Ksa dnem Askerlik...

kızlar bu gün çok yoğunum ara sıra kaçıp uğramaya çalışırım :KK70:
öpüyorum hepinizi görüşürz

evet sole guzlece planlayıp yaparsınız bıde sıgara hamıle kalma oranını dusuruyormus dıkkat edın.
Bana dıyorsun kı sana saygı duymalı dıye . Dıyelım esın ıstemıyo sen saygı duyarmısın

evet canım saygı duyarım sadece çocuk yapmak için evlenmedim eşimle hiçbir zaman istemezse şayet boşanmak aklımın ucuna bile gelmez

evet canım saygı duyarım sadece çocuk yapmak için evlenmedim eşimle hiçbir zaman istemezse şayet boşanmak aklımın ucuna bile gelmez

umarım ole olur canım ama bosanma cocuk yuzunden olmazdan onun yarattıgı gergınlıkte baska sorunlar olur dıye dusunuyorum umarım olmaz. Ben nıye boyleyım acaba butun kızlar anne olma hayalı kurarken bana cok ıtıcı gelıyo

idencim sen yazalı bayaa olmuş.. mesai bitti ancak girebildim.. yarın inşallah kar yağmaz da gidersin tatlım... hepinize iyi akşamlar kızlar

gidemedim işte herşeye rağmen gidicektim ama otobüsler yollar kapalı gitmiyoz dedi gidemedimmm :KK43:((

ya benimde yarın son haftasonum:KK43:( bundan sonra haftasonları kursum var:KK43: yarın kocaeline ziyaretine gitmek istiyorum ama haberleri seyrettim korktum cok:KK43: ailemde bişey demek istemiyoruz ama gitmesen iyi olur dediler kararı bana bıraktılar

kocaeliler hava nasıl oralarda?

canımm idencimm gidememişsin üzüldüm yaa...inşallah bu hafta sonu gidersin sıkma canını... bak bizi düşün daha çooookk var görmemize.. kolay geçsin inşallah bu hafta...

canımm idencimm gidememişsin üzüldüm yaa...inşallah bu hafta sonu gidersin sıkma canını... bak bizi düşün daha çooookk var görmemize.. kolay geçsin inşallah bu hafta...

inşallah canım
geç geldin galiba kar orayada çok yağıyomu burda lapa lapa kar var halaaa

yok canım iş dolayısıyla geç giriyorum.. burda ayaz var çok çok soğuk ama kar yağmıyor... keşke yağsa hava biraz olsun yumuşar en azından..

yok canım iş dolayısıyla geç giriyorum.. burda ayaz var çok çok soğuk ama kar yağmıyor... keşke yağsa hava biraz olsun yumuşar en azından..

burda hem kar var hem çok soğuk :))
ama lütfen hafta sonu yağmasın bir hafta daha nasıl dayanıcazzz :KK43:(((

günaydın gamişcim
ya kızlar ben şu çizelgeleri merak ediyorum hani kalan tam ayları yazıyo ya önümüzdeki p.tesi ne yazıcak acaba 2 ay 6 hafta 1 gün mü :)))))))))

X