hastaneye akın akın geliyo valla

benim kuzumun da parası bitmek üzere.. Ailemden istemeye çekiniyorum dedi.. Vakur aşkım benim... Ben yollucam aybaşında..

ah ha bızde aıle yok sayılır. Canım benım ya o- rahat olsunda ben yemez ucmez gonderırım

çok para harcanıyo ya hak veriyorum walla
kıyamam ben de aşkıma benimkinin parası var ama olsun bu hafta maaşımı alınca vericem biraz zorla :))

eh napcan guzelım ama gercekten cok harcıyorlar

X