Ksa dnem Askerlik...

çok şükür allaha şükretmeyi unutmuyorum
unutmamamda gerekiyo biticek

geçici bu ayrılık
bir rüya farzet
sonunda zafer bizim olacak
sabrettt

vereliniortak a.s. ne güzel şarkı bulmuşsun idenim yaa..
dinliyorum şimdi bu şarkıyı..sonra da çıkıcam... yarın görüşürüz :Saruboceq:

nbsasmaz 40 gün de az deil yanii... 116 yerine 66 demek gibi mesela di mi :)

66 ne ben anlamadım fransızım galiba konuya:) 40 gün az değil tabi çok şükür geçiyor zaman ama hepimizin düzeni bozuldu.mesela ben evi kapattım çıktım geldim,her gün birlikteyken şimdi yok.zor oluyor gerçekten ama aramızda kalsın bu özlem de aşkı daha bi alevlendiriyor:)))

kaç gün kaldı kızlar benimki izin kullanacak çok özledim ben çok artık geceleri uyku bile uyuyamaz hlae geldim hergece sesiyle uyumaya öyle çok alışmışım ki çok zor geliyor kokusu çarpıyor bazen yüzüme donup kalıyorum çok özledim ben evli olsaydım napardım bilmiyorum... şimdi bile bu satırları yazarken salya sümük ağlıyorum :KK43:
artık annemlerde evde şaşırıyorlar noluo die sanki tek senin sevgilin askerde diyolar
ama çok özledim ben dostumu arkadaşımı canıma can katan adamımı kahramanımı tontonumu sevgilimi herşeyimi çok özledim..... sevgililer günüde geliyor şimdi sömestr olsun zaten gitcem bi günlüğüne olsada yanına... ooooooooooffffff yine başladım ağlamaya

muğla marmaris düşünüyoruz canım güzelmi değilmi bilmiyorum gidip görücez =))

muğla marmaris düşünüyoruz canım güzelmi değilmi bilmiyorum gidip görücez =))

biz daha karar vermedik :) marmaris sakin olur heralde emekli falan çok oluyormuş orda..

ya bişi diim mi ben aslında istanbul istiyorum ama balayına acaip olabilir biraz :)

biz daha karar vermedik :) marmaris sakin olur heralde emekli falan çok oluyormuş orda..

ya bişi diim mi ben aslında istanbul istiyorum ama balayına acaip olabilir biraz :)

kız napıcan istanbulda =))
sonra bi tatilde gelirsiniz istanbula
ben 2 hafta izin alabilrsem eğer önce marmaris sonra bide memleket yapıcam öyle il gezmelerini hafta sonları flnda yapabiliriz.
seneye allah ömür verirse karadeniz planımız varkaydirigubbakcemile3
2009 yazında ufak bişey yaptık gerçi ordu ve giresuna gittik çok güzeldi o yüzden tamamını gezmeyi planladıkkaydirigubbakcemile3

ya bizim düğün 19 eylülde olcak Allah nasip ederse.. havaların durumu ne olur acaba bilmiyorum deniz kenarında o mevsimde tatil nasıl olurki... bu durumda en iyisi istanbul die düşündük balayında önemli olan başbaşa olmak deil mi :)... boğazda bi otelde kalıp gezeriz die düşündüm ama dediğim gibi kesin karar vermedik daha... aslında bali adası maldivler gidilse ne güzel olur ama düğün ardından pahalı olur yaa...

günaydın kızlar

elvıncım madem eylulde dugunun sana bı tavsıye . sole tatıl yerlerıne yakın bı termal otele gıdın muthış dınlendırırsız malum çok yorulacaksınız ya aklinialirimsmile düğün yorgunlugu, falan yanı yanlsı anlamayın

ya bizim düğün 19 eylülde olcak Allah nasip ederse.. havaların durumu ne olur acaba bilmiyorum deniz kenarında o mevsimde tatil nasıl olurki... bu durumda en iyisi istanbul die düşündük balayında önemli olan başbaşa olmak deil mi :)... boğazda bi otelde kalıp gezeriz die düşündüm ama dediğim gibi kesin karar vermedik daha... aslında bali adası maldivler gidilse ne güzel olur ama düğün ardından pahalı olur yaa...

yok wala veremem öyle çok para kaydirigubbakcemile3
zaten çok fazla kalınca sıkılırım ben bi yerden 1 hafta bile çok gibi geliyo banaaklinialirimsmile

günaydın kızlar

elvıncım madem eylulde dugunun sana bı tavsıye . sole tatıl yerlerıne yakın bı termal otele gıdın muthış dınlendırırsız malum çok yorulacaksınız ya aklinialirimsmile düğün yorgunlugu, falan yanı yanlsı anlamayın

:) iyi fikir aslında mesela neresi olabilir canım

yok wala veremem öyle çok para kaydirigubbakcemile3
zaten çok fazla kalınca sıkılırım ben bi yerden 1 hafta bile çok gibi geliyo banaaklinialirimsmile

bende veremem ilerde olur ancak... aşkım da dioki canım benim çok istiyosan taksitle gidelim :) :) :) yok dedim o kadar da değil... gelince biten tatilin parası ödenir mi yaa :)

:) iyi fikir aslında mesela neresi olabilir canım

antalya zaten termal vardır orası olabılır . sonra ızmır merkezde var mesela. cesme kusadası cok yakın buraya. hava guzelolursa cesmeye falan gıdersınız. bıde tavsıyem evlendıkten sole 2 hafta sonra gıdın tatıle daha guzel olur. bıde orman kamp ve denızı bır arada ıstersenız bır yer var ama eylulde suyu sogur sanırım . sole agustos sonuna yetısmeye calıssan cadırda muhtesem bı balayı hazırlayabılız sana hem elektırık ve suyun bulundugu bı kamp yerı kampın bıraz ılersıde denız ve muhtesem bı su . gerısını sen dusun karar ver artık .

guz_1 düğün tarihim alındı canım :) yani ağustos sonuna yetişme imkanım yok..

değişik bi yer olsun istiyorum antalyada bi yere her zaman gidilebilir. Şöyle farklı biz gezi olsa keşkee :)

X