Ksa dnem Askerlik...

kızlar konvoy sağsalim ktm ye ulaşmış...=):nazar:

hayatımın en mutlu günü ama en çokta ağladığım günlerden biri oldu bugün,
çok korktum bu 5 ay ama sonunda bittii...
ilk aylar ne uykusuz geceler ne gitmeyen lokmalar
ne tatsız günler geçirdik..
artık askerlik yok, üzülmek haberleri korkuyla izlemek yok
allah herkese bu duyguyu yaşatsın tek temennim bu

gözünüz aydın canım allah bidaha ayırmasın :1hug:

gözün aydın burcum bitti çok şükür şu askerlik şimdi bizim için yarın mı dogan güneş oluyorkaydirigubbakcemile2

bizimkide hic anlamaz romantiklikten ilk cicek aldiginda direl al diye uzatmisti ben konusa konusa ogretiyorumkaydirigubbakcemile3

evet ya kurnaz ve daisybaby vardi
kaydirigubbakcemile3
benmki de gelişme gösteriyo hafiften

gözünaydın canım.çok farklı bi duyguymuş gerçekten.
benm aşkımda çıkmış şubeden sabah.arayıp duruyoŞenizgece kalıcak uçağı yarın ama olsun 1 gün kaldı görmemebayanssulusmileakşam sevdiği pastadan yapıcam,ay çok mutluyumm=)))
sensible teşekür ederiz canm çok hoş şeyler yazmışsın listede kavuşanlarda olmak güzel bi duygu eline sağlıkopuyorumnanaktan

KAVUSANLAR :sm_cool:

Bilmem Şeniz
bsbirkin Şeniz
Burcudeniz Şeniz
buttefly Şeniz
Charm Şeniz
Daisybaby Şeniz
Darksea Şeniz
deniziM Şeniz
Dlkltn Şeniz
dirim Şeniz
Extreme Şeniz
hayran Şeniz
Kara_Sevdam Şeniz
Seranapak Şeniz
Yusum Şeniz

gözünüz aydınnnn. ne heyecandır, geçmek bilmek dakikalar:teytey:

ahh ahhh darısı başımızaa. olumunekankayizsmile

Ay kızlar ya allah mutluluğunuz daim etsin ne kadar güzel anlar bu kavuşma anları benim aşkımda izne gelmişti insan bi başka mutlu oluo boshayallersmile

merhaba arkadaşlarrrr.ne güzel bugün kavuşanlar,kavuşacak olanlar var.yazdıklarınızı okudukça ağladım.yanlış anlamayın ama sevindim sizler adına,kendim ve diğer bekleyen arkadaşlarım adına da allahım ne olur bu mutluluğu bize de yaşat dedim.gözünüz aydın olsun,hayatınız boyunca hep o kavuşma anınızdaki sevinç ve mutlulukla bağlı olun birbirinize...bizleri de unutmayın ama,bizler için de dua edin.
bu arada kızlar fcert umarım doğru yazmışımdır.arkadaşımız hamileydi ve ondan haber var mı?merak ettim de.neyse hepinizi öpüyorum kocaman kocamannn

oooof off bizde belirsizlik var mafoldumben

gelıncede gorusemıycez zaten Allah bılır ne zaman gorurum. basta planlar yapıp ısrar edıyordum ama şimdi hiç bulusmamızın lafını bıle etmek ıstemıyroum Allahım inşallah en gec yarın sabah bıter bu cile mafoldumben

oooof off bizde belirsizlik var mafoldumben

gelıncede gorusemıycez zaten Allah bılır ne zaman gorurum. basta planlar yapıp ısrar edıyordum ama şimdi hiç bulusmamızın lafını bıle etmek ıstemıyroum Allahım inşallah en gec yarın sabah bıter bu cile mafoldumben

ne oldu ki canim? ne zaman gelecek? bir sorun mu yasadiniz?

ne oldu ki canim? ne zaman gelecek? bir sorun mu yasadiniz?

bı hafta erken gelme ıhtımalı vardı hatta ıhtımal degıl tezını hazırladıgı komutan ayarlamıstı herseyı ama bugun cok dusundum hakka gırıyormus gıbı hıssettım kendımı mıllet ızın kullanmadıda sımdı gıdıyor bızde hem ızın kullandı hem erken cıkıyor bilmiyorum işte içim rahat etmedi. bende ona soyledım içim rahat deıl dedım oda tabı bu defa dusunmeye basladı bılmıyorum ne olcak ama çok özledim ya oooof mafoldumben
ama 150 kusur gun gecırdık 1 hafta daha beklesek belkı vıcdanımızda rahat edecek ahirete hesabı kalmıycak dıyorum ama bilmiyorum belkıde hak meselesını yanlıs yorumluyorum ooof :gitme:

canim tek sorun bu olsun bende tartistiniz sandim. birak ici nasil rahat edecekse oyle davransin yoksa ilerde keske soyle yapsaydim der durur. uzme kendini 7 gun daha sabret

canim tek sorun bu olsun bende tartistiniz sandim. birak ici nasil rahat edecekse oyle davransin yoksa ilerde keske soyle yapsaydim der durur. uzme kendini 7 gun daha sabret

yok aramızda sorun sukurde. bulusma meselesını artık acmak ıstemıyorum sadece. sankı tek ben can atıyormusum gıbı oluyor.. bursaya ablasına gıtcek ordan kastamonuya geccek ama ank.ya ugrıyamycaksa hıc bırsey dıyemem yanı artık. kızgınım bıraz anlamaya calıssamda onu anlıyamıyorum o yuzden bırak dagınık kalsın dedım kendıme :gitme:

kızlar allah kavuştursun hepinize sevdiklerinizi inanın öyle zor geçyo ki biliyorum o duyguyu eylül ayı gelsin diye dualar ediyodum şükrler olsun aşkımmm hepp yanımda artık:) darısı size inşlhh:)

yok canim benim 13 saatim kaldi.
akli simdi karisiktir nereye gidecek ne yapacak bilemez bizimki evli oldugumz halde bi hos :)

ne guzel ya Rabbım sag salım kavustursun ınsallah :)

o meselede galıba dedıgın gibi.. cunku dıyor bı cıkayım hele dusunurum. bende belırsızlıklerden hoslanan bırı deılım belırsızlıkler tedırgın eder hep benı.. o yuzden bı ara cok usteledım ne yapcaz dıyede sımdı hıc sesımı cıkarmıyorum sasırıyor da sanırım ben laf etmeyınce kaydirigubbakcemile3

X