Ksa dnem Askerlik...

kesinlikle katılıyorum. askerden gelınce bırbırımızı tedavı edcez napcaz ıste basımızın caresıne bakcaz

güz cüm daha testi yapmadım bugün burası çok yogun yerimden kımıldayamıyorum buraya bile zor yazıyorum öğleden snra yaparım artık sende ne var ne yok nasılsın

güz cüm daha testi yapmadım bugün burası çok yogun yerimden kımıldayamıyorum buraya bile zor yazıyorum öğleden snra yaparım artık sende ne var ne yok nasılsın

eh ıste napım bende . Işler cok yogun vakıt buldukca buraya kacıyorum. Cok sabırlısın he. Işmeyedemı vaktın yok kuzum. Ben olsam oohoo sımdıye kadar varya anasını bılem bellemıstım . Oleden sonra hayıtlı haberlerını beklıyoruz . Esın ne kadar cok sevınecek . Benımkıde ankaraya spıralı cıkarda gel dıyor ama pışık yemezler yok ole yağma

bi çok kez hüsrana uğradığım için çok panik duruma dülşme k istemiyoruım hatta kimseyede bişey sölemedim arkadaşlarıma anneme falan süphelendiğimi bi sizler biliyosunuz bakalım tatlım hayırlısı yerimseniben evet canım yaa niyeyse askerde daha bi bebek istyeniyo herhalde benimkide çok istemezdi şimdi istiyor hayır olsun valla sen hiç düşünmüyormusun ya da ne zaman düşünüyorsun

ben hiç istemiyorum. Ama eşim aksıne cocuk delısı. Bu zamana kadar askerılgıgını bahane ettım bundan sonra napcam bılmıyorum. Sırf benı dınlemez korunmaz dıye sprial taktırdım. O acıları cektım. Ama bılmıyorum baska bahaneler bulmam lazım artık. Zaten sprilıde cıkarmam lazım rahımde yarta varmıs donduracaklar . Nasıl korunsam bılmıyorum cok canım sıkılıyo.

Bazen dusunuyorum ona haksızlık bu sonucta baba olmak ıstemek en doĞal hakkı, ama yaparsamda bana haksızlık anne olmak ıstememekte benım en doĞal hakkım. ıkı arada bı derede kaldım yanı.

Bazen dusunuyorum ona haksızlık bu sonucta baba olmak ıstemek en doĞal hakkı, ama yaparsamda bana haksızlık anne olmak ıstememekte benım en doĞal hakkım. ıkı arada bı derede kaldım yanı.

yaa aslında öyle mesela eşimin istremediği zamanlar bana haksızlık ettiğini düşünüyordum tamnam sadec e çocuk yapmak için onla evlenmedim ama görüncede çocuklu arkadaşlarımı çok hevesleniyordum bebek olursa bakacak kimse yok tek problemim bu

ben bu duyguyu anlamıyorum ıste hıc ıstemıyorum.ole ozenmıyorum gamıs ya. Sanırım bı sorun var bende . Zaten asık olmasam evlenmezdım bıle. Hıc ole evlenım cocuklarım olsun gıbı hayallerım olmadı. Ama napcam bılmıyorum. Onada haksızlık etmek ıstemıyorum sanırım bu ılerde sorun olcak.belkıde bosanmaya kadar gıder bu sorun.

canım çocuk niye istemiyosun ki istemzmisin ikinizizden ortak bi varlık boşanmaya kadar gitceğini sanmıyorum saygı duymalı bence

güz cüm ben bi sigara içmeye çıkayım sonrada test alıp bi bakayım şimdilik öpüyorum tatlım seni birazdan glirim

güz cüm sigarayı bırakcam ya baya bi azalttım bırakacagımada eminim sen kullanmıyorsun herhalde sigara

güz cüm sigarayı bırakcam ya baya bi azalttım bırakacagımada eminim sen kullanmıyorsun herhalde sigara

canımbugunınternnette sorun var sen yarımsaat once yazmısın yenı geldı.

Ben 1,5 paket ıcıyordum temmuzda bıraktım

bence cocuk ıcın bekle derım zaten esın gelsın sıgarayo bırak ısteyerek planlayarak gdaha ıı olur sankı.

tebrik ederrim gerçekten sigarayı bıraktığın içinkaydirigubbakcemile5

doğru canım gelsin eşim ondan sonra düşüncem

tebrik ederrim gerçekten sigarayı bıraktığın içinkaydirigubbakcemile5
doğru canım gelsin eşim ondan sonra düşüncem

evet sole guzlece planlayıp yaparsınız bıde sıgara hamıle kalma oranını dusuruyormus dıkkat edın.
Bana dıyorsun kı sana saygı duymalı dıye . Dıyelım esın ıstemıyo sen saygı duyarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…