Ksa dnem Askerlik...

alistirmissin cocugu:) simdi bu davranisin mükafat gibi geliyordur. bende belirsizligi sevmem hatta belirsiz bisey olunca acaba soyle boyle mi olacak diye kafamda senaryolar kurarim o yuzden esim artik aciklama yapmak zorunda kaliyor :)
canim ben artik yatiyorum iyi geceler

aynen aynen bende oyleyım... onada dıyorum sen demeyınce bın turlu sey getırıyorum aklıma dıye :))

artık oda zamanla ogrenır sanırım :) gercı sımdıden gayet ıyı tanıyr benı ama bazı seyler ıcın daha cook zamana ıhtıyac var :)

bende yatıyorum iyi geceler...

nerden gördüm bu konuyu ya.. gayet sıkılmıs bisekilde sacıma nası bi değisiklik yapsam diye forumu karıstırırken kendimi ağlarken buldum.. kendimi nasıl sartladıysam bu mecburiyete hicbisi hissetmiyodum.. kimseyle konusmuodm askerlik konusunu.. paylasmamak en iyisiymis.. simdi duramıyorum..

Günaydın kızlar
Ş:118
Şuanda eşlerinin ellerini tutan gözlerine bakan onu yaptığı hazırlıkların tadına varan bayanlara allah bir ömür mutluluk versin bizide onlardan eylesin yarabbiimmm
amiiinn dediğinizi duyar gibiyim

Günaydınlar..., idenim geldim canım
KAVUSANLAR

Bilmem
bsbirkin
Burcudeniz
buttefly
Charm
Daisybaby
Darksea
deniziM
Dlkltn
dirim
Extreme
hayran
Kara_Sevdam
Seranapak
Yusum

Kızlarrr haftasonu giremedim internet bağlantım yoktu.. Hepinizin Gözü Aydın Olsun.. RAbbim herkese bugünü görmeyi nasip etsin. Son ayrılık herkes için askerlik olsun ınşallah.. AMıN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…