Ksa dnem Askerlik...

AH AH BEN NAPAYIM KIZLAR KIRADAYIM. ESIME SADECE BEN PARA GONDERIYORUM. AıLESINDEN HIC DESTEK ALMADIK EVLENIRLEN BILE.5 KR BILE yardımları olmadı. AYRICA KREDI BORCLARIMIZDA BANA KALDI NEYSEKI KREDI KArtıı borcumuz BU AY BITIYOR. bayagı rahatlıcam

ozaman başka
benimki vermezdi hemen bankaya atardık
şimdi allah razı olsun evimizde alcak kaynana ama bakalım işte

o zaman iyi idenim.. ev alıomuş daha napsın .. bizimki ev alsın ben bütün masraflarını karşılayabilirim :roflol:

ya bugünde yemekte tavuk var
her gün tavuk valla yumurtlucam yakında

canım walla allah yardımcın olsun herzaman beterin beteri vardır illaki
ben bu konuda kaynanamın hakkını yiyemem tek başına biriktirmiş ve bize ev alıcak şimdi
ev insanın en büyük yardımcısı kira çok zor bi kavram olsa gerek hiç yaşamadım yaşıycak olsam eminim çok zorlanırım
kredi kartınada karşıyız biz nişanlımın hayatı boyunca hiç kredi kartı olmamış benimde var ama süs için abilerim bankacı olduğundan almışlardı benim adıma
allah yardımcın olsun canım sevindim ama bittiğine biraz rahatlarsınız

o zaman iyi idenim.. ev alıomuş daha napsın .. bizimki ev alsın ben bütün masraflarını karşılayabilirim :roflol:

ya bugünde yemekte tavuk var
her gün tavuk valla yumurtlucam yakında

bizim kebaplı mabaplı bişeydi
patronlar yesinde gidiym yemeğe şimdi kasmasın ortam kaydirigubbakcemile3 yemekte bari rahat kardeşim kaydirigubbakcemile3

bız bılınclı kullanıyoruz. Eger onlar olmasa evlenemezdık bıle. Bu gun kımden ısteyebılırsın borç . Kayınpeder gecen geldı bana aglıyo yok masraflar falan falan sankı para bekleme bızden der gıbı. Zaten ıstemezdımde bole yapması bıle canımı sıktı. En azından ogluna 2 kr gonderse sembolık bıle olsa ne bıleyım 20-50 gıbı. Ben askımı zaten parası bırakmıyorum. Bak gıdelı 2 ay olmadı 600 para gonderdım hesabınada herxaman 150/200 bırakıyorum lazım olur dıye. Sukur onların parasına ıhtıyacım yok ama ınsan yınede buyuk olarak sembolık bıle olsa sahıp cıkmalı evladına.

anaa ben nişonluma para virmedim hiçç

karamana gidince de otel parasını herşeyi onun babası karşıladı bi yol parası verdim sadece
onu da geri vermek istediler almadımm :)))

arada soruyorum para lazımda söle bana babana söleme diyorum
yok diyor lazım deell:)))

illaki canım sorumsuz aileler başa belaaaaa

guz bebem boşver böyle olunca sana olan sevgisi hep tavanda olur

yapıp da başına kaksalar daha mı iyi boşver balköpüğüm bea

guz bebem boşver böyle olunca sana olan sevgisi hep tavanda olur

yapıp da başına kaksalar daha mı iyi boşver balköpüğüm bea

evet canım ama erkek mılleti bu malesef fedakarlıkları cabuk unutuyorlar. Ben zaten ıstememkı para falan. Ama bole soumsuz olmaları kotu. Sıze ornek olsun dıye anlattım. Bak ne guzel evınızı alıp dugununzu yapıp yardım edıyorlar kıymett bılın herseyı takmayın kafaya. Herseyey ragmen esımın hatrına ıdare edıp yuzlerıne gulerım. Allah herkesı bıldıgı gıbı yapsın ne dıyım

Selamlaar, :lepi:
eski donem herkedler kavustumu askerine :))
gozumuz aydin hepimizin, baska ayrilik olmasin insallah..

yeni donemler darisi da sagsalim sizlerin basina, su gibi gecsin zaman size guzel tecrubeler kazandirsin insallah..

amin amın . ınsallah

kızlar sabah burda size yazarken başıma çok kötü bir olay geldi o arada bir hasta geldi nurama almak için numaranın olmadığını söyleyince birden saldırdı bana bilgisayar monitörümü suratıma karşı fırlattı tam bana vuracakken arkadaşım araya girdi dayağı o yedi ben arkadasımı tutarken bacagım ayrıldı düştüm daha sonra polisler geldi karakolluk olduk bu olaylara ragmen hala bize izin veren olmadı halen çalışıyorum şuan

kız gecmıs olsun ne bu bole fılm gıbı-
özel sektorde izin almak cok zor malesef

yuuuuhhhhhhh
bu insanlara diycek bişey yok senin ne suçun var yaaa
hastane ortamlarını çok iyi bilirim canım
tamam hastanade olunca herkezin psikolojisi bozuluo ama senin ne suçun varki yaaa

yok ıdencım bence akılları baslarından almıslar onların . Yoksa unutmaz ınsan. Ehh darısı basımıza artık
askerlik sonrası yaşananlar

süper olur bizede tecrübe oolur yine kaydirigubbakcemile3
yuuhh demekki bitince böyle oluyo dönem bile unutuluyo
dalga geçmeyin ya:sinifsinif: valla billa unuttumohaoldumsmile

329. dönemdik canım biz
:kedi: tamam topic açıyom ozaman ben

Selamlaar, :lepi:
eski donem herkedler kavustumu askerine :))
gozumuz aydin hepimizin, baska ayrilik olmasin insallah..

yeni donemler darisi da sagsalim sizlerin basina, su gibi gecsin zaman size guzel tecrubeler kazandirsin insallah..

canımm nasıldı kavusmanız ya topic açıyorum ben orda devam edelim artık.
adı ne olsun?bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…